Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: kultura  (Przeczytany 534 razy)

axell

• Newbie
  • *
kultura
« dnia: Maj 29, 2014, 16:04:02 »
Witam.Jak powyżej w temacie będzie o kulturze,a wiecej o załatwiamiu spraw fizjologicznych.Jak wszystkim wiadomo ,kiedyś przyjdzie czas na załatwienie swojej potrzeby,a tu niema gdzie,teren przejrzysty na lewo i prawo ,krzaków jak na lekarstwo,toalety żadnej-i co?Osoby  pijące piwo(meny),stoją za jakim tam drzewkiem i jedzie z tym światem,jesli to ma być łowisko w pełnym słowa znaczeniu dostepnym dla wedkarzy z dziecmi ,to zrobic coś z tym problemem trzeba.

uszy

• Sr. Member
Odp: kultura
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2014, 16:47:30 »
Powiem Ci , jak było u nas . Teren mocno odkryty , więc na podobne postulaty postawiono TOI-TOI-kę .
W nocy skórwiele rozpalili w nim ognisko . Została bezkształtna masa stopionego plastiku .

Jarosław Augustyniak

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2014, 00:55:36 »
Przewrotnie zapytam: "Co ma admin tego forum do spraw fizjologicznych na łowisku X lub Y?"
Jako admim odpowiedział bym: "Proszę sikać do laptopa z otwartą stroną forum PZW. Tyle jako admin tego forum mogę w tej kwestii zrobić."
Jarosław Augustyniak vel Kot Bury
www.wcwi.pl

osamark

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2014, 09:05:40 »
A czy jako admin tego forum mógłby Kolega znieść hasła do forum dla "czytających" ?
To chyba jedyne forum w internecie, gdzie aby przeczytać jakikolwiek post trzeba się logować.

Jarosław Augustyniak

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2014, 10:27:46 »
Źle mnie Kolega zrozumiał, jako admin odpowiedziałbym, a że nie jestem tu adminem to nie odpowiedziałem. Przy okazji znam fora wędkarskie wymagające logowania w celu czytania pełnej treści forum. Swoją drogą sam chętnie poznam listę adminów, moderatorów... tego forum.
Jarosław Augustyniak vel Kot Bury
www.wcwi.pl

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.