Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Kara za wędkowanie  (Przeczytany 11932 razy)

marekr

• Newbie
  • *
Kara za wędkowanie
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 02, 2012, 22:04:18 »
Witam. Kolego Krzysztofie , nie bardzo rozumiem ,po co taka wiadomość i w jakim celom miałaby służyć -  właśnie strażnikom SSR / dotyczy wpisu  w legitymację kary upomnienia i nagany / ???  Przecież zatarcie w/w kar następuje po roku od uprawomocnienia sie orzeczenia, co gwarantuje Statut. Więc po co takie wpisy w legitymację a poźniej ich wykreślanie ?  Moim zdaniem wystarczy ,że zgodnie z prawem ,został dokonany wpis do karty ewidencyjnej. Pozdrawiam.

mastiff

• Full Member
Kara za wędkowanie
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 12, 2012, 16:49:44 »
dariuszkrystosiak
robertopw PZW jest taki bajzel ze kolo nie mialo zielonego pojecia ze mi karte zabrali i kase oczywiscie przyjeli. 

No to w zasadzie nie masz się czym przejmować, jak kasę przyjeli i wkleili znaczki opłat to znaczy że kartę masz ważną i możesz łowić.

Kolego, Kartę, to ma się ważną całe życie (jesli nie jest zniszczona). Co ma Karta do wklejonych znaczków?  Poza tym, Karta Wędkarska bez dokumentów typu zezwolenie i  opłaty (legitymacja lub czasówka), nie jest dokumentem wystarczającym przy kontroli. 

sorbud

• Newbie
  • *
i tak mniej ludzi wędkuje
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 27, 2012, 10:43:41 »
Witam kary to kary wiadomo złamał przepisy kara .
A co coraz mniej wędkujących to okręg bieslko żywieckim np rzeka Skawa tam ryb jak na lekarstwo małe są a jakieś okazy  prawie wcale
Na kleczance zakaz spławkowania tylko mucha spining a rzeka jak rynna z dachu nie da się tam inaczej łowić jak na spławik lepiej  całkiem zakazać .
soła zapory itd nie wiem żadko tam Wędkowałem ale jak już siedziałem nic się nie ruszało grunt zero brań spławik zero ale wiadomo zapory to trudny kawałek chleba
składki wielkie a zarybianie mało co mało opłacalne

k120

• Newbie
  • *
Gosciu ma pecha
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 04, 2013, 11:10:37 »
Od tego roku tzw "pelna nizinna" w Krakowie prawdopodobnie nie bedzie obowiazywac,w sklad"pelna nizinna" wchodzily zbiorniki na Przylasku Rusieckim 2,3,9.go wtedy kontrolowali na 2 :)

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.