Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: spining dla młodzieży?  (Przeczytany 204 razy)

luk367

• Jr. Member
  • **
spining dla młodzieży?
« dnia: Maj 10, 2011, 22:53:25 »
Witam. Chciałbym się dowiedzieć od ilu lat moge łowić metodą spiningową jeżeli mam 15 lat i czy musze być pod opieką osoby dorosłej. Na jednych forach piszą że od 14 ale pod opieką osoby pełnoletniej a na innych że dopiero od 16 roku życia.W regulaminie szukałem i nic nie pisze na ten temat więc prosze o odpowiedz czy moge sam łowić na spining bez opieki i od którego roku życia? Bo nie chciał bym mieć póżniej nieprzyjemnośc przy kontroli. Bardzo prosze o szybką i zrozumiałą odpowiedż.

arnie

• Opiekunowie prezentacji
  • Hero Member
spining dla młodzieży?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2011, 11:01:55 »
Masz 15 lat, masz kartę wędkarska i opłacone składki (zezwolenie) to możesz spinningować.
Musisz byc pod opieka osoby dorosłej do lat 16 przy wedkowaniu w nocy, w dzień RAPR nie przewiduje takiej konieczności.

luk367

• Jr. Member
  • **
spining dla młodzieży?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2011, 12:24:35 »
Mi chodzi czy już jak mam 15 lat moge sam bez osoby dorosłej spiningować w dzień, czyli że nie musze już miećopiekuna.Nie chce mieć nieprzyjemności przy kontroli że nie mam opiekuna.Napiszcie mi czy musze mieć opiekuna jeżeli spininguje w dzień czy nie.  :)

jurekgg

• Newbie
  • *
spining dla młodzieży?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2011, 13:54:26 »
Cytat za white
Rozdział II punk 4 RAPR brzmi: "Prawo do samodzielnego wędkowania ma wędkarz, który ukończył 14 lat, z tym, że młodzież do 16 lat nie ma prawa do wędkowania w porze nocnej bez nadzoru osoby uprawnionej do opieki"
Wystarczy poczytać.... 
Czyli jak z tego wynika możesz w dzień spinningować sam.
A wrazie kontroli powołaj się na ten zapis w Rozdział II punk 4 RAPR - niech kontrolujący sobie doczyta jak będzie miał wątpliwości.

luk367

• Jr. Member
  • **
spining dla młodzieży?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2011, 22:26:34 »
Dziękuje za odpowiedż

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.