Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG  (Przeczytany 2690 razy)

wolny_wedkarz

• Jr. Member
  • **
jak fajnie, jak spokojnie
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 09, 2012, 22:31:48 »
Nowy Rok i powoli wszystko się układa w Zielonej Górze. Widać nowe osoby zatrudnione - bo to i nowy dyrektor i nowy prezes - a każdy ma zobowiązania. A co w sprawie defraudacji pieniędzy??

jerzy53

• Full Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 10, 2012, 06:12:38 »
Ratusek KrzysztofNowy Rok i powoli wszystko się układa w Zielonej Górze. Widać nowe osoby zatrudnione - bo to i nowy dyrektor i nowy prezes - a każdy ma zobowiązania. A co w sprawie defraudacji pieniędzy??
<fieldset> </fieldset><fieldset>Bo DECYDENCI  PZW uważają, że njlepiej to milczeć, a sprawa ucichnie.</fieldset><fieldset> </fieldset>

okon60

• Full Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 17, 2012, 21:24:52 »
Ratusek KrzysztofNowy Rok i powoli wszystko się układa w Zielonej Górze. Widać nowe osoby zatrudnione - bo to i nowy dyrektor i nowy prezes - a każdy ma zobowiązania. A co w sprawie defraudacji pieniędzy??
 Kolego! W ZO PZW Zielona Gora nie bylo zadnej DEFRAUDACJI,ale jedynie Pani Ksiegowa odebrala zalegla premie za "uslugi" swiadczone w ZO PZW!

jerzy53

• Full Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 21, 2012, 02:58:31 »
No i przwez ostatnie kilka lat nie działała komisja rewizyjna okręgu, nie badano bilansu, n ie było zjazdu, nie było nic. A wszyscy tylko sie czepiają!

zabcior

• Newbie
  • *
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 25, 2012, 23:35:03 »
Jakoś nie widzę wypowiedzi "jerzy53", którą dostałam na maila:
Treść odpowiedzi: Ratusek KrzysztofNowy
 Rok i powoli wszystko się układa w Zielonej Górze. Widać nowe osoby
zatrudnione - bo to i nowy dyrektor i nowy prezes - a każdy ma
zobowiązania. A co w sprawie defraudacji pieniędzy?? Słuszna uwaga!!   W
 obfitości Świątecznych Życzeń   ten temat się ROZMYŁ. W zasadzie, to
uciszono go, przedstawionymi wyżej posunięciami- zmianami na STOŁKACH. 
Ale od dłuższego czasu nikt nie przekazał informacji , jak w tej chwili
wyglądarozliczanie osób odpowiedzialnych za te naduzycia. Moim zdaniem 
jest to kolejny przykład  braku przepływu informacji. Nie może być tak,
że do wędkarzy nie trafiają informacje interesujące i dotyczące
większości członków PZW. Każdy okręg posiada osobę odpowiedzialną za
redagow  anie strony internetowej, jednak w większości okręgów są to
ludzie przypadkowi i nie rozumieją znaczenia swojej pracy.  I nie pomogą
 najlepsze uchwały, jeżeli  PREZES OKRĘGU  powie, że dla niego liczy się
 tylko to, co wpłynie na piśmie do BIURA.(taką wypowiedż słyszałem
osobiście) A  i tak na odpowiedź można czekać miesiącami.  Zadziwiąjąca
jest bierność KOMISJI REWIZYJNYCH  każdego szczebla   w rozliczaniu
zarządów z tzw. strony merytorycznej działalności PZW.  ....-- Gdzie ta
gospodarka wędkarska? ...- Działalność z młodzieżą? ...- Działalność
organizacyjna-szybkie i mądre zmaiany statutowe? ...- Nawet sport  od
poziomu Okręgów pozostawia wiele do życzenia. Każda z tych dziedzin,
jest  określona uchwałami władz odpowiedniego szczebla  i ich wykonanie
musi być kontrolowane.  A gdzie przejrzystość  całej gospodarki 
finansowej?&nb  sp; Jeżeli PZW opiera swoją działalność  o pracę
społeczną swoich członków, to absurdalne są stwierdzenia, że jakieś z
działania są  "TAJEMNICĄ" której nie może  przedstawić Prezes(V-ce)
obsługujący zebrania sprawozdawcze w kołach. Przecież, to koła - czyli
wędkarze, dają KASĘ na wszystko!!!!    PATRZĄC  NA TAKIE MAŁE
ZAINTERESOWANIE  WIĘKSZOŚCI WĘDKARZY CAŁOKSZTAŁTEM PRACY  PZW  ODNOSZĘ 
WRAŻENIE, ŻE OPŁATY  WĘDKARSKIE POWINNE BY�  3X TAKIE,  TO MOŻE BYŚMY
 INTERESOWALI SIĘ BARDZIEJ, ZA CO PŁACIMY.   TAK  NAPRAWDĘ,  TO TYLKO
OSOBY PISZĄCE NA "FORUM"  ZADAJĄ PYTANIA  I  ŻADAJĄ ODPOWIEDZI OD WŁADZ
WYŻSZEGO SZCZEBLA, CZYLI  SĄ  CZYMŚ ZAINTERESOWANE.   JAKO PEŁNOPRAWNY  CZŁONEK PZW  ŻĄDAM  JAWNOŚCI W  PRACY  PZW I JAWNOŚCI  JEJ ROZLICZANIA!!!"

Sprawa kradzieży trafiła do sądu (dopiero), a nowe władze Okręgu milczą, bo nie mają się czym pochwalić. Nowy dyrektor usilnie stara się przerzucić winę na byłego dyrektora co mu się nie udaje. Wielokrotnie składał doniesienia na prokuraturę i za każdym razem prokurator umarza postępowanie.Badanie bilansu przez te lata kradzieży były corocznie, a przypomnę, że dwa razy (2005 i 2006) bilans badał obecny dyrektor! Jakoś nikt go z tego nie rozlicza. Sprawa trafiła do Sądu Koleżeńskiego Zarządu Głównego i jak zwykle ucichła. Pisałam już o tym. Pisałam prawdę, podobnie jak o tym, że nowy dyrektor ZO Zielona Góra to były esbek, którego kartę mozna znaleźć na stronie IPN. Jednak prawda w oczy kole bo za wpisy na tym forum obecny dyrektor ZO podał mnie do sądu z art.212 kk i jeszcze chce wyciągnąć kasę-10tys.zł "nawiązki" za straty moralne. Swoimi poczynaniami chwali się na zebraniach (oczywiście o żądaniu kasy nie wspomniał). Co Panowie na to?

jerzy53

• Full Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 27, 2012, 01:00:53 »
Cieszę sie, że dotarł on chociaż do Ciebie! Gdy go pisałem, cytowałem Twoją wypowiedź i chciałem dodać do reszty, jednak trzy próby się nie udały. Zdania nie zmieniłem. Podpisuję sie jeszcze raz pod tym wszystkim co sam napisałem i Twoimi wypowiedziami. Mam nadzieję, że kiedyś wędkarze zaczną pytać co jest robione za ich pieniądze. Wszystkiego, nie da się zrobić "społecznie", a jeżeli płacimy to warto wiedzieć za co i komu.

dariuszkrystosiak

• Hero Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 27, 2012, 09:15:11 »
jerzy53Wszystkiego, nie da się zrobić "społecznie", a jeżeli płacimy to warto wiedzieć za co i komu.
Jerzy, ja jakoś tak od końca lat 70 mam legitymację PZW a o tym że działacze w ZO i ZG nie pracują SPOŁECZNIE dowiedziałem się tak jakoś na początku tego wieku czyli ponad 20 lat żyłem w nieświadomości. Wiem że to nienajlepiej świadczy o mnie,nie interesowałem się co robią działaczę ale teraz jak się interesuję to i tak to nic nie zmienia bo działacze wiedzą lepiej w my w zasadzie powinniśmy siedzieć cicho i nie truć im d..... swoimi sugestiami. I nie miałbym nic przeciwko temu żeby im płacono ale żeby mieli jakieś osiągnięcia które warto byłoby pochwalić a już nawet to forum jest przykładem że z działań okręgów i ZG nikt nie jest zadowolony.

jerzy53

• Full Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 27, 2012, 09:36:05 »
To wygląda na to, że "Staż" mamy podobny,  i podejście do tematu również. Uważam jednak, że nie istnieje zwrot "NIEDA SIĘ" i dlatego właśnie piszę na FORUM, gonię do ROBOTY tzn. namawiam do działania wszystkich wędkarzy  i  jako prezes koła nigdy nie ograniczałem sie tylko do "mądrych" pomysłów. Wierzę, że są podobni do mnie i możemy razem zmienić ten NASZ PZW. Wytykając błędy teraz, "wsadzając kij" w każde możliwe mrowisko przygotowujemy się do zmian, które należy zacząć już, aby gdy przyjdzie czas ZJAZDÓW mieć rozeznanie  w LUDZIACH  i  TEMATACH.

marcinborowik

• Newbie
  • *
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 28, 2012, 23:10:04 »
jerzy53To wygląda na to, że "Staż" mamy podobny,  i podejście do tematu również. Uważam jednak, że nie istnieje zwrot "NIEDA SIĘ" i dlatego właśnie piszę na FORUM, gonię do ROBOTY tzn. namawiam do działania wszystkich wędkarzy  i  jako prezes koła nigdy nie ograniczałem sie tylko do "mądrych" pomysłów. Wierzę, że są podobni do mnie i możemy razem zmienić ten NASZ PZW. Wytykając błędy teraz, "wsadzając kij" w każde możliwe mrowisko przygotowujemy się do zmian, które należy zacząć już, aby gdy przyjdzie czas ZJAZDÓW mieć rozeznanie  w LUDZIACH  i  TEMATACH.
  Oj dostanie Ci się Jureczku kilka nastęnych minusów :-)

jerzy53

• Full Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 02, 2012, 17:53:03 »
Jak sam napisałeś na innym forum sprawa plusów czy minusów to pryszcz.  Zależy mi na tym, aby poruszyć sumienia tych działaczy którzy w tej chwili są "U WŁADZY"  i mogą swoimi posunięciami wiele dobrego(ale i złego) zrobić. Muyślę, ze będą woleli zrobić coś dobrego i posłuchają krytycznych uwag wędkarzy. A Nadzwyczajny Zjazd wprowadzi takie zmiany, że pozwolą na prawdziwe dostosowanie statutu do potrzeb XXI wieku i oczekiwań wędkarzy.

marcinborowik

• Newbie
  • *
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 03, 2012, 21:42:10 »
jerzy53Jak sam napisałeś na innym forum sprawa plusów czy minusów to pryszcz.  Zależy mi na tym, aby poruszyć sumienia tych działaczy którzy w tej chwili są "U WŁADZY"  i mogą swoimi posunięciami wiele dobrego(ale i złego) zrobić. Muyślę, ze będą woleli zrobić coś dobrego i posłuchają krytycznych uwag wędkarzy. A Nadzwyczajny Zjazd wprowadzi takie zmiany, że pozwolą na prawdziwe dostosowanie statutu do potrzeb XXI wieku i oczekiwań wędkarzy.
 Ja już ruszyłem ;-)

dariuszkrystosiak

• Hero Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 04, 2012, 00:27:27 »
jerzy53Jak sam napisałeś na innym forum sprawa plusów czy minusów to pryszcz.  Zależy mi na tym, aby poruszyć sumienia tych działaczy którzy w tej chwili są "U WŁADZY"  i mogą swoimi posunięciami wiele dobrego(ale i złego) zrobić. Muyślę, ze będą woleli zrobić coś dobrego i posłuchają krytycznych uwag wędkarzy. A Nadzwyczajny Zjazd wprowadzi takie zmiany, że pozwolą na prawdziwe dostosowanie statutu do potrzeb XXI wieku i oczekiwań wędkarzy.

dariuszkrystosiak

• Hero Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 04, 2012, 00:29:30 »
dariuszkrystosiak

Coś nie tak bo ja tego powyżej nie pisałem.
Trzeba najpierw postawić pytanie czy działacz ma takie sumienie jak człowiek? ;-))

pirania2011

• Full Member
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 06, 2012, 20:09:14 »
Nie myje nie myje bo w ZG PZW nie ma umywalek i nie ma tam smrodu

szkati

• Newbie
  • *
RĘKA RĘKĘ MYJE W PZW ZG
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 01, 2012, 02:26:46 »
Sumienie? Haha dobre. Pan Grabowski, a raczej towarzysz grabowski juz mial okazje sie sumieniem i skrupulatnoscia sie wykazac. JAk widac preznie sie piął po szczeblach kariery.
http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?lastName=grabowski&idx=&katalogId=0&subpageKatalogId=2&pageNo=1&osobaId=12266&
I polecam jeszcze przeczytac taki maly artykul, zanim towarzysz Kustusz zaingeruje w moj post.
http://wmh.pl/smf/organizacje-i-przepisy-wedkarskie/artykul-%27pzw-i-jego-osobistosci%27/
Ubolewac trzeba nad tym, ze takie osoby pelnia dzis jakiekolwiek funkcje.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.