Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Społeczna Straż Rybacka jest Persona non grata  (Przeczytany 2519 razy)

zubero62

• Opiekunowie prezentacji
  • Sr. Member
Społeczna Straż Rybacka jest Persona non grata
« dnia: Grudzień 20, 2014, 22:01:02 »

pakier1953

• Newbie
  • *
Odp: Społeczna Straż Rybacka jest Persona non grata
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2014, 12:27:39 »
Pan prezes i członkowie zarządu czują się jak w prywatnym folwarku :(

robocek

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2014, 15:51:39 »
Poczytajcie zachęcam, takie jest życie i działacze PZW.

http://www.ssrdzierzoniow.pzw.org.pl/wiadomosci/106268/60/spoleczna_straz_rybacka_jest_persona_non_grata

Szanowny kolego komendancie powiatowy SSR.Czytając Twoją wypowiedż nasuwa mi się myśl  że jesteś Pan pieniaczem z przerostem ambicji.Pienisz się,twierdzisz że znasz prawo,statut i regulamin organizacyjny koła PZW a w rzeczywistości niewiele wiesz To  Pan, Panie  kolego chcesz być tzw. PANEM DZIAŁACZEM.Zważ jednak jedno Szanowny  strażniku.Nie jesteś pępkiem świata ani żadną wyrocznią dlatego tylko żeś jest  Pan komendant powiatowy SSR.I nikt nie musi Ci nadskakiwać.
Walne zebrania kół obsługują wyznaczeni członkowie zarządu okręgu PZW i ci przedstawiciele zobligowani są uchwałą ZO do uczestniczenia w tychże zebraniach.To koło jest gospodarzem i to koło może,lecz nie musi zapraszać ekscelencji komendanta powiatowego SSR na swoje zebranie.A tak na marginesie,sprawami sądowymi nie musisz się chwalić,chluby Ci nie przynoszą.Bez poważania-robocek
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta

zubero62

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2014, 17:45:17 »
Szanuję twoją wypowiedz kolego "robocek", choć jest napastliwa i agresywna. Po prostu widać nie zrozumiałeś przesłania. Co do spraw sądowych to nadeszły takie czasy że, pomówienie i obmawiane jest normą. To ja muszę w sądzie udowadniać że, nie jestem łobuzem, że, jestem uczciwym człowiekiem. Nazwałeś mnie publicznie pieniaczem nie znając całej sprawy, szybki jesteś w ocenach! Zapamiętaj SSR działa na rzecz PZW, i jest częścią jej struktur poprzez ludzi. Napisałem że, SSR uczestniczy w zebraniach tylko dla wędkarzy a nie działaczy.

Z poważaniem mimo wszystko.

Ps. Takie zachowanie szacunku dla PZW nie zwiększy, wprost przeciwnie???

dyrekto

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2014, 19:05:05 »
do kolegi zuber62 - nie musisz się tak nakręcać tym, że ktoś ( czytaj zarząd koła X) wyprosił bądź nie życzył sobie Twojej obecności na zebraniu sprawozdawczym. Niestety nie masz racji myśląc, że możesz. Kolega robocek wydaje mi się  "łopatologicznie" to wyjaśnił. ;) Nie idzie się tam gdzie nas nie chcą. Prawo do uczestnictwa mają członkowie tych że kół. Jeżeli zachodzi potrzeba osoby zaproszone - widać kolega nie był zaproszonym więc sam jest prowodyrem całej niegrzecznej sytuacji. Nie znam kolegi nie oceniam, niemniej daję do zrozumienia o błędnej interpretacji swojego stanowiska. Pozdrawiam

zubero62

• Sr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2014, 19:40:39 »
Kolego "dyrekto" problemem nie było to że, nas (SSR) nie wpuszczono! tylko to nie uprzedzono że, jesteśmy niepożądani! wtedy byśmy się nie fatygowali i nie byłoby obciachu. Przez lata SSR uczestniczyła w walnych zebraniach i nie było w tym żadnego problemu! Jak czytałeś, teraz będziemy czekać na zaproszenie, sprawa prosta. Co do przepisów, jeżeli mam Ustawę o Rybactwie wraz z Rozporządzeniami w "małym palcu", to regulamin kół "wciągam nosem" i nie trzeba mi uświadamiać co mówi Regulamin kół na temat zebrania! Ta sprawa ma drugie dno o którym nie chcę pisać, ale myślę że, się domyślasz komu podpadłem?. W moim powiecie jest 11 organizacji wędkarskich w tym 5 Stowarzyszeń wędkarskich.

Pozdrawiam serdecznie!     

robocek

• Hero Member
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 22, 2014, 20:26:31 »
Szanowny internauto zubero62,trzeba Ci uświadamiać i to od podstaw. Mimo tego że masz nad wyraz pojemny nos nie był on w stanie "wciągnąć"niczego.Jesteś tylko i tylko komendantem powiatowym powołanym przez starostę powiatu właściwego do Twojego miejsca zamieszkania.Masz tylko szanowny Panie komendancie duuuuże mniemanie o sobie co widać po Twoich wypowiedziach.Wg.mojej oceny takie działanie jest działaniem na szkodę związku i gdyby to na mnie trafiło już zająłby się Tobą starosta odwołując Cię z funkcji komendanta.Szanuję społeczników z SSR,mam bardzo dobre relacje z komendantami PSR i SSR z moich okolic  lecz przyznam,Twoja buta zaskoczyła mnie zupełnie.Nie tędy droga,radzę zrewidować swoje poglądy i postępowanie.
 A tak na marginesie.Ja szanuję Ciebie,Ty szanuj mnie.Już sama pisownia Twój,Twoja  itp.świadczy o braku szacunku dla innych.
To co napisałem w poprzednim poście podtrzymuję w całości.
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta

essox_1

• Jr. Member
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 23, 2014, 18:45:31 »
W naszym kole SSR przejadała dużą cześć dotacji (wyjazdy na kontrole , zawody ,szkolenia ) dlatego zrezygnowaliśmy z dotowania ww jednostki .

arnie

• Hero Member
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 24, 2014, 12:16:42 »
zubero62:
Dziwne u was zwyczaje, że Komendant Powiatowy SSR chodzi po zebraniach Kół bez wyraźnego zaproszenia. To jest lekko mówiąc nadmiar ambicji.

Jak sprawa ma drugie dno o którym nie chcesz pisać to tym bardziej nie powinieneś zaczynać tematu.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.