Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dlaczego kilkanaście okręgów nie prowadzi rejestrów połowów  (Przeczytany 2497 razy)

antoni

• Hero Member
Dlaczego kilkanaście okręgów nie prowadzi rejestrów połowów
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 22, 2011, 08:35:05 »
Wiadomośc dla kol. piotra okrasy: po sprawdzeniu okazało się, że jedynie okręg w Lesznie nie prowadzi rejestru polowów wędkarskich w żadnej formie, w pozostałych okręgach taka rejestracja, choć w róznych formach, ale obowiązuje. Proponuje to uwzglednić przy następnych ocenach funkcjonowania PZW oraz systemu rejestracji połowow. Co zas do korzystania z opracowań rejestrow, to obowiązuje zasada: kto chce ten ma, kto sie stara ten otrzymuje. Z samego mówienia o potrzebie jeszcze nie wynika jej zaspokojenie.

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 22, 2011, 10:56:04 »
Sieradz ,Kalisz .Skierniewice .Łódz. Konin .Leszno to niby w jakiej formie prowadzą rejestry proszę jaśniej bo mi nic to nie mówi ,jak zwykle Pan konfabuluje aby ukryć prawdę .PZW czysty jak woda w potoku za pomocą Rzecznika ale się uśmiałem po pachy. Podaj  Pan się do dymisji i nie oszmieszaj siebie i Pański związek wzajemnej adorac .Myślisz Pan że wędkarze nie mają swoich żródeł informacyjnych i nie należą do ww okręgów gdzie nie ma rejestrów.Przecież wystarczy zadzwonić do tych okręgów i sprawa się wyjaśnia na niekorzyść Pana. Panie teraz forma proformy w jakiej formie. Pozdrawiam

tomjas78

• Hero Member
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 22, 2011, 11:09:58 »
A jakie to formy rejestrów mamy o których Pan pisze Panie Antoni ?
Jak chciałem zaciągnąc informacji na temat rejestrów w Świeciu jak i Bydgoszczy to juz panu pisałem co mi odpowiedzieli . A " blankiet " rejestr" chciałem pobrać to w jednym kole nie było . Teraz jadę do drugiego , potem zapewne udam sie do okregu , a potem zawitam po ten rejestr u was . Odpowiedzi na zapytanie o rejestr wyglądały tak " my teraz nie mamy , ale wystarczy kartka papieru i długopis " - fenomenalnie . Żaden problem .
W tej chwili w formie elektronicznej robię sam sobie ten rejestr tylko nie wiem skad pieczątke mam wziąć , taniej będzie wystrugać z ziemniaka , niz do was jechac i spotkać kogoś  kto zainteresowany jest ( chodzi mi oczywiście o władze ) rejestrami .   Przydałby się Panu wypad w teren po całej Polsce i faktycznie po cichu popytać sie co kto sądzi o rejestrach .
Tak na marginesie to , to że Panu ktoś powie , że rejestry obowiązuja to tak nie do końca musi byc . Przeciez nie raz pisaliśmy , że ZG PZW zadnej władzy nad okregami nie ma .

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 22, 2011, 11:30:27 »
Największą władzę nad ZG mają okręgi które ich utrzymuje przy życiu.Nikt nie będzie bił batem dojnej krowy.Dzwoniłem w sprawie rejestrów do wyżej wymienionych okręgów ,okazało się że nie prowadzą żadnych rejestrów nawet w innych formach jak twierdzi Rzecznik.Kłamstwo ma któtkie nogi Panie blagierze.Nadajesz się do tej kliki ale nie mąć wędkarzom w głowach bo się ośmieszasz. Pozdrawiam

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 22, 2011, 12:22:44 »
Po Pańskich kłamstwach Panie Rzeczniku Pańskie PZW funkcjonuje ale na krawędzi przepaści i łapie tylną częscią ciała powietrze.Natomiast okręgi trzęsą ZG zże nie mają już czym nabrać powietrza w płuca.

fancom1

• Sr. Member
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 22, 2011, 13:02:25 »
piotr_okrasaPo Pańskich kłamstwach Panie Rzeczniku Pańskie PZW funkcjonuje ale na krawędzi przepaści i łapie tylną częscią ciała powietrze.Natomiast okręgi trzęsą ZG zże nie mają już czym nabrać powietrza w płuca.
 Naprawdę , nie piszę złośliwie,ale po tym co ostatnio wypisujesz poważnie boję się o twoje zdrowie. Jest tak ładnie , weź wnuczkę, idź gdzieś do parku, naoddychaj się świeżym powietrzem i może przestanież być takim malkontentem. Wyraźnie widać że już brakuje Ci pomysłów i zaczynasz popadać w śmieszność! Powodzenia !!!

dariuszkrystosiak

• Hero Member
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 22, 2011, 13:26:46 »
tomjas78Tak na marginesie to , to że Panu ktoś powie , że rejestry obowiązuja to tak nie do końca musi byc . Przeciez nie raz pisaliśmy , że ZG PZW zadnej władzy nad okregami nie ma .
A tym bardziej jak dzwoniący się przedstawi:
"Jestem Rzecznikiem PZW i dzwonię z ZG.Prezes chciałby wiedzieć czy w Waszym okręgu są rejestry?" 
No przecież proste że powiedzą że są rejestry,przecież nikt nie pojedzie sprawdzić.

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 22, 2011, 14:02:06 »
Florkowski Andrzej
piotr_okrasaPo Pańskich kłamstwach Panie Rzeczniku Pańskie PZW funkcjonuje ale na krawędzi przepaści i łapie tylną częscią ciała powietrze.Natomiast okręgi trzęsą ZG zże nie mają już czym nabrać powietrza w płuca.
  Naprawdę , nie piszę złośliwie,ale po tym co ostatnio wypisujesz poważnie boję się o twoje zdrowie. Jest tak ładnie , weź wnuczkę, idź gdzieś do parku, naoddychaj się świeżym powietrzem i może przestanież być takim malkontentem. Wyraźnie widać że już brakuje Ci pomysłów i zaczynasz popadać w śmieszność! Powodzenia !!!
Nastąpiła pomyłka nie chodzi o Kalisz tylko Kielce ,a o zdrowie panie funkcyjny to martw się o siebie ,abyś nie popadł w melancholię która może doprowadzić do euforii z mojego powodu.

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 22, 2011, 14:13:12 »
dariuszkrystosiak
tomjas78Tak na marginesie to , to że Panu ktoś powie , że rejestry obowiązuja to tak nie do końca musi byc . Przeciez nie raz pisaliśmy , że ZG PZW zadnej władzy nad okregami nie ma .
 A tym bardziej jak dzwoniący się przedstawi:
"Jestem Rzecznikiem PZW i dzwonię z ZG.Prezes chciałby wiedzieć czy w Waszym okręgu są rejestry?" 
No przecież proste że powiedzą że są rejestry,przecież nikt nie pojedzie sprawdzić.
Tu nie chodzi abym się dowiedział czy rejestry są tylko o to że niektóre okręgi zniosły prowadzenie rejestrów i to mi potwierdzili

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 22, 2011, 14:18:59 »
Florkowski Andrzej
Nastąpiła pomyłka nie chodzi o Kalisz tylko Kielce ,a o zdrowie panie funkcyjny to martw się o siebie ,abyś nie popadł w melancholię która może doprowadzić do euforii z mojego powodu.

tomjas78

• Hero Member
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 22, 2011, 16:23:20 »
Ostatnie posty cos sie Panowie nie kleją . Prawda jest , że okręgi nie wymagaja rejestrów wbrew temu co pisze Pan arzecznik . Najwyraźniej jest normalnie oszukiwany , skoro tak mu powiedziano. A posuwajac się dalej część działaczy sama nie widzi w tym sensu . Jeszcze raz Panie Antoni. Co się stanie jeżeli przy kontroli nie pokażę rejestru ? , bo nikt mi go nie wydał , a w okregu tez na to lache kładą . Chociaż z ogólnopolskich przepisów wynika , że powinni mieć je wszyscy bez wyjatku .

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 22, 2011, 21:14:20 »
tomjas78Ostatnie posty cos sie Panowie nie kleją . Prawda jest , że okręgi nie wymagaja rejestrów wbrew temu co pisze Pan arzecznik . Najwyraźniej jest normalnie oszukiwany , skoro tak mu powiedziano. A posuwajac się dalej część działaczy sama nie widzi w tym sensu . Jeszcze raz Panie Antoni. Co się stanie jeżeli przy kontroli nie pokażę rejestru ? , bo nikt mi go nie wydał , a w okregu tez na to lache kładą . Chociaż z
<fieldset>ogólnopolskich przepisów wynika , że powinni mieć je wszyscy bez wyjatkuTutaj chchodzi oto że są okręgi że wcale nie prowadzą rejestrów .a że inne ne wymagają to inna sprawa. </fieldset>

proton

• Sr. Member
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 22, 2011, 21:58:51 »
tomjas78 Co się stanie jeżeli przy kontroli nie pokażę rejestru ? , bo nikt mi go nie wydał , a w okregu tez na to lache kładą . Chociaż z ogólnopolskich przepisów wynika , że powinni mieć je wszyscy bez wyjatku .
 Nowa Ustawa nie zmusza do prowadzenia rejestrów. Tam jest mowa o tym , że zarządzający wodami mogą wprowadzić rejestry. Mogą to znaczy nie muszą. Co bardziej rozumni ludzie w Zarządach Okręgów nie wprowadzają - bo nie muszą tego badziewia wprowadzać, i nikt nie może mieć im tego za złe, a raczej za wzór do postępowania. Tak powinno być w całym kraju.
Ustawodawca nie wiedział jak się wycofać z idiotycznej Ustawy zmuszającej do prowadzenia rejestrów, to żeby wyjść z tego jako - tako " z twarzą "  ( bo głupio by było po tak krótkim czasie zlikwidować całkowicie tą Ustawę ) wprowadził zamiast słowa " muszą "- słowo " mogą ". A to zmienia zupełnie poprzednie prawo !! .

tomjas78

• Hero Member
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 22, 2011, 22:01:37 »
No rozumiem . Jedne okręgi wogóle nie wprowadziły rejestrów , a inne nie wymagaja wypełniania . No dobra , a co na to wszystko PAN ANTONII .
A przy okazji , dziwnymi sposobami giną watki na tym forum . Co z Zielona Góra ? Znowu sól w oku PZW ?

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 23, 2011, 09:28:34 »
Tomias 78 dla dobra śledztwa i osób zamieszanych usunęli wątek przed nieporządanym chlapaniem jęzorem aby uniknąć wkopania osób powiązanych z księgową. Taką kasę aby wyciągnąć z konta potrzeba zgody dyr. okręgu bądz zarządu ,a nie budzić się z ręką w nocniku jak konto jest już puste .Znam taki przypadek gdzie księgowa wyczyściła konto i wpłaciła na swoje w celu pozyskania procentu przez rok z zamiarem zwrócenia tej kwoty .oczywiście za przyzwoleniem swoich zwierzchników.Pozdrawiam

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.