Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Składki pytanie  (Przeczytany 306 razy)

przesmiewca

• Jr. Member
  • **
Składki pytanie
« dnia: Marzec 07, 2013, 19:23:25 »
Witam,
Mam pewne pytanie dotyczace wysokości opłat składek.
Jestem 21-letnim studentem i posługując się Tabelą składek członkowskich na 2013 r. W okręgu PZW Kielce (link). Chciałem się dowiedzieć ile wyniesie mnie wysokość składek na 2013 rok, niestety przez brak czasu ( studia itd.) przez ostatnie dwa lata nie opłacałem karty, rozumiem że wiąże się to z jakąś opłatą ( wpisowe ? )
czyli będe musiał opłacic :
1.SKŁADKA  CZŁONKOWSKA.
  ulgowa
                                          33,-
 2.Wpisowe ( to ta niby "kara" za nie płace nie za poprzedni rok)

członka zwyczajnego PZW     25,-
3.SKŁADKA OKRĘGOWA na zagospodarowanie i ochronę wód[/b]
ulgowa                                          56,-

czyli łącznie :
                                                       114,-

dobrze to wszstko rozumiem ?

antoni

• Hero Member
Składki pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2013, 09:16:29 »
Tak jest, poza jedynym, czyli interpretacją ponownego wpisowego., To nie jest kara, tylko koszt ponownego wstąpienia do PZW, gdzie trzeba od nowa uruchomić ewidencję itd. Kolega, z braku czasu, wiadomo studia, zaprzestał regulowania składek do 30 kwietnia i tym samym zaprzestał być członkiem PZW, a wszyscy, którzy wstępują do PZW, w tym także ci, którzy wstępują ponownie po jakiejś przerwie, wpłacają wpisowe.

haliniak

• Full Member
Składki pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2013, 09:19:49 »
Witam.Myślę,że dobrze wszytko rozumiesz "student".Tylko te 25 pln niby kary Cię boli.Kolego jako członek Związku masz obowiązek opłacić składki(patrz statut PZW) za dany rok do końca kwietnia.Nie opłaciłeś, przestałeś być członkiem PZW.Chcesz teraz opłacić składki,jesteś traktowany jak nowowstępujący.Pozdrawiam i Zyczę wszystkiego najdłuższego.

haliniak

• Full Member
Składki pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2013, 09:22:17 »
Sorki,że powtarzam za Kolegą Antonim .Jego post został dodany w trakcie pisania mojego.

przesmiewca

• Jr. Member
  • **
Składki pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2013, 11:33:26 »
nie to że boli, po prostu nie rozumiałem idei tej opłaty ;P dziękuje za wytłumaczenie ;) myślę że temat do zamknięcia/skasowania ;)

karlito

• Jr. Member
  • **
Składki pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 26, 2013, 23:08:51 »
- rzecznik prasowy ZG PZW Antoni KustuszTak jest, poza jedynym, czyli interpretacją ponownego wpisowego., To nie jest kara, tylko koszt ponownego wstąpienia do PZW, gdzie trzeba od nowa uruchomić ewidencję itd. Kolega, z braku czasu, wiadomo studia, zaprzestał regulowania składek do 30 kwietnia i tym samym zaprzestał być członkiem PZW, a wszyscy, którzy wstępują do PZW, w tym także ci, którzy wstępują ponownie po jakiejś przerwie, wpłacają wpisowe.
 [size=18]To co wpisowe to coś co jet bardzo trudno dokonać że trzeba pobierać "haracz" ???[/size]

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.