Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Nowe zakazy w okręgo PZW Tarnobrzeg  (Przeczytany 2885 razy)

aqq1

• Full Member
Nowe zakazy w okręgo PZW Tarnobrzeg
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 22, 2011, 21:15:16 »
Proszę nie odbiegać od tematu.Odpowiadając szanowny pan wyrwał z wpisu pod apelem moją wypowiedż.Nie jest ona  jedyną negatywną.Cytuję kolejną występującą pod tym apelem: 

"Zgadzam sie całkowicie z tym co jest wyżej z jednym
zastrzeżeniem,a mianowicie,że panowie łowcy karpi przestaną wrzucać tony
różnego świństwa do wody,wywozić po kilka wiader kukurydzy,pelletu i innego
badziewia.To też dzięki Wam,karpiarzom nie ma ryb bo woda w zbiornikach robi
się kwaśna,zalegają setki kilogramów ,np. kukurydzy na dnie ,która pleśnieje i
między innymi dlatego ryb nie ma.To nie wina tego,że ja wezmę 2 rybki bo
dzieciaki lubią,a łowię 5 razy w roku.Od tego woda nie ubożenie.To łowcy karpi
i karpików robią z wody syf w której potem nic oprócz karpia nie chce
pływać.Znam takie łowiska i wiem,że zanim tam zaczęto wpuszczać karpie były
liny,leszcze,karasie złote,trafił się węgorz.Teraz został już tylko karp i
czasem karaś ale srebrzysty.A więc panowie,zacznijcie od siebi,a mam na myśli
łówcie sobie na jednym,dwóch zbiornikach.Tam sobie wpuszczajcie waszego
kochanego swiniaka,a reszte wód zostawcie w spokoju to i ryba będzie.Poza tym
karp nie jest naszą rodzimą rybą,jest chwastem w naszych wodach więc o czym tu
dyskutować.Pozdrawiam." 
Wszystkich  mających inne niż pan zdanie odsyłasz do poradni psychiatrycznej? 
Opinii swojej nawet pod presją, nie zmienię a wizyta u psychoterapeuty nikomu jeszcze nie zaszkodzila,wręcz pomogła.

lukasz_cr

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 22, 2011, 21:31:01 »
Ty kolego ze środowiska i biologi miałeś chyba dwójkę. Nawet nie bedę komentował tego co napisałeś... A wiesz, że w Wigilię nie tylko zwierzęta mówią ludzkim głosem, ale i Wisła płynie w drugą stronę?

pok14

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 22, 2011, 21:40:30 »
Wypada cokolwiek wiedzieć na temat karpiowania żeby o tym pisać. Setki kilogramów kukurydzy. Umiesz kolego liczyć ? Chyba nie specjalnie. Worek kukurydzy to 40zł a w worku jest 50kg. Żeby wysypać do wody setki kilogramów powiedzmy 100 trzeba 2 worki czyli 80zł. Ponieważ ja wiem a kolega zapewne nie, że należy kukurydzę ugotować aby była przydatna do celów karpiowych to kilkanaście godzin musiałbym gotować te 2 wory kukurydzy, żeby je potem do wody wysypać. Taka jest prawda.
Poza kukurydzą używamy także innych rzeczy. Pellety i granulaty ale to sa rzeczy, które w krótkim czasie całkowicie sie rozpadaja i pozostawiaja po sobie dużo smacznego dla ryb zapachu. I na koniec kulki . Wiekszość kulek proteinowych jakich używamy także pracuje w wodzie powoli oddzielając droginki materii z jakich je wykonano. Po nocy leżenia kulki w wodzie jej średnica potrafi sie zmniejszyc o 50%. Wszystko zależy z jak grubych frakcji zotała wykonana.
Nie opowiadaj tutaj bzdur i nie twórz teorii spiskowych. Guzik wiesz o karpiowani . Nie kłam Pinikio bo nosem komus oko wybijesz. Nie wprowadzaj innych w błąd i nie powtarzaj swoich niewyważonych rewelacji tzn. głupich przemyśleń. A co do obcych gatunków to karp jest bardziej rodzimym gatunkiem niz np. głowacica. Wujek Google sie kłania. Jest czas na pisanie głupich wypocin w temacie to i powinien sie znaleźć na uzupełnienie swojej edukacji wędkarskiej.

esoxpw

• Jr. Member
  • **
o może do pracy
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 22, 2011, 21:46:01 »
jestem pełen zrozumienia dla pisanej krytyki. wspaniale! a teraz wszytkich zapraszam do pracy w poszczególnych Zarządach Kół, do wstępowania w szeregi SSR. w PZW potrzebni są ludzie z pomysłami, którzy poświęcą swój czas na pracę i kontrolę SSR. tylko naprawdę do pracy, ponieważ przez szereg lat spotkałem się z narzekającymi wędkarzami i zmieniali zdanie jak trzeba było coś opracować i wysłuchać nie dwóch, trzech ludzi, tylko dziesiątki pism i wniosków i każdy ma rację. a jak trzeba zorganizować kontrolę, to też coś zawsze wypadnie. PZW w mojej opini potrzebuje świerzej krwi, nowych pomysłów, już niedługo nowe zarybienia , nowe przetargi, umowy, wykonywane zarybienia zgodne z przelicznikami przyjętymi w operatach wodnoprawnych, itp. itd. co do markerów, wiem co to jest, ale nie wszyscy wiedzą, że nie ma prawnego opisy markera i życzę kolegom interpretacji z którymi spotyka się straż nad wodą!   

esoxpw

• Jr. Member
  • **
P.S.
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 22, 2011, 21:47:39 »
zapomniałem coś dadać, ja nie wstydzę się swoich poglądów i interpretacji. pozdrawiam. 

sajgonsrz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 22, 2011, 21:53:29 »
Panie agg1 ja nie napisałem że pan się nadaje do psychjatryka to pan to sobie dopowiedział najwidoczniej takie ma pan zdanie o sobie , a co do tych wypocin to proszę sobie wykopać dołek i wpuścić gatunki tzw. polskie  i ogrodzić sobie drutem pod napięciem 10 000 volt życzę  powodzenia . pozdrawiam, i troszkę tolerancji niezaszkodzi wobec wędkarzy którzy łapią gatunki obce według pana. 

pok14

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 22, 2011, 22:01:40 »
LO;ego Wroński. Bardzo chętnie popracuję w Zarządzie Koła. Pod jednym wszakże warunkiem, że mojej pracy nik nie będzie torpedował w Okręgu. Działam już w SSR. Kontroluje nie tylko jak straznik. Nie lubie tylko jak mnie ktoś usiłuje uszczęśliwiać na siłę regulaminami , zakazami, głupimi gadkami i analizami nalewania z pustego w próżne. Proszę nie mówić nic o zarybieniach bo sie znowu będziemy spierać według jakiego klucza one są robione. Gdzieniegdzie to już same odpady do wody ida a nie narybek. Pomijam fakt dokonywania zarybień w nieodpowiednich do tego miejscach oraz okres karencji po zaarybieniach. Przeżywalnośc wpuszczanych ryb pomijam bo kształtuje się na poziomie kilku procent.
Co do markera faktycznie opisu i definicji nie ma. Jest za to świetnie, jasno i przejrzyście opisane co to jest wędka. Jeśli podczas kontroli PSR lub SSR spotykamy się z zarzutem łapania na 3 wędki ( w tym jedna z markerem) to pytam sie kto zostaje straznikiem. Teraz nie robi sie weryfikacji znajomości RAPR? Śmiech pusty w człowieku zbiera jak podczas kontroli słyszy taki zarzut. Sam już nie wiem czy bić czy tłumaczyc jednak cierpliwie .
Z tego co widzę to od kilku juz lat ogranicza się moje statutowe prawa. Nie zamierzam tego tolerować. Mam nadzieję że inni wędkarze także nie położą uszu po sobie i będa protestować. I na koniec Zarząd strzelił byka i trzeba mieć odwagę się do tego przyznać bo obrona pozycji z góry straconych nie świadczy o odwadze ale o głupocie.

sajgonsrz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 22, 2011, 22:02:07 »
 Panie Piotrze Wroński wiem doskonale co mowie i pisze ja jestem w SSR od 6 lat i nietylko na papierze ale są to setki  godzin spędzonych po krzaczorach  ale wy w okregu macie to w dup... od paru lat prosimy o noktowizor na to niema kasy ale na przyjęcia i zabawy są  i proszę niemówić mi że tak niejest Pozdrawiam Piotr 

lukasz_cr

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 22, 2011, 22:06:28 »
Wroński Piotrjestem pełen zrozumienia dla pisanej krytyki. wspaniale! a teraz wszytkich zapraszam do pracy w poszczególnych Zarządach Kół, do wstępowania w szeregi SSR. w PZW potrzebni są ludzie z pomysłami, którzy poświęcą swój czas na pracę i kontrolę SSR. tylko naprawdę do pracy, ponieważ przez szereg lat spotkałem się z narzekającymi wędkarzami i zmieniali zdanie jak trzeba było coś opracować i wysłuchać nie dwóch, trzech ludzi, tylko dziesiątki pism i wniosków i każdy ma rację. a jak trzeba zorganizować kontrolę, to też coś zawsze wypadnie. PZW w mojej opini potrzebuje świerzej krwi, nowych pomysłów, już niedługo nowe zarybienia , nowe przetargi, umowy, wykonywane zarybienia zgodne z przelicznikami przyjętymi w operatach wodnoprawnych, itp. itd. co do markerów, wiem co to jest, ale nie wszyscy wiedzą, że nie ma prawnego opisy markera i życzę kolegom interpretacji z którymi spotyka się straż nad wodą!   
 Bardzo mądrze Pan napisał Panie Piotrze, bardzo...lecz jeżeli mogę zauważyć to Pan Krzysztof Rybus zwrócił się z konkretnym pytaniem do pana Rzecznika i czekamy na odpowiedź. A Pan cały czas pisze o śmieciach, bałaganie i coś tam jeszcze....
Mam nadzieję, iż koledzy którzy posiadają odznaki SSR się ujawnią, bo mi już ręce opadają...
Może opowie Pan nam coś o Wilczej Woli. Bardzo proszę. Jest Pan wydaje mi się kompetentną osobą...

esoxpw

• Jr. Member
  • **
WW
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 22, 2011, 23:35:53 »
lukasz_cr
Wroński Piotrjestem pełen zrozumienia dla pisanej krytyki. wspaniale! a teraz wszytkich zapraszam do pracy w poszczególnych Zarządach Kół, do wstępowania w szeregi SSR. w PZW potrzebni są ludzie z pomysłami, którzy poświęcą swój czas na pracę i kontrolę SSR. tylko naprawdę do pracy, ponieważ przez szereg lat spotkałem się z narzekającymi wędkarzami i zmieniali zdanie jak trzeba było coś opracować i wysłuchać nie dwóch, trzech ludzi, tylko dziesiątki pism i wniosków i każdy ma rację. a jak trzeba zorganizować kontrolę, to też coś zawsze wypadnie. PZW w mojej opini potrzebuje świerzej krwi, nowych pomysłów, już niedługo nowe zarybienia , nowe przetargi, umowy, wykonywane zarybienia zgodne z przelicznikami przyjętymi w operatach wodnoprawnych, itp. itd. co do markerów, wiem co to jest, ale nie wszyscy wiedzą, że nie ma prawnego opisy markera i życzę kolegom interpretacji z którymi spotyka się straż nad wodą!   
  Bardzo mądrze Pan napisał Panie Piotrze, bardzo...lecz jeżeli mogę zauważyć to Pan Krzysztof Rybus zwrócił się z konkretnym pytaniem do pana Rzecznika i czekamy na odpowiedź. A Pan cały czas pisze o śmieciach, bałaganie i coś tam jeszcze....
Mam nadzieję, iż koledzy którzy posiadają odznaki SSR się ujawnią, bo mi już ręce opadają...
Może opowie Pan nam coś o Wilczej Woli. Bardzo proszę. Jest Pan wydaje mi się kompetentną osobą...

proszę :
zbiornik zgodnie z operatem wodnym ustanowionym przez RZGW w Krakowie jest włączony do obwodu rybackiego nr1 rzeki Łęg, inaczej mówiąc obowiązuje zarybienie ściśle określone w operacie wodnoprawnym. nie można wpuścić dowolej ryby ani gatunkowo , ani ilościowo. w okresie trzyletnim musimy wypełnić zarybienie wg wyznaczonego przelicznika. pisać w tym miejcu o ilościach trudno, ponieważ przliczniki się zmieniają. pisząc prościej na tym zbiorniku nie można "dowolnie hasać" jak na zbiornikach zamkniętych typu: Szymanowice (koryto rzeki z boku zbiornika). moje poglądy na temat wędkowania widać właśnie na zbiorniku, gdzie wolno wywozić, pływać, wędkować nocą, a liminy są przyjęte z RAPR. Mam dobrych znajomych w każdej grupie wędkujących, także karpiarzy. spotykam się z nimi i rozumiem ich niezadowolenie, nie sposób jednak wszystkich zadowolić. co by było gdyby np spinningiści w tym momencie zaczęli protestować, dlaczego nie mogą wędkować z łodzi, a jeszcze dalej idąc trollingować i w majestacie prawa będą pływać 50m od brzegu w poprzek wywiezionych zestawów karpiowych. myślę, ZO stworzył biorniki dla każdego i nie małymi środkami. mam nadzieję, że jeszcze jeden w tym roku powstanie i dla karpiarzy. co do jakości i ilości zarybień(to do innego wędkarza), trudno się odnieć do słów śmieci, kilka procent przeżywalności, lub inne insynuacje które obrażają zarówno mnie jak i inynych poświęcających czas aby tę rybę odebrać i rozwieść. 2 tony ryby na kilka zbiorników jest to praca od świtu do zmierzchu a zdarza się, że koledzy odpowiedzialni za poszczególne wody zapominają o odbiorze ryby(pomocy).   

esoxpw

• Jr. Member
  • **
środki trwałe
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 22, 2011, 23:42:31 »
sajgonsrz Panie Piotrze Wroński wiem doskonale co mowie i pisze ja jestem w SSR od 6 lat i nietylko na papierze ale są to setki  godzin spędzonych po krzaczorach  ale wy w okregu macie to w dup... od paru lat prosimy o noktowizor na to niema kasy ale na przyjęcia i zabawy są  i proszę niemówić mi że tak niejest Pozdrawiam Piotr 
 była taka sprawa, pamiętam, jak sobie przypominam to pomysł mi się podobał. problem chyba polegał na wzięciu na stan urządzenie i odpowiedzialności. chyba tak to było. drugi problem to SSR, która powoływana jest przez starostę i nie pamiętam jak wyglądy w tym momencie możliwość finansowania środków trwałych. ale starć się zawsze należy.

pok14

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 23, 2011, 18:04:40 »
[/quote]
 co do jakości i ilości zarybień(to do innego wędkarza), trudno się odnieć do słów śmieci, kilka procent przeżywalności, lub inne insynuacje które obrażają zarówno mnie jak i inynych poświęcających czas aby tę rybę odebrać i rozwieść. 2 tony ryby na kilka zbiorników jest to praca od świtu do zmierzchu a zdarza się, że koledzy odpowiedzialni za poszczególne wody zapominają o odbiorze ryby(pomocy).   [/quote]
Kolego Wroński, żeby nie było że insynuję na temat taki czy siaki. Proszę przedstawić liczby dotyczące zarybień za ostatnie 3 lata. Wszyscy sobie porównają jakimi i jaką ilością ryb zarybiane były Szymanowice a jakimi Koprzywnica czy Karwów. Zarybienie zarybieniu nie jest równe i wiemy o tym obydwaj doskonale. Nie jest żadną tajemnicą że Szymanowice były oczkiem w głowie i tam pompowano rybę. O Koprzywnicy prawie zapomniano a Karwów olano zupełnie. Nawet nasze interwencje u kolegi Tomaszewskiego były puszczane mimo uszu. Wiadomo, że woda z tego zbiornika ucieka. Sygnalizowaliśmy kilkakrotnie i jako Klub zaoferowaliśmy wszelką pomoc w naprawieniu tego stanu. Do chwili obecnej bcisza jak makiem zasiał.
Rozwiązanie tematu niktowizora jest banalnie proste. Wystarczy go przekazać jako mienie dla danego Koła. Koło za sprzęt odpowiada gdyż będzie to jego majatek i wyznacza osobę materialnie odpowiedzialną w SSR. Nie ma co kombinować jak koń z pustym wozem pod górę. Najlepsze są rozwiązania proste.

klimaco

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 23, 2011, 22:56:41 »
Wroński Piotrna forum odezwali się następni etyczni wędkarze, następni ponieważ wcześniej byli spławikowcy, ,poźniej muszkarze i spinningowcy. uwagi co do ruskich wędek - nie na miejscu, każdy wędkuje jak mu się podoba a co ważniejsze za te same opłaty co bardziej wyposażeni wędkaże. można mieć zastrzeżenia co do regulaminu i ja takie też mam, natomiast niezgodzę się, że zakaz znakowania jest błędny. panów karpiarzy i pseudokarpiarzy, znakowanie łowiska markerem, pseudomarkerem lub czym popadnie , nie byłoby zakazu gdybyście po sobie sprzątali, na brzegu też. co do Szymanowic, gdzie ty chcesz tam wywozić? tam 3/4 zbiornika jest bardzo płytka (poniżej 1m). co do janowa to za zakazy podziękuj kolegom karpiarzom z janowa, którzy z tego co mi wiadomo za wstawiennictwem właściciela wody i terenów rekreacyjnych (dyr. OSiR) wymusili zmiany w regulaminie.  

Krótkie sprostowanie do wypowiedzi
Pana Piotra Wrońskiego W-ce Prezesa Zarządu Okręgu PZW w
Tarnobrzegu do spraw zagospodarowania wód.
Panie Piotrze może dosyć
ściemniania a pora na fakty, wywózka na zbiorniku Zalew była od
zawsze z tym że była normowana regulaminem połowu na zbiorniku
Zalew stworzonym przez Kolo  które było opiekunem łowiska w
oparciu o uzgodnienia z właścicielem wody, następnie uchwałą
Zarządu Okręgu regulamin zostawał przyjęty jako obowiązujący w
danym sezonie, mowa jest tu o latach 2006-2009. Przepisy które
obowiązywały a mianowicie wędkowanie dozwolone było z brzegu a
wywózka  dozwolona była w obrębie swego stanowiska, modelami i
innymi środkami pływającymi z tym że, inne środki pływające
musiały być wodowane z przystani MOSiR po uzyskaniu zgody
właściciela wody, zgodnie z zapisem umowy dzierżawy.  Wywózka
była dozwolona na odległość do 150m od brzegu od godziny 18.00 do
godziny 8.00 dnia następnego w sezonie turystycznym od 20 czerwca do
15 września, w pozostałe miesiące można było wywozić w
dowolnych godzinach, znakowanie też było dozwolone lecz poza
sezonem turystycznym. Część przepisów normujących miała
charakter ustnej umowy między właścicielem wody a wędkarzami
którzy przestrzegali ustaleń. Wprowadzenie nowego regulaminu
połowów na zbiornikach wydzielonych w 2010 roku, którego był Pan
autorem mając wolną rękę przy jego tworzeniu,  wprowadzał że
zbiornik Zalew w Janowie został ogólnodostępny i z braku
odpowiednich przepisów normujących wcześniejsze ustalenia,
spowodował wolną amerykankę  na  zbiorniku, która doprowadziła
do restrykcji właściciela wody pod rygorem wypowiedzenia umowy
dzierżawy.  Regulamin nie normował przepisów związanych z wywózką
i znakowaniem łowiska, rozbijania namiotów, biwakowaniem na grobli
łowiska, były jeszcze inne sprawy nie unormowane  przez regulamin
na 2010 rok o których można się rozpisywać. Ponadto właściciel
wody zażądał całkowitego zakazu rozkładania namiotów z uwagi na
trasę rowerowo - spacerową wokół zbiornika. Dopiero po
wstawiennictwie Zarządu Koła i przedstawicieli Klubu został
ustalony kompromis. Panie kolego był Pan jako jeden z
przedstawicieli Okręgu Tarnobrzeg na spotkaniu z Właścicielem
wody, przyjął Pan na piśmie jego żądania i wysłuchał
wszystkiego co miał do powiedzenia nie były to bynajmniej
superlatywy po adresem regulaminu, więc udawanie niewiniątka nie
jest na miejscu a zwalanie winy na karpiarzy za bałagan którego
sprawcą jest ? Na to niech Pan sobie sam odpowie. Panie kolego nie
życzę sobie więcej świadczenia nieprawdy, obrażania przez pana
wypowiedzi zamieszczone na forum, wędkarzy z Janowa Lubelskiego i
innych miejscowości których pasją  jest tak zwane karpiowanie a na
tym łowisku mogą być przykładem dla innych wędkarzy. Kolego
Wędkarzu przynosi Pan wstyd wędkarzom i Zarządowi Okręgu w
Tarnobrzegu.
Reasumując Panie Piotrze, Regulamin
Połowu na Zbiornikach Wydzielonych Okręgu Tarnobrzeg w 2010 roku
był zły a przepisy nie normatywne do takiego zbiornika jakim jest
Zbiornik  Miejski Zalew w Janowie Lubelskim, wspomnę jeszcze że
regulamin doprowadził do nadmiernego wyjałowienia zbiornika a
obecny regulamin na 2011 rok jest regulaminem wynikowym  z
poprzedniego regulaminu, odnośnie spraw które były nie unormowane,
nie mówimy tu o innych sprawach jak wymienione powyżej dotyczące
zbiornika Zalew w Janowie.

klimaco

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 24, 2011, 00:15:17 »
bajabongoPanowie ..... Pan Wroński reprezentuje okręg ! Znam tych ludzi !!! To Wks Sanger z Janowa a raczej ich wspaniały prezes pan Garbacz spowodował iż taki regulamin jest opracowany.... To na wniosek tego Garbacza z Janowa wszyscy nie ważne karpiarze czy nie muszą teraz podporządkować się tym durnowatym zapisom regulaminowym . Jeśli ktoś ma wątpliwości to zapraszam do nas ....do siedziby okregu wszelkie pisma Garacza będą przedstawione .... To Garbacz i jego klub robi robotę a nie okreg pzw TBG !!!!!!!!!!!!!!! Są na to dowody na piśmie.......jest również news o tym iż w Janowie ze względu na Garbacza jest chęć powstania drugiego koła PZW ..... Tak to nie ściema ...... po to tylko aby raz na zawsze zagarnąć zalew Janów ....i nie wążni są karpiarze czy zwykli wędkarze ....Wszystko jest robione pod smieszny WKS !!!!! Na to wszystko sa dowody w postaci pism .......Zapraszam do okregu.... Dla wielu z WAS moze to być szokiem ale taka jest prawda ....Nie okręg wprowadza zmiany a Garbacz z Janowa !!!

bajabongo
&
gall anonimus
,
jak sama nazwa wskazuje pisanie bajek jest jego domeną,
ale
wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bajko pisarza niebawem  zwrócę
się do Zarządu
Okręgu
o ustosunkowanie się do tego postu zamieszczonego na forum
publicznym PZW
i
wtedy będziemy mogli porównać swoje racje poparte dokumentami bez
naciągania faktów

oczywiście
z podaniem swojego nazwiska którego bajabongo się wstydzi. Nie wiem
czy

kolega
bajabongo narusza  punkt 7 regulaminu dotyczący szczegółowych
zasad korzystania
z
tego portalu.
Proszę
podać czas bo miejsce spotkania już znam w celu zapoznania się z
dokumentami.

klimaco

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 24, 2011, 00:23:22 »
:klimaco
bajabongoPanowie ..... Pan Wroński reprezentuje okręg ! Znam tych ludzi !!! To Wks Sanger z Janowa a raczej ich wspaniały prezes pan Garbacz spowodował iż taki regulamin jest opracowany.... To na wniosek tego Garbacza z Janowa wszyscy nie ważne karpiarze czy nie muszą teraz podporządkować się tym durnowatym zapisom regulaminowym . Jeśli ktoś ma wątpliwości to zapraszam do nas ....do siedziby okregu wszelkie pisma Garacza będą przedstawione .... To Garbacz i jego klub robi robotę a nie okreg pzw TBG !!!!!!!!!!!!!!! Są na to dowody na piśmie.......jest również news o tym iż w Janowie ze względu na Garbacza jest chęć powstania drugiego koła PZW ..... Tak to nie ściema ...... po to tylko aby raz na zawsze zagarnąć zalew Janów ....i nie wążni są karpiarze czy zwykli wędkarze ....Wszystko jest robione pod smieszny WKS !!!!! Na to wszystko sa dowody w postaci pism .......Zapraszam do okregu.... Dla wielu z WAS moze to być szokiem ale taka jest prawda ....Nie okręg wprowadza zmiany a Garbacz z Janowa !!!

bajabongo
&
gall anonimus
,
jak sama nazwa wskazuje pisanie bajek jest jego domeną, ale
wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bajko pisarza niebawem zwrócę się
do Zarządu Okręgu o ustosunkowanie się do tego postu
zamieszczonego na forum publicznym PZW i wtedy będziemy mogli
porównać swoje racje poparte dokumentami bez naciągania faktów
oczywiście z podaniem swojego nazwiska którego bajabongo się
wstydzi. Nie wiem czy kolega bajabongo wie że narusza  punkt 7
regulaminu, dotyczący szczegółowych zasad korzystania z tego
portalu.
Proszę
podać czas bo miejsce spotkania już znam w celu zapoznania się z
dokumentami.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.