Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dlaczego kilkanaście okręgów nie prowadzi rejestrów połowów  (Przeczytany 2493 razy)

piotr_okrasa

• Hero Member
Dlaczego kilkanaście okręgów nie prowadzi rejestrów połowów
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 23, 2011, 09:28:34 »
Tomias 78 dla dobra śledztwa i osób zamieszanych usunęli wątek przed nieporządanym chlapaniem jęzorem aby uniknąć wkopania osób powiązanych z księgową. Taką kasę aby wyciągnąć z konta potrzeba zgody dyr. okręgu bądz zarządu ,a nie budzić się z ręką w nocniku jak konto jest już puste .Znam taki przypadek gdzie księgowa wyczyściła konto i wpłaciła na swoje w celu pozyskania procentu przez rok z zamiarem zwrócenia tej kwoty .oczywiście za przyzwoleniem swoich zwierzchników.Pozdrawiam

tomjas78

• Hero Member
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 23, 2011, 10:13:25 »
Pewnie masz rację . Tylko świadczy to źle o Związku . W piątek idę wykupić zezwolenie na Wisłę , bo w końcu przez to , że Toruń wygrał sprawę w sadzie , zniesiono zakaz połowu. A z ciekawości przejdę sie do 3 najwiekszych w Świeciu i moze odwiedzę jedno gminne koło . Dowiem się czy coś się zmieniło od ostatniego razu , gdzie odprawiono mnie z kwitkiem ( sam se zrobiłem rejestr he he ).

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 23, 2011, 18:06:56 »
- rzecznik prasowy ZG PZW Antoni KustuszWiadomośc dla kol. piotra okrasy: po sprawdzeniu okazało się, że jedynie okręg w Lesznie nie prowadzi rejestru polowów wędkarskich w żadnej formie, w pozostałych okręgach taka rejestracja, choć w róznych formach, ale obowiązuje. Proponuje to uwzglednić przy następnych ocenach funkcjonowania PZW oraz systemu rejestracji połowow. Co zas do korzystania z opracowań rejestrow, to obowiązuje zasada: kto chce ten ma, kto sie stara ten otrzymuje. Z samego mówienia o potrzebie jeszcze nie wynika jej zaspokojenie.
 Kolego Antoni dlaczego robi sobie ze mnie jaja ,prawie połowa okręgów nie prowadzi rejestrów a Panu sufler spod klawiatury podpowiada ze tylko leszno nie prowadzi rejestrów. Gdzie tu powaga tego bubla który na siłę Pan chce przekonać wędkarzy o nieodzownym dokumencie który słóży do racjonalnej gospodarki rybackiej. Dlaczego okręgi kpią sobie z tego gniota i olewają rejestry i jego pomysłodawcę. Pozdrawiam

proton

• Sr. Member
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 24, 2011, 09:28:10 »
- rzecznik prasowy ZG PZW Antoni KustuszWiadomośc dla kol. piotra okrasy: po sprawdzeniu okazało się, że jedynie okręg w Lesznie nie prowadzi rejestru polowów wędkarskich w żadnej formie, w pozostałych okręgach taka rejestracja, choć w róznych formach, ale obowiązuje. Proponuje to uwzglednić przy następnych ocenach funkcjonowania PZW oraz systemu rejestracji połowow.
 Czytając słowa Rzecznika doszedłem do wniosku, że ZG nic nie wie co się dzieje w podporządkowanych mu jednostkach terenowych jakimi są Okręgi ( lub nie chce wiedzieć i udaje, że nie wie - bo mu jest tak wygodnie ).
Ja w ciągu kilkunastu minut znalazłem informację dot Okręgów, w których nie obowiązują rejestry ( lub nie obowiązują dla wędkarzy z porozumień ).
To : Szczecin, Słupsk , Piła, Kielce, Bydgoszcz, Kalisz, Skierniewice, Leszno, Zielona Góra, Sieradz, Łódź, Konin.
Ps - Jeśli co do któregoś Okręgu zostałem źle poinformowany, to proszę moją wiadomość poprawić , oraz ewentualnie dopisać Okręgi gdzie nie prowadzi się rejestrów, a których ja się nie doszukałem.
Pozdrawiam.

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 24, 2011, 10:33:47 »
Dochodzi okręg Nadnotecki , Siedlce , Bielsko-Biała  popatrzcie tyle okręgów umkło uwadze Rzecznikowi w sprawie nieprowadzena rejestrów. Teraz jak zwykle zaszyje się , aby znów zaatakować nowicjuszy na tym portalu bo stare wygi nieustannie depczą Rzecznikowi po piętach.

dariuszkrystosiak

• Hero Member
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 24, 2011, 13:53:47 »
piotr_okrasaDochodzi okręg Nadnotecki , Siedlce , Bielsko-Biała  popatrzcie tyle okręgów umkło uwadze Rzecznikowi w sprawie nieprowadzena rejestrów.
 Nie wiem czy są obowiązkowe czy nie ale Siedlce taki rejestr wydają a jak mam to co mnie przeszkadza wypełnić.

tomjas78

• Hero Member
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 24, 2011, 16:12:47 »
proton
- rzecznik prasowy ZG PZW Antoni KustuszWiadomośc dla kol. piotra okrasy: po sprawdzeniu okazało się, że jedynie okręg w Lesznie nie prowadzi rejestru polowów wędkarskich w żadnej formie, w pozostałych okręgach taka rejestracja, choć w róznych formach, ale obowiązuje. Proponuje to uwzglednić przy następnych ocenach funkcjonowania PZW oraz systemu rejestracji połowow.
  Czytając słowa Rzecznika doszedłem do wniosku, że ZG nic nie wie co się dzieje w podporządkowanych mu jednostkach terenowych jakimi są Okręgi ( lub nie chce wiedzieć i udaje, że nie wie - bo mu jest tak wygodnie ).
Ja w ciągu kilkunastu minut znalazłem informację dot Okręgów, w których nie obowiązują rejestry ( lub nie obowiązują dla wędkarzy z porozumień ).
To : Szczecin, Słupsk , Piła, Kielce, Bydgoszcz, Kalisz, Skierniewice, Leszno, Zielona Góra, Sieradz, Łódź, Konin.
Ps - Jeśli co do któregoś Okręgu zostałem źle poinformowany, to proszę moją wiadomość poprawić , oraz ewentualnie dopisać Okręgi gdzie nie prowadzi się rejestrów, a których ja się nie doszukałem.
Pozdrawiam.

A to dobre
Więc dlatego w kole w Świeciu nie mieli rejestrów ( Bydgoszcz ) a mówili , że obowiazują . Śmichu warte . Sami nie wiedzą czego chca nawet władze kół .

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 25, 2011, 11:53:30 »
Panie Rzeczniku nie zapomnij Pan się zapytać 26 .03  11 Krajowym Zjeżdzie Delegatów które okręgi nie prowadzą rejestrów bo wędkaeze wprowadzają mnie w błąd. Tylko z tą oranżadą  nie przecholować bo póżniej wychodzą cyrki , kabarety i inne jajcarskie uciechy. Pozdrawiam i nie daj się pokonać oranżadzie.

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 26, 2011, 11:13:44 »
Panie rzeczniku ma Pan okazję zapytać się na KZD jutro prezesów okręgów którzy to nie prowadzą rejestrów połowów , bdziesz miał odpowiedz z pierwszej ręki , bo większość wędkarzy wie , a u Pana wiedza na ten temat jest szczątkowa. Pozdrawian

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 10, 2011, 08:55:25 »
piotr_okrasaPanie rzeczniku ma Pan okazję zapytać się na KZD jutro prezesów okręgów którzy to nie prowadzą rejestrów połowów , bdziesz miał odpowiedz z pierwszej ręki , bo większość wędkarzy wie , a u Pana wiedza na ten temat jest szczątkowa. Pozdrawian

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 10, 2011, 08:58:47 »
Pan Rzecznik jak zwykle nabrał w usta wody .zapewne zadałem za trudne pytanie.

antoni

• Hero Member
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 10, 2011, 09:43:36 »
Już odpowiedziałem i podtrzymuję to co napisałem. Jeden okręg, Leszno nie prowadzi rejestrów, a pozostałe prowadzą w różnych formach, np. poprzez ankietowanie, protokoły zarybień itd.  ZG PZW oczywiście nadal stoi na stanowisku zapisanym w uchwale XXIX KZD o potrzebie utrwalenia w okręgach rejestracji połowów na wszystkich wodach PZW, ale już sama ustawa o rybactwie śródlądowym daje dzierżawcom obwodów rybackich w tym względzie dowolność, bo stwierdza, że jeśli rybacki użytkownik rybackiego obwodu uzna rejestrację za niezbędną, to wówczas staje się ona obowiązkowa i stanowi załącznik do zezwolenia na amatorski połów ryb. Tak więc regulacja ustawowa, która weszła w życie już po XXIX KZD zakłada konieczność zdeklarowania się przez rybackich uzytkowników czy w danym obwodzie rybackim takie rejestry mają obowiązywać i czy staną się tym samym częścią zezwolenia.

piotr_okrasa

• Hero Member
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 10, 2011, 10:27:32 »
Panie Antoni Ameryki Pan nie odkrył , bo każdy okręg opracowuje operat wodny ,a co do ankiet to już koloryzowanie w pańskim stylu . Panie Antoni a co ma operat wspólnego z rejestrem połowu ryb który "RZETELNIE" wypełnia wędkarz za co może być ukarany gdy go nie wypełni. Czy koręg też jest karany jak w danym roku nie zarybi swoich wód. Dziękuję za bardzo mądrą w Pańskim stylu odpowiedz . ale mnie Pan nie będziesz wodził za nos ,ja już mam swoje lata i wiem na czym polega  grabiercza mandatowa gospodarka. Pozbrawiam.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.