Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Proszę o Pomoc  (Przeczytany 211 razy)

bartidb

• Newbie
  • *
Proszę o Pomoc
« dnia: Kwiecień 25, 2011, 21:38:25 »
Cześć nazywam się Bartek Mieszkam w Rybniku . mój tata ma kartę wędkarską ... lecz zawsze użycza jedną wedkę koledze a ja stoję i się patrzę jak łowia ... tata powiedział mi że są chyba jakieś legitymacje ... a zapomniałbym mam 12 lat ... a więc tak jak mówiłem są chyba jakieś legitymacje ... chciałbym sobie połowić na zbiorniku wodnym elektrownia rybnik oczywiście z tatą ... a więc czy jest taka legitymacja albo coś ... ile ona kosztuje ... co potrzebuje ... i gdzie ją dostane ?????

fancom1

• Sr. Member
Proszę o Pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2011, 11:55:34 »
Cześć Bartek ! Powiedz tatusiowi że ,,Młodzież niezrzeszona w PZW w wieku do lat 14 ma prawo wędkować: wyłącznie pod opieką i w ramach uprawnień, stanowiska i dziennego limitu połowu ryb osoby pełnoletniej posiadającej kartę wędkarską, metodą gruntowo - spławikową, spinningową i muchową. Wobec tego możesz,a nawet powinieneś łowić razem z ojcem ! (ja na miejscu ojca ,bardzo bym się cieszył mogąc wędkować z synem,uczyć go podstaw wędkarstwa i poszanowania przyrody ) Czy kolega taty , napewno posiada kartę wędkarską ? Pozdraiam Cię Bartek i ,,połamania kija"

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.