Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: OKON60 W AKCJI!!!  (Przeczytany 172 razy)

okon60

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 118
OKON60 W AKCJI!!!
« dnia: Maj 14, 2012, 01:18:30 »
Uruchomilem ten watek,m.in. z powodu bezradnosci kolegow-wedkarzy uczciwie oplacajacych skladki!  Osobiscie uczciwie oplacam skladki wedkarskie w danym okresie wedkowania,a w zamian jestem traktowany jak intruz! Moim zamiarem jest m.in. ujawianie nieuczciwosci Kol i Okregow PZW w Rzeczypospolitej Polski! Skargi jakie docieraja wolaja o "pomste do nieba"! Kolejnym moim zamiarem jest sciganie nieuczciwych Kol i Okregow PZW,wg.zasady:"ja zaczynam,a sady koncza"!

okon60

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 118
Okregi PZW a Sprawiedliwosc!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2012, 02:08:34 »
Witam i pozdrawiam!   Pierwszym z problemow ,jakimi zamierzam sie zajac,to "wrobienie" jednego Okregu PZW przez inny Okreg PZW!!!  Problem dotyczy rzeki Czerna Mala! Jestem mieszkancem miejscowosci,przez ktora plynie rzeka Czerna Mala,i z przykroscia musze stwierdzic,ze ta rzeka to szambo-rzeka!!! Gdyby ZARZAD GLOWNY PZW zarzadzil NIEZALEZNA INSPEKCJE wod i lowisk na rzece Czerna Mala (jest to rzeka gorska-dla przypomnienia ZO OKREG JELENIA GORA!!!). Po  otwartej,bezwzglednej dyskusji z Prezesem Okregu PZW w Jeleniej Gorze dowiedzialem sie,ze rzeka Czerna Mala  (figurujaca jako rzeka gorska!),to problem Okregu PZW Zielona Gora!!!   JEST TO NIESPRAWIEDLIWOSC skutkujaca nieuczciwoscia ZARZADU OKREGU PZW w Jeleniej Gorze!!!  BLAGAM UCZCIWIE ZARZAD GLOWNY POLSKIEGO ZWIAZKU WEDKARSKIEGO  O PRAWNA INTERWENCJE!!!    DOMAGAM SIE O PRAWNA INTERWENCJE jako wedkarz POLSKIEGO ZWIAZKU WEDKARSKIEGO!!! Pozdrawiam,OKON60!!!

antoni

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1637
OKON60 W AKCJI!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2012, 09:29:54 »
Skoro Koledze starczyło odwagi i determinacji do uruchomienia tego wątku, to może nie zabraknie jej do walki o czystośc rzeki, ale we właściwych żródlach i w oparciu o odpowiednie podstawy, a nie najprościej jak sie da, za pomocą gromkich słów pod adresem ZG, który akurat nic nie ma do tej rzeczki. Przypomnę więc zapis RAPR (rozdz. III pkt.8), który mówi, że ,,W przypadku zauważenia zanieczyszczenia wody lub jego skutków, jak np. śnięte ryby, zmiana koloru wody, plamy olejowe, nienaturalny zapach, wędkarz ma obowiązek natychmiast zawiadomić o tym zarząd najblizszego koła lub okręgu PZW, policję albo najblizszy organ admionistracji publicznej\'\'. I tak trzeba zrobić w tym przypadku, a od egzekwowania czystości wód, istnieje RDOŚ, RZGW i inne instytucje, które funkcjonują w Polsce po to by chronic nasze narodowe dobra, jakimi są czyste rzeki. PZW bierze się na siebie obowiązek (Statut par. 7 pkt. 4) współdziałania z podmiotami powołanymi do ochrony przyrody, ekosystemów wodnych, zwalczania kłusownictwa rybackiego i innych szkół w środowisku wodnym. Współdziałania, a nie wyręczania ich w spełnianiu swoich obowiązków. Jeśli więc okręg w Jeleniej Górze wskazuje na kolegę, czyli ZO PZW w Zielonej Górze, to jest sprawa pomiędzy tymi okręgami. Nikt ich nie zwalnia od zainteresowania sprawą właściwych organów państwowych, by zajęły się ta rzeczką. Będę czekał na rzeczowe informacje dotyczące tej sprawy.

 

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.