Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Mistrostwa Polski 2011 na kanale ulgi w Opolu  (Przeczytany 166 razy)

bruner1965

• Newbie
  • *
Mistrostwa Polski 2011 na kanale ulgi w Opolu
« dnia: Lipiec 28, 2011, 01:13:11 »
chciałbym wam powiedzieć ,że na bardziej żenujacych zawodach jeszcze nie byłem,bo kto organizuje zawody na wodzie powodziowej,to nie były zawody tylko parodia ,zawodnicy łowili 30cm od brzegu rybki o długości 3cm ,sędzia główny zamiast przenieść zawody na łowisko rezerwowe na silę kazał je rozegrać na Kanale Ulgi w Opolu zawodnicy nie kryli oburzenia ,a w szczególności Bogdan Brud który miał całkowitą rację że te zawody powinny zostać odwołane. Bo tyle pieniędzy i czasu który zawodnicy poświęcili nikt im nie wróci , przygotowani byli na łowienie ryb ,żeby pokazać swoje umiejętności ,a przez takie sytuacje tylko się ośmieszają kiedy muszą łowić w trawie przy brzegu gdzie biedny mały narybek chowa sie przed falą powodziową .Więcej na takie zawody już nie pojadę bo to była jedna wielka żenada.Ktoś powinien za to zostać pociągnięty do odpowiedzialności ,ale czy w Polsce jest to możliwe?

miszawowa

• Opiekunowie prezentacji
  • Jr. Member
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2011, 16:02:28 »
W temacie o wygraniu prze jakiegoś tam pana MP na kanale Ulgi są wypowiedzi o odczuciach jakie nasuwają się po tak słabych i ustawionych zawodach. Tak proszę państwa ustawionych, bo skoro organizator załatwił pozwolenie u władz o zniesieniu rozmiarów to wiedziano że jest dno na Uldze. Więc za całą porażkę obwiniamy niestety organizatora. Z działaczami od młodzieży chcieliśmy zniesienia wymiaru ochronnego okonia na zawodach dla dzieci i kategorycznie nam odmówiono, mówiąc że dzieci powinny się uczyć łowić na zawodach tak jak łowią na Mistrzostwach Polski!!!! I co ja teraz mam powiedzieć kadetom i juniorom na zawodach rangi GPO lub MO??? No panowie i panie i jak tu wychowywać, przestrzegać RAPR jak w "nosie" mają to inni organizatorzy i SĘDZIOWIE rangi krajowej i międzynarodowej. Kpina, kpina i jeszcze raz kpina!!! Proszę to przemyśleć i unieważnić Mistrzostwa Polski w spławiku dla seniorów i juniorów U-22, oraz zwrócić koszty poniesione na przygotowania. 

profesor

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2011, 18:11:59 »
MiszawowaW temacie o wygraniu prze jakiegoś tam pana MP na kanale Ulgi są wypowiedzi o odczuciach jakie nasuwają się po tak słabych i ustawionych zawodach. Tak proszę państwa ustawionych, bo skoro organizator załatwił pozwolenie u władz o zniesieniu rozmiarów to wiedziano że jest dno na Uldze. Więc za całą porażkę obwiniamy niestety organizatora. Z działaczami od młodzieży chcieliśmy zniesienia wymiaru ochronnego okonia na zawodach dla dzieci i kategorycznie nam odmówiono, mówiąc że dzieci powinny się uczyć łowić na zawodach tak jak łowią na Mistrzostwach Polski!!!! I co ja teraz mam powiedzieć kadetom i juniorom na zawodach rangi GPO lub MO??? No panowie i panie i jak tu wychowywać, przestrzegać RAPR jak w "nosie" mają to inni organizatorzy i SĘDZIOWIE rangi krajowej i międzynarodowej. Kpina, kpina i jeszcze raz kpina!!! Proszę to przemyśleć i unieważnić Mistrzostwa Polski w spławiku dla seniorów i juniorów U-22, oraz zwrócić koszty poniesione na przygotowania. 
dorośnij trochę frustracie!
jak sobie wyobrażasz zniesienie wymiaru na okonia dla dzieci?! z flakami wyjmowalyby te haczyki!! masz blade pojęcie o tym co piszesz?

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.