Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Mistrzostwo Koła  (Przeczytany 2074 razy)

pitrek

• Newbie
  • *
Mistrzostwo Koła
« dnia: Luty 20, 2015, 19:17:19 »
Witam,mam pytanie czy w mistrzostwach koła może brać udział osoba ,która opłaciła TYLKO składkę członkowską? Analizując przepisy o organizacji zawodów ,mam problem z interpretacją przepisów,w zasadach ogólnych pisze,ze zawodnik powinien posiadać pozwolenie do wędkarstwa na danym zbiorniku.Z kolei w punkcie odnośnie mistrzostw koła,jest napisane .że w mistrzostwach koła może brać udział KAŻDY członek koła.Według mojego poglądu ,osoba z opłaconą Tylko składką członkowską jest członkiem koła i ma prawo startu w zawodach.Chce się upewnić ,czy mam rację i bardzo proszę o odpowiedź. Z pozdrowieniem Mazur Piotr.

wb1119

• Hero Member
Odp: Mistrzostwo Koła
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2015, 19:33:30 »
Ale,żeby łowić, musisz mieć zezwolenie uzytkownika wody. Możesz wykupić jednodniówkę jak nie chcesz rocznej.

pzwkat14

• Opiekunowie prezentacji
  • Newbie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2015, 07:35:27 »
Członkowie PZW, którzy opłacili  tylko składkę członkowską mogą brać udział w mistrzostwach koła - pod warunkiem, że mają kartę wędkarską - a członkowie uczestnicy do 14 roku życia bez karty wędkarskiej ..
A.S

bonczkow

• Opiekunowie prezentacji
  • Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2015, 08:57:09 »
Kolego, tak jak powyżej napisał wb1119 musisz posiadać zezwolenie użytkownika rybackiego. Podstawą stwierdzenia przynależności do koła jest miejsce opłacenia składki członkowskiej - i tylko tyle, zezwolenie użytkownika musisz posiadać, więc minimum jednodniówka na dzień rozgrywania zawodów.

pitrek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2015, 18:19:13 »
Panowie,piszecie,że muszę posiadać oprócz członkowskiego zezwolenie ,choćby dniowe.W regulaminie zasad organizacji zawodów pisze ,że zezwolenie jest w ramach opłaty startowej ,którą zapewnia organizator.A co z faktem jak nie jest pobierana opłata startowa.Ale i tak dziękuję za odpowiedzi.

wb1119

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2015, 19:36:19 »
Nie opieraj się tak na Zasadach Sportu, w kole jest tzw. sport "szuwarkowy", jak sam piszesz nie pobierana jest opłata, to koledzy maja za ciebie opłacić? Nie szukaj problemów, życze Ci zdobycia mistrzostwa koła.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.