Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Legitymacja wędkarska  (Przeczytany 342 razy)

grzegorz29

• Newbie
  • *
Legitymacja wędkarska
« dnia: Styczeń 03, 2013, 22:20:24 »
A mianowicie w grudniu ubiegłego roku wyrobiłem sobie kartę wędkarska i mam pyt jestem z powiatu gostyńskiedy dotychczas łowiłem na prywatnych zbiornikach ale mam zamiar na wodach pzw
tylko moze mi ktos powiedzieć gdzie moge wyrobic legitymacje jesli mie interesują zbiorniki np: dżeczkowo cichowo, wonieść cegielnia pudliszki,  zbęchy, żelazno z góry dziękuje za odpowiedź początkujący na forum pozdrawiam i połamanie kijów:)

dyrekto

• Hero Member
Legitymacja wędkarska
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2013, 02:35:58 »
pytanie do pytania : wyrobiłeś sobie kartę wędkarską co to znaczy? czy w momencie odbioru karty nie zostałeś "zaproszony" do żadnego koła? zdając na kartę wędkarską teoretycznie i zazwyczaj praktycznie otrzymujuesz legitymację członkowską PZW. to taka książeczka w której wkleja się znaczki za : członkostwo, opłata ochrony wód, wpisowe, opłata okręgowa ect. więc nie kumam w czym problem ?
mniejsza o to, jeżeli udasz się do miejsca poboru opłat to : zapewne nabędziesz "nową" legitymację członkowską za drobna opłatą (musisz mieć zdjęcie) uiścisz stosowne opłaty łącznie z wpisowym i wędkowanie na wodach udostępnionych przez pzw twojego okręgu wraz z porozumieniami będzie dla ciebie otwarte. wszelkich info zapewne uzyskasz na miejscu bardziej treściwych niż te które ja tylko naświetliłem. pozdro i połamania 

arnie

• Opiekunowie prezentacji
  • Hero Member
Legitymacja wędkarska
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2013, 10:51:45 »
Grzegorz, większość wymienionych wód należy do PZW Poznań, najbliższe Koła PZW są w Borku Wielkopolskim i w Dolsku.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.