Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG  (Przeczytany 2692 razy)

rekinludojad

• Newbie
  • *
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« dnia: March 21, 2011, 02:03:33 AM »
My wędkarze  nie możemy dalej patrzeć na to co się dzieje w Zarządzie Okręgu w Zielonej Górze, to jakaś dziwna bajka , w której wszystkim rozum odebrało. Pan Jan Kanduła przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej w poprzedniej kadencji był sądzony przez Główny Sąd Koleżeński w Warszawie za : fałszowanie faktur do rozliczania, kradzież sporej ilosci płyt OSB, przekręty z pieniędzmi, które przyjmował od właścicieli domków w stanicy, wszystko to badała komisja z Zarządu Okręgu w Zielonej Górze. Dokumenty i protokół wysłano do Głównego Sądu Organizacyjnego w Warszawie. Ale na wniosek pana przewodniczącego Głównej Komisji Rewizyjnej  W. Ogrodowczyka wycofano to z Głównego Sądu Organizacyjnego. W okręgu jako przewodniczący OKR pan Kanduła badał bilans wiele razy , pisał , że jest wszystko w porządku i prawidłowo, wię potwierdzał nieprawdę! po prostu kłamał. Przez swoje działania wprowadzał Zarząd Okręgu w błąd, wiec teraz można śmiało twierdzić, że przyczynił się do powstałej sytuacji razem z kolegami z OKR . Pytanie co jeszcze ta komisja nakręciła w okręgu i kiedy w końcu ujrzy to światło dzienne i dlaczego jeszcze NIE JEST O D W O Ł A N A ?? pytamy dlaczego?? czemu ma służyć takie zachowanie i postępowanie , zwłaszcza NOWYCH NAMASZCZONYCH PRZEZ PREZEZA GRABOWSKIEGO WŁADZ, które powinny chcieć sie wykazać i skoro teoretycznie robią czystki to dlaczego nie zaczną od siebie samych ?? Dlaczego robią czystki wśród tych , którzy są najmniej winni, no ale ktoś być musi, prawda??  Zbulwersowani działacze 

piotr_okrasa

• Hero Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #1 dnia: March 29, 2011, 22:38:45 PM »
rekinludojadMy wędkarze  nie możemy dalej patrzeć na to co się dzieje w Zarządzie Okręgu w Zielonej Górze, to jakaś dziwna bajka , w której wszystkim rozum odebrało. Pan Jan Kanduła przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej w poprzedniej kadencji był sądzony przez Główny Sąd Koleżeński w Warszawie za : fałszowanie faktur do rozliczania, kradzież sporej ilosci płyt OSB, przekręty z pieniędzmi, które przyjmował od właścicieli domków w stanicy, wszystko to badała komisja z Zarządu Okręgu w Zielonej Górze. Dokumenty i protokół wysłano do Głównego Sądu Organizacyjnego w Warszawie. Ale na wniosek pana przewodniczącego Głównej Komisji Rewizyjnej  W. Ogrodowczyka wycofano to z Głównego Sądu Organizacyjnego. W okręgu jako przewodniczący OKR pan Kanduła badał bilans wiele razy , pisał , że jest wszystko w porządku i prawidłowo, wię potwierdzał nieprawdę! po prostu kłamał. Przez swoje działania wprowadzał Zarząd Okręgu w błąd, wiec teraz można śmiało twierdzić, że przyczynił się do powstałej sytuacji razem z kolegami z OKR . Pytanie co jeszcze ta komisja nakręciła w okręgu i kiedy w końcu ujrzy to światło dzienne i dlaczego jeszcze NIE JEST O D W O Ł A N A ?? pytamy dlaczego?? czemu ma służyć takie zachowanie i postępowanie , zwłaszcza NOWYCH NAMASZCZONYCH PRZEZ PREZEZA GRABOWSKIEGO WŁADZ, które powinny chcieć sie wykazać i skoro teoretycznie robią czystki to dlaczego nie zaczną od siebie samych ?? Dlaczego robią czystki wśród tych , którzy są najmniej winni, no ale ktoś być musi, prawda??  Zbulwersowani działacze 
 Panie rzeczniku wybiel  działaczy o lepkich rękach

dariuszkrystosiak

• Hero Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #2 dnia: March 29, 2011, 22:59:19 PM »
Rekinie,a Ty byś kolegów pociągnął za odpowiedzialność?
Sprawa wylazła na wierzch i to jest problem a nie to że jakaś tam kasa zagineła.Uważam że trzeba znaleźć winnego (przecieku) i przykładnie ukarać żeby nigdy więcej coś takiego nie miało miejsca.

piotr_okrasa

• Hero Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #3 dnia: March 29, 2011, 23:16:00 PM »
Napewno wszystkiemu są winni wędkarze jak we wszystkim . Po co oni należą do PZW ,trzeba ich zniechęcić karami , ograniczyć swobodnego dostępu do wód ,a najlepiej jak by płacili podatek od wędki i meldować wyjazd na ryby u dzielnicowego .Kzżady wędkarz powinien być zaczipowany aby władza PZW wiedziała gdzie aktualnie przebywa .

maly4

• Full Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #4 dnia: March 29, 2011, 23:17:23 PM »
Tak musi być , jako Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Koła powiedomiłem GKR o przekrętach w Okręgu . GKR owszem przyjechała , przeprowadziła kontrolę w ZO i wiecie co znalazła - NIEPRAWIDŁOWOŚCI W MOJEJ KOMISJI . A na koniec powiedziano mi CYTAT " TEN CO BIJE GŁOWĄ W MUR , MOŻE SOBIE GUZA NAGIĆ " I ROZWIĄZALI MOJĄ KOMISJĘ !!!  

dariuszkrystosiak

• Hero Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #5 dnia: March 29, 2011, 23:48:38 PM »
KrzyśTak musi być , jako Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Koła powiedomiłem GKR o przekrętach w Okręgu . GKR owszem przyjechała , przeprowadziła kontrolę w ZO i wiecie co znalazła - NIEPRAWIDŁOWOŚCI W MOJEJ KOMISJI . A na koniec powiedziano mi CYTAT " TEN CO BIJE GŁOWĄ W MUR , MOŻE SOBIE GUZA NAGIĆ " I ROZWIĄZALI MOJĄ KOMISJĘ !!!  
 No to mamy winnego całego zamieszania,no kolego Mały czeka Was sąd koleżeński. A za co?Za szkalowanie dobrego imienia PZW,za podłe insynuacje,za mieszanie się w nieswoje sprawy.Macie kolego płacić składki,nie mieszać się w sprawy których swoim małym rozumkiem nie pojmujecie.

zabcior

• Newbie
  • *
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #6 dnia: March 30, 2011, 00:58:11 AM »
A pan J.Kanduła przypadkiem nie był (jest) policjantem? Bo to by wiele wyjaśniało... Poza wszelkimi podejrzeniami i poza prawem jak pan Raunke, który był zatrudniony w księgowości do kontrolowania finansów. A teraz obaj panowie ręka w rękę badają ile zginęło i dlaczego z czego piszą raporty dla pana Grabowskiego wskazując w nich winnych wszystkich naokoło tylko nie siebie. Zastanawiające jest, że tak gorliwie zabrali się do tej pracy. Szanowni wędkarze! Zapoznajcie się ze swoimi prawami zawartymi w Statucie i Ustawie aby hegemon z Zarządu Głównego nie narzucał swoich rządów w Waszych okręgach. Najwyższą władzą w okręgu jest Zjazd Delegatów i to on powinien podejmować kluczowe dla Okręgu decyzje lub wybrany przez Zjazd Zarząd! Niestety Zarząd Okręgu w Zielonej Górze dał się zmanipulować obecnemu na posiedzeniu Zarządu prezesowi Grabowskiemu i podjął nieprzemyslane decyzje opierając się na zafałszowanym protokole z kontroli przeprowadzonej przez wspomnianych na wstępie panów. Pan Grabowski wykorzystał sytuację z kradzieżą pieniędzy i pozbył się ze Związku niewygodnych ludzi, którzy wielokrotnie krytykowli system i walczyli z perelowskimi zasadami panujacymi we władzach PZW. Znacie powiedzenie "znajdźcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf"? No właśnie. Tyle, że paragrafy pana Grabowskiego są nieadekwatne do sytuacji i nie do tych ludzi powinny być zastosowane! Teraz prezes Grabowski jest happy bo w końcu w Zielonej Górze ma swoich ludzi. Mam nadzieję, że Nadzwyczajny Zjazd Delegatów przed podjeciem ważnych dla Okręgu decyzji bedzie chciał zapoznać się z faktami. Zarówno przypadek pana Kanduły opisany przez Rekinludojada jak i historia Krzysia potwierdzają tylko, że rządy w PZW opierają się na esbeckich zasadach.

wolny_wedkarz

• Jr. Member
  • **
Ręka rękę myje
« Odpowiedź #7 dnia: March 30, 2011, 01:09:55 AM »
Musimy tylko my wędkarze mieć nadzieję, że nasi Delegaci  - wysłuchają kolegów wędkarzy. Postarają się przygotować do Nadzwyczajnego Zjazdu - nie nabzdyczą się, nie przesłoni im ich własny biznesik - pomyślą o innych.

dariuszkrystosiak

• Hero Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #8 dnia: March 30, 2011, 10:00:27 AM »
Ratusek KrzysztofMusimy tylko my wędkarze mieć nadzieję, że nasi Delegaci  - wysłuchają kolegów wędkarzy. Postarają się przygotować do Nadzwyczajnego Zjazdu - nie nabzdyczą się, nie przesłoni im ich własny biznesik - pomyślą o innych.
 No nie wiem,nie wiem. Czy lepiej mieć jakaś funkcję w Zarządzie i mieć dobre układy z szefostwem czy nie mieć ani układów ani funkcji a mieć dobre układy z wędkarzami.

zabcior

• Newbie
  • *
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #9 dnia: March 30, 2011, 11:59:46 AM »
  No nie wiem,nie wiem. Czy lepiej mieć jakaś funkcję w Zarządzie i mieć dobre układy z szefostwem czy nie mieć ani układów ani funkcji a mieć dobre układy z wędkarzami.[/quote]
Wędkarze! To Wy wybieracie władze Związku!!!

zabcior

• Newbie
  • *
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #10 dnia: April 03, 2011, 00:08:53 AM »
Podobno ksiegowa kradła i kombinowała od 2003r. (wg raportu pokontrolnego), pana Raunke zatrudniono w 2004r., a w 2006 r. odpłatnie badał on bilans za ten rok. Ciekawe jaka była opinia pana Raunke dot. bilansu, skoro ksiegowa kradła dalej? I ktos taki kieruje teraz biurem Zarządu Okręgu??? Były biegły rewident i specjalista ds kontroli finansowej w policji nie wykrył przez tyle lat malwersacji pod swoim nosem? Ponadto jego działalność w macierzystym kole także była kontrowersyjna (Złoty Potok). ZARZĄDZIE OKRĘGU PZW ZIELONA GÓRA PRZEJRZYJCIE  W KOŃCU NA OCZY I ZWOLNIJCIE TEGO CZŁOWIEKA ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO!!! BYŁY DYREKTOR MIAŁ ZASTĘPCĘ, KTÓRY NIE BYŁ W ZADEN SPOSÓB ZWIĄZANY Z KSIĘGOWOŚCIĄ I FINANSAMI, WIĘC NIE MA POWODU MATACZYĆ I JEMU POWIERZCIE PO DYREKTORA BIURA!

piotr_okrasa

• Hero Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #11 dnia: April 03, 2011, 21:35:01 PM »
Nieważne kto kradł ważne że takie pieniadze nie kradnie jedna osoba . Zrobili przetasowania dla zmylenia organów ścigania .Jestem przekononany ze nie tylks księgowa padnie ofiarą ,  ale też osoby sprawujującr nad nią  statutowy nadzór

lula

• Jr. Member
  • **
najgorsze jest to że my wędkarze musimy walczyć o wedkarstwo
« Odpowiedź #12 dnia: January 04, 2012, 18:33:16 PM »
bo nasi bossowie z kierownictwa wymyślają jakby najwęcej utrudnić legalne wędkowanie tym  którzy za to płacą i wybrali ich na swoich przedstawicieli???pomstę do nieba wołają  pomysły błyskotliwych prezesów i ich świt jak by tu utrudnić ten  sport...zakazy nakazy ,koła, rejony,agencje,porozumienia kartki ,notesiki legitymacje,pozwolenia spec.dodatki regulaminy spec i regionalne kołowe  okręgowe itp. absurd za absurdem kazdy z nich się czuje panem i władcą ...może lepiej zostać kłusownikiem?

jerzy53

• Full Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #13 dnia: January 04, 2012, 20:51:37 PM »
lula................może lepiej zostać kłusownikiem?
<fieldset>Patrząc na statystyki dotyczące kontroli wedkarskich, te przytaczane przez wypowiadających sie na FORUM i zasłyszane w rozmowach , to "statystyczny" wędkarz jest kontrolowany raz na ok.10 lat.... Jednak mam nadzieję, że kol."lula" nie zamierza od dzisiaj agitować do takiej "Formy Wędkarstwa". Ta wypowiedż pokazuje, że determinacja "za zmianami" w PZW rośnie praktycznie z dnia na dzień. Szkoda, że tylko od dolnie. Że, "nasi wybrańcy" do władz okręgowych i ZG mają te krytyczne uwagi w d......  . Będąc  zaproszony  na spotkanie  podsumowujące  2011r.  w moim Okręgu , z udziałem członków Zarządu Okręgu i prezesów kół wedkarskich,  kolejny raz odniosłem wrwżenie, że najważniejszym punktem spotkania ,  "BYŁ SHABOWY" ,  o przepraszam tym razem była to pieczeń.  Głos w dyskusji , nie licząc wypowiedzi funkcyjnych członków ZO  "chwalących się swoimi dokonaniami" ,  zabrało 3 (trzy) osoby!! Kilka moich krytycznych uwag  dotyczących zarybiania, strony internetowj ZO, konsultacji na temat statutu, spadających z roku na rok  wydatków na młodzież i sport, a rosnących wydatków na administrację,  nawet nie wywołało zaintetresowania obecnych. Odebrało mi to chęci do dalszej rozmowy.  </fieldset>

jerzy53

• Full Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #14 dnia: January 04, 2012, 21:00:46 PM »
Tak,tak wiem, że   "schabowy"!  Jestem pewien,że ten latający FACEBOK , to  aby umilić wpisy wszystkim zainteresowanym stroną internetową,  JEST TO NAJLEPSZE OSIĄGNIĘCIE ZG PZW   W 2011r.--po prostu dać im NOBLA.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.