Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Polow na dwie wedki  (Przeczytany 287 razy)

golbat2768

• Newbie
  • *
Polow na dwie wedki
« dnia: Lipiec 10, 2009, 15:22:17 »
mam pytanie jezeli skonczylem juz szesnascie lat to moge lowic na dwie wedki jezelio mam oplacona tylko skladke mlodzierzowa czy musze placic jakies inne skladki??

qusor

• Newbie
  • *
...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2009, 21:39:00 »
Moim zdaniem to że ukończyłeś 16 lat nie oznacza że możesz łowić na 2 wędki...nie wiem jak jest w twoim okręgu(kole) ale są pewne przepisy do danego odcinka(miejsca) gdzie taki połów jest dozwolony do których trzeba się stosować...ale z drugiej strony jak nie jest zabroniony połów na 2 wędki to raczej możesz na nie łowić...no ale nie jestem pewien poczekajmy jeszcze na inne odpowiedzi

gustav665

• Full Member
Polow na dwie wedki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2009, 22:08:16 »
Filarowski DawidMoim zdaniem to że ukończyłeś 16 lat nie oznacza że możesz łowić na 2 wędki...nie wiem jak jest w twoim okręgu(kole) ale są pewne przepisy do danego odcinka(miejsca) gdzie taki połów jest dozwolony do których trzeba się stosować...ale z drugiej strony jak nie jest zabroniony połów na 2 wędki to raczej możesz na nie łowić...no ale nie jestem pewien poczekajmy jeszcze na inne odpowiedzi

ja tam od 14 roku zycia lowie na 2 wedki

arnie

• Opiekunowie prezentacji
  • Hero Member
Polow na dwie wedki
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2009, 16:02:10 »
możesz wędkować na 2 wędki metoda spławikowo-gruntową od pierwszego roku życia :) jeżeli tylko masz wykupione składki członkowskie. Do 14 lat wędkujesz zawsze pod opieką, a potem musisz mieć kartę wędkarską i nadal wędkujesz na dwie wędki.

arnie

• Opiekunowie prezentacji
  • Hero Member
Polow na dwie wedki
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2009, 16:03:42 »
RAPR §1 pkt.5

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.