Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Czy na Wigrach można łowić tylko na mormyszki naturalne?  (Przeczytany 4916 razy)

gulivero

• Newbie
  • *
Czy na Wigrach można łowić tylko na mormyszki naturalne?
« dnia: Marzec 24, 2014, 22:22:08 »
O Zarządzeniu nr 8/2013 dyrektora Wigierskiego Parku Narodowego z dnia 16 grudnia 2013 r. już pisałem. Co prawda już po zimie, ale w lutym na Wigrach łowiłem. Właściwie Wigry to hodowla kormoranów (tysiące sztuk), ale jest nadzieja, że jak zeżrą wszystkie ryby, to się wyniosą. Ale do rzeczy. w załączniku nr 1 do wzmiankowanego wyże zarządzenia w ustępie 4. jest napisane: "[...] Zimą z lodu wolno łowić na dwie wędki spławikowe lub z mormyszką. Łowienie z lodu na przynęty sztuczne dozwolone jest przy użyciu jednej wędki". No i nie wiem dlaczego WPN uznaje mormyszkę za przynętę naturalną. Mam tych przynęt z kilkadziesiąt i żadna się nie rusza! Chyba kupuję jakieś wybrakowane:) Panie dyrektorze, litości! A przecież to nie wszystko za co straż WPN może wędkarza sponiewierać. >:( Państwa proszę o rozstrzygnięcie czy mormyszka jest przynętą naturalną czy sztuczną?

revizor

• Full Member
Odp: Czy na Wigrach można łowić tylko na mormyszki naturalne?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2014, 09:38:41 »
Po mojemu to Kolega sie nie zna na wedkarstwie podlodowym gdyz pozwolil sobie wcisnac w sklepie niezywe/padniete  mormyszki. Nalezy zapytac wydajacego taki przepis o najblizszy - WLASCIWY sklep ze swiezymi mormyszkami spelniajacymi wymagania miejscowego regulaminu polowow.
Pozdrawiam i szacun Koledze .

jkarp17

• Hero Member
    • Monster Fishing Polska
Odp: Czy na Wigrach można łowić tylko na mormyszki naturalne?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2014, 09:44:33 »
"No i nie wiem dlaczego WPN uznaje mormyszkę za przynętę naturalną."

Bo mormysz to kiełż  ;D tylko czy piszący regulamin to wie he he  ;)
JK

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.