Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Jaki kram taki Pan?  (Przeczytany 196 razy)

dyrekto

• Hero Member
Jaki kram taki Pan?
« dnia: Styczeń 04, 2011, 22:43:02 »
mam wielką nieodpartą chęć nawrzucać administratorom tego portalu ... ale co tam , w pierwszej kolejności zapytam. czy kiedyś doczekam się prostej rzeczy na tej stronie jaką jest bezproblemowe odnalezienie się w postach na forum czy str. głównej. siebie czy któregokolwiek z user ów. w obecnej chwili chcąc śledzić jakiś temat czy wpis muszę brnąć w gąszcz tematów . niema problemu jeżeli odp. padają z minuty na minutę czy z dnia na dzień, ale jeżeli minie kilka dni trudno się odnaleźć  w tym wszystkim .... wystarczyłaby możliwość przeglądu informacji kiedy i na jakie tematy pisał dany user po kliknięciu na jego nick lub choćby we własnym menu taka opcja byłaby bardzo przydatna ... co na to admin-ni ? oczekuje szybkiej odpowiedzi lub co gorsze może jest taka opcja a ja o niej jeszcze nie wiem . (o info na poczcie email -wiem , to nie jest rozwiązanie) pozdrawiam

Administrator

• Administrator
  • Hero Member
Jaki kram taki Pan?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2011, 01:50:36 »
Proszę się zapoznać: Modernizacja Forum PZW

dyrekto

• Hero Member
Jaki kram taki Pan?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2011, 02:09:51 »
no proszę , sukces ale gapa zemnie, sorry za głupie pytanie ale kto pyta ten nie błądzi tx  kolego administrator

ssrsieradz

• Newbie
  • *
Jaki kram taki Pan?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2011, 02:33:28 »
Przygladałem się z boku całkowicie temu forum i bedac Administratorem dwóch for o zupełnie innej tematyce śmiem twierdzić iż to tutaj wymaga Modernizacji od podstaw. Skrypt stary jak świat, zabezpieczeń hakerskich  - zero, czytelność forum jak i jego układ pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie forum się nie rozwija a z uwagi na to iż to strona PZW powinno się forum zrobić porządnie i tak je prowadzić by było największym w sieci i ściągało wielu wędkarzy zarówno młodzież jak i starszych, czemu te osoby piszą obecnie na innych forach? - bo tutaj nikt tego nie pociągnał odpowiednio.

lechsulim

• Opiekunowie prezentacji
  • Sr. Member
Jaki kram taki Pan?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2011, 09:41:18 »
może czasami lepiej podpowiedzieć zanim zdecydujesz się na krytykę  , tematykę tworzą uczestnicy , jakie tematy takie zainteresowanie , zawsze jest lepiej tam gdzie nas nie ma ................

antoni

• Hero Member
Jaki kram taki Pan?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2011, 15:26:07 »
Sieradz SSRPrzygladałem się z boku całkowicie temu forum i bedac Administratorem dwóch for o zupełnie innej tematyce śmiem twierdzić iż to tutaj wymaga Modernizacji od podstaw. Skrypt stary jak świat, zabezpieczeń hakerskich  - zero, czytelność forum jak i jego układ pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie forum się nie rozwija a z uwagi na to iż to strona PZW powinno się forum zrobić porządnie i tak je prowadzić by było największym w sieci i ściągało wielu wędkarzy zarówno młodzież jak i starszych, czemu te osoby piszą obecnie na innych forach? - bo tutaj nikt tego nie pociągnał odpowiednio.
 Zapraszamy więc do współpracy, Zachęcam do kontaktu z adminem.

ssrsieradz

• Newbie
  • *
Jaki kram taki Pan?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2011, 22:58:41 »
Sulimierski Lechmoże czasami lepiej podpowiedzieć zanim zdecydujesz się na krytykę  , tematykę tworzą uczestnicy , jakie tematy takie zainteresowanie , zawsze jest lepiej tam gdzie nas nie ma ................
 Kolego w moich słowach nie ma grosza krytyki.  Ja wlaśnie podpowiadam że warto by coś zmienić. I jeśli jest to oczywiście możliwe chętnie się tym zajmę.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.