Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: kapturowy główny sąd koleżeński  (Przeczytany 22327 razy)

ebro

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 11
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 31, 2015, 20:13:17 »
Tak, tak. Płacz i rycz wchodzący przez komin Mikołaju. Intryga się nie udała? Nie dali się nabrać? Co za pech. A do niedawna wierzyli we wszystko co mówisz. Szkoda Was chłopaki, bo wielcy z Was wędkarze, ale macie problem z własnymi charakterami. Co zrobić? Teraz musicie zabrać swoje zabawki i iść na swoje podwórko. Za dużo narozrabialiście. Wszystko ma swoje granice, a wy ją mocno przekroczyliście. Potraficie tylko narzekać na innych, kłamać, kombinować i całkiem dobrze płakać. Trochę brakuje Wam męskiego przyjęcia na klatę, ale do tego trzeba mieć klasę i być na chociaż minimalnym poziomie. Jak Ci ulży, to potryskaj jeszcze jadem na mnie. Nie muszę się przedstawiać. Dobrze Marian wiesz kim jestem. Adam też wie. Szkoda, że się nie zobaczymy na żadnych zawodach, z akcentem na szkoda -  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Brawo rzecznik dyscyplinarny OPZW w Bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!!
Brawo OSK w Bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!!
Brawo GSK w Warszawie !!!!!!!!!!!!!!!!

sprawiedliwy1964

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 6
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 31, 2015, 20:24:50 »
Teraz trochę na temat mojej rozprawy, gdzie mnie nie dopuszczono do udziału w niej!!
Zacznę od tego, że zdecydowałem się nie odwoływać od wyroku.
Dlaczego? Na pewno nie dlatego, że jestem winny i kłamałem bo tak nie jest!!! Lecz dlatego, że szkoda mi pieniędzy i czasu! Koledzy z sądu koleżeńskiego w Warszawie przy odwołaniu zrobiliby to samo ze mną co z kolegą Marianem!! Byłem na rozprawie kolegi Mariana jako świadek zdarzenia i nie zostałem w ogóle dopuszczony do głosu. Nie pozwolono mi zeznawać, ponieważ sprawa kolegi z góry była przesądzona! Nie przestrzeganie regulaminu PZW, które wytknęła im Pani Mecenas nie robiło na nich żadnego wrażenia. Wszystko było z góry zaplanowane!!

Nie dopuściłem nagrania z monitoringu jako dowodu a dlaczego ? Na pewno nie dlatego, że bałem się że mnie obciąży bo takie zdarzenie nie miało prawa mieć miejsca! Monitoring po prostu został z prefabrykowany przez osobę zainteresowaną Prezesa Okręgu Bydgoszcz!
W nawiasie mówiąc ciekawe kto im pomagał w tak trudnym zadaniu zgrywania danych??
Dlaczego Rzecznik Dyscyplinarny Okręgu Bydgoszcz, który jest osobą zaufania publicznego i powinien stać na straży prawa i porządku pomaga przy takiej farsie??? (będą medale i odznaczenia??!?)

W uzasadnieniu wyroku sądu koleżeńskiego w Bydgoszczy czytam, że moje ustne i pisemne oświadczenie jakie rzekomo złożyłem do Rzecznika Dyscyplinarnego jest nie spójne.. Jakim cudem skoro żadnego pisma temu Panu nie składałem?? Więc o co chodzi?? Jakie pismo ja się pytam Panie Rzeczniku??
Dla Waszej informacji złożyłem pismo do Okręgowego Sądu koleżeńskiego w Bydgoszczy o przysłanie mi kopi mojego pisemnego oświadczenia, gdyż jeżeli takie pismo istnieje ( na co powołuje się sąd koleżeński w Bydgoszczy w uzasadnieniu wyroku) zostało SFAŁSZOWANE!!!
Więcej na ten temat napiszę gdy otrzymam odpowiedź z okręgu.

W dalszym ciągu czekam również na uzasadnienie przez sąd koleżeński w Bydgoszczy odrzucenia mojego usprawiedliwienia. Kiedy je dostanę? Nie wiem. Czekam! Ktoś intensywnie myśli na jakim następnym fałszu odpisać na moje pismo.

Sąd koleżeński nie ma żadnych innych dowodów jak tylko sfałszowany monitoring! Czy to jest normalne?! Jeden nieprawdziwy dowód na którym polega sąd przy wyroku? Inteligencja ucieka w niepamięć!  W końcu lepiej skazać zwykłego, niewinnego członka niż Prezesa Okręgu, który jest winny temu zdarzeniu. Pewnie mniejsze koszty ?!!
Panowie z sądu koleżeńskiego nie mają swojego zdania ani godności gdyż są marionetkami w rękach Prezesa Okręgu Leszka O.  (marionetka to kukiełka na sznurkach, którą steruje jedna osoba).

Czekam na odpowiedzi z sądu koleżeńskiego(nie wiadomo czy aby koleżeński) gdy je dostane to na pewno ustosunkuje się do nich i Wam je opublikuje!.
Adam F.

wedkarz2012

 • Full Member
 • ***
 • Wiadomości: 27
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 31, 2015, 20:31:32 »
Ebro no no  uderzysz w stół a nożyce się odezwa ,ale od początku
Napisz ebro ubecki sługo  prawdę a nie jak ,judasz,, co dał się kupić za garść srebników !
Napisz ile kasy ci dał leszek o  za pisanie takiej szmiry?
Napisz dlaczego oks nie uwzględnił uzasadnionych próśb o przeniesienie rozprawy na inny termin ,z wiadomych przyczyn ( praca poza granicami kraju dwóch świadków i zwolnienie lekarskie przedłożone w prawidłowym terminie !
Napisz sługo leszka o  dlaczego tak zalezalo im na czasie żeby rozprwa się odbyla?
Napisz ze chodzilo o to żeby  wyeliminować swiadkow tego zdarzenie a rozprawa przeciwko cesarzowi o  zostało umorzona z powodu ukarania nas!
Napisz kretynie dlaczego sprawa została umorzona i nikt z osob którzy złożyli  notatke sluzbowa do dnia dzisiejszego nie otrzymali opdpowiedzi
Napisz czy świadkowie chociaż w jednym oświadczeniu opierali się na monitoringu ?
no nie  bo gdyby napisali ze weszli glownym wejściem to ty i twoi  debile przydupasy  szybko pod oslona nocy dorwali się do nośnika moinitoringu wizyjnego i szybko to skasowali !
Napisz ze prawde  ,chociaż masz z tym problemy ,może ze względu na swoja nieudolność i kase która ci obiecal  twój papież leszek o ,dlaczego  oks nie zgodzil się na przesuniecie terminu rozprawy?
Napisz czy chociaż jedna osoba oplacajac skaladki w kole 57 napisala oświadczenie ze została na sile zmuszona i ciagnieta za rękaw do oplat!
Napisz dlaczego  ludzie  odeszli z innych kół  do koła 57 ...pomoge ci  bo mieli już dość bezczynności  i kolesiostwa w byłych kolach ,dość ukladow rodzinnych i grabienia społecznej kasy !
Napisz jak można dnia 16 grudnia robic zebranie i mowic o zmianie regulaminu  jeśli  dopiero 22 grudnia zarząd uchwalil to !!
Napisz  czy  24  powinno być przed 16   czy  to dla ciebie trudne z powodu niskiego stopnia inteligencji?
Napisz czy to prawda ze rzecznik dyscyplinarny opzw dostal  medal  za swoje lizanie dupy od cesarza leszka o  na uroczystości w Wiecborku ?
Napisz  dlaczego gks nie dopuscil swiadkow na odwoławczej rozprawie w Warszawie ? ..może już wcześniej  załatwili sobie to koledzy  od kieliszka z leszkeim o (  bo cesarz ma problemy alkoholowe i tego  nie da się ukryc ,wkrótce pokazemuy nagrania z imprezy rzutowej z Inowroclawia z poprzednich lat  jak cesarz ma wade wymowy  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D)
cdn

wedkarz2012

 • Full Member
 • ***
 • Wiadomości: 27
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 31, 2015, 21:14:17 »
Napisz dlaczego gsk  nie uznaje prawa karnego ,cywilnego i Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej dająca prawo wszystkim do obrony !
Napisz dlaczego mecenasi reprezentujący nas z 40 letnim stażem prawa  nigdy nie widzieli takiej farsy w wykonaniu istot przypominających człowieka ( chodzi tutaj  o rzeczniaka dyscyplinarnego, oks i gsk )  z nieznajomości przepisów i swojej nieudolności?
Napisz ze to było po prostu ukartowane i skorumpowani ludzie wzięli pieniądze za taki bieg sprawy
Napisz kretynie ze nam nie zależy na członkostwie w tak ubeckiej organizacji a wedkaowac nam nikt nie zabroni  bo stać nas   placic jako niezrzeszeni ( chyba o tym zapomniales bezmozgowcze) a z glowa do góry  nie daliśmy się kupic za garść srebnikow i czekamy az  jedno ubeckie pokolenie odejdzie od tego koryta ( a powili  luz  padaja ,jeszcze jeden chadziaj z Inowroclawia  ..tylko co zrobia jego wierni słudzy ..tylko  sznur im pozostanie  bo  nie poradzą sobie  bez swojego cesarza leszka O
Napisz kretynie ze zawsze będziemy dobrymi wędkarzami jeśli chodzi o sport wyczynowy a ty  nikt nie zbliżysz się do nas swoimi umiejętnościami na 1000 km

wedkarz2012

 • Full Member
 • ***
 • Wiadomości: 27
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 31, 2015, 21:41:55 »
Napisz  dlaczego  rzecznik dyscyplinarny  nigdy nie prosil nas o spotkanie.....a my składaliśmy pisemne zeznania do rzecznika dyscyplinarnego zg pzw (oczywiście ze mamy kopie tych pism potwierdzonych listem poleconym)
Napisz  dlaczego nie chcieliśmy składać żadnych zeznac przed  malutkim facetem który pod oslona nocy przegladal  monitoring wizyjny jako osoba nieuprawiona...dlatego ze podejrzewaliśmy  matactwa tych ubeckich panow (co się jednak potwierdzilo w naszych przypuszczniach)
Napisz ze niczego  nie zalujemy  i z godnoscia  chcialismy uczciwości i sprawiedliwości ale macki  skorumpowanych ludzi siegaja za daleko !
Napisz ze ci ludzie co próbowali nas wyrzucić nie sa godnymi przeciwnikami ponieważ dla kasy  sprzedaliby własnych rodziców a ich poziom inteligencji konczy się na poziomie szympansa ( nie obrażając go) i zapewne oni reprezentują taki sam poziom jak ty ebro klakierze opłacany przez leszka O
ebro pamiętaj ze kij ma zawsze dwa konce i kiedyś uczciwość wyjdzie na jaw a wtedy  SĄSIEDZIE  weż łopatę i się zakop i poproś  żeby ktoś ją połamał
Ebro(rzecznik dyscyplinarny opzw Bydgoszcz pamiętaj  ze przyjdzie taki czas ..jak nie będziesz trzymał wiecznie swojemu panu leszkowi O  paluszka w dupie  ..to i on ciebie załatwi
Brawo  rzecznik dyscyplinarny za swoja nieuczciwość i za medal od cesarza O :) :) :) :) :) :) :) :)
Brawo oks za skorupowanie siebie  :) :) :) :) :) :) :) :)
Brawo gsk za brak wiedzy ,problemy z czytaniem i zrozumieniem sedna sprawy ,za brak porozumiewania się z adwokatem ,za brak mózgu ,za brak honoru , naprawdę nie stać było was na flaszkę ..i za to kupił was cesarz leszek O? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ebro

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 11
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 01, 2015, 07:38:15 »
Zaloguj się jeszcze pod kilkoma nickami, to sprawisz wrażenie że wywołałeś dyskusję. Z tych pozostałych nicków prześlij sobie kondolencje. Ja już Ci wysyłam. Pretensje możesz mieć ale tylko do samego siebie. Nie przemyślałeś do końca swojej chamskiej zagrywki. Co do wchodzenia komuś w d..., to nie mierz wszystkich swoją miarką. Nie ośmieszaj się. Dumny i butny, a teraz płacze, beczy. Nie żal Ci że wywaliłeś kolegów? Czas się leczyć. Jak będziesz grzeczny to Ci polecę dobrego doktora. Sam nie wybieraj, bo będzie tak jak z obrońcą (wybierzesz słabego). Przed każdym sądem przegrywają ci co mają słabych obrońców. Pomyśl nad tym żeby ci oddali kasę. Jak ci obrońca powie, że sprawa była beznadziejna, że z takiego szamba nie dało się nic wyciągnąć, to go nie słuchaj. Przecież Ty wiesz lepiej. Sprawiasz wrażenie, że chcesz wrócić do PZW, że Ci szkoda, mimo że w PZW są Twoim zdaniem same "betony, ubeki, szympanse" itp itd. Jak byś ich wszystkich wyrzucił, to w PZW byś został sam ze swoimi kumplami od fałszywych oświadczeń. Macie teraz szanse utworzenia nowej wędkarskiej organizacji. Powodzenia Marian!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Brawo Leszek Orzechowski - za cierpliwość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Brawo rzecznik OPZW w Bydgoszczy - za dociekliwość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Brawo OSK w Bydgoszczy - za staranność !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Brawo GSK w Warszawie - za rzetelność !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D 

wedkarz2012

 • Full Member
 • ***
 • Wiadomości: 27
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 01, 2015, 09:54:38 »
ebro oj Krzysiu sorki nie kompromituj się jeszcze bardziej
Napisz że nie wszystkich trzeba usunąć z Pzw ,tylko jakieś 15 skorumpowanych ludzi którzy za wszelka cenę trzymają się swoich krzeseł bo biorą za to pieniądze i praca społeczna nie ma tutaj nic wspólnego !!
Napisz że korzystasz z tego lekarza co mi polecasz i on ciebie oszukuje bo dauna nie da się leczyć Krzysiu
Napisz ze nawet jeśli by było 100 świadków to i tak sprawa miała się tak zakonczyc na korzyść twojego pana leszka O
Napisz jak rozwaliliście koło wędkarskie w Gniewkowie ,a teraz mają się dobrze jest tam stowarzyszenie majace ponad 400 członków ,napisz jak burmistrz ośmieszył twojego pana leszka O   i wypowiedział  dzierżawę wody pzw i dał właśnie temu stowarzyszeniu
Napisz tak naprawdę ile medali ci obiecał  leszek O i ile kasy za to zgarnołeś żeby tak mu służyc nawet jako klakier na tym forum?
Napisz że nie ma takiego adwokata na świecie żeby doprowadził sprawę do uczciwego rozstrzygnięcia ..a na pewno nie przed takim sądzikiem skorumpowanym i sterowanym jak w PZW
Napisz jak bardzo lubią ciebie w resorcie ...ze nikt ci nie mowi czesc ..bo zaraz padnie podejrzenie że do ciebie donosi i jest kapuś  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Napisz dlaczego ludzie nazywają PZW  i tych ubeckich dziłaczy  betonem ?
Napisz prawde ale wcześniej poczytaj sobie wszystkie wypowiedzi na tym i nie tylko forum
Napisz w końcu że nie zależy mi na pzw do czasu jak jedno pokolenie odejdzie ( az się oderwą od stołków emerytowani zomowcy ,milicjanci ,ubecy i emerytowani wojskowi którzy nigdy nie mieli do czynienie z uczciwością)
Napisz że patrzyłeś ostatnio w lustro  i widziałeś siebie jako skompromitowanego klakiera ,który dla kasy zrobi wszystko ,a leszkowi O  nawet codziennie pałeczkę na wyjściowo żeby tylko był zadowolony i że będziesz mu wiecznie służył (oj tylko  nie wiecznie żyj i żeby nikt ciebie  nie sklonował)
Napisz jak zatuszowałeś wszystkie dokumenty żeby tylko  leszka O wybielić
Napisz Krzysiu i miej troszkę odwagi  bo honoru  to nigdy nie miałeś i nie będziesz już go miał !!
Napisz na jakiej podstawie oceniasz ze Oswiadczenia świadków są sfałszowane?
Napisz że kolega Adam napisał wyżej że podtrzymuje treśc tych oświadczeń i nikt z nas nie żałuje tego że próbowaliśmy skruszyć ten socjalistyczny beton silnie podtrzymujący przez takie osoby jak ty
Napisz Krzysiu że ja naprawdę nie chcę wracać do pzw do dopóki  takie ubeki jat ty  i bezmózgowcy będą w tej organizacji
Napisz że nigdy nie płakałem z tego powodu i nie będę płakał bo jestem dumny z tego że świadkowie tego zdarzenia  mieli odwage pisać prawdę i pod naciskiem takich jak ty skorumpowanych ludkow nie ugięli się
Brawo leszek o (cesarz ) -za  skorumpowanie swoich przydupasów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Brawo osk Bydgoszcz - za nieuczciwość i  ustalenie wyroku pod dyktando swojego pana leszka O
Brawo GSK w Warszawie - za brak wiedzy ,za kolesiostwo ,za problem z czytaniem ( może to byli piekarze ,,slusarze ,szklarze itp. ,na pewno  żaden z nich nie otarł się nawet o wyksztalcenie prawnicze)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Krzysiu jak to dla ciebie jest autorytet  to tylko pogratulowac takiego ubeckiego towarzystwa , no masz się czym chwalić ,no no wystawiasz sobie niezle swiadectwo
Trzymaj się i żyj i tej obłudzie prosty człowieku

wedkarz2012

 • Full Member
 • ***
 • Wiadomości: 27
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 01, 2015, 10:07:39 »
Krzysiu już od 9.27 czekasz na  forum żeby sobie poczytać prawdę o sobie  :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Krzysiu bez emocji to tylko  część prawdy która musi zobaczyć światło dzienne  ;D ;D ;D ;D
Krzysiu nie irytuj się ,a jak już chcesz pisać to merytorycznie ,i napisz nam jak przeglądałeś monitoring wizyjny jako rzecznik dyscyplinarny i jako osoba nieuprawniona !!!
Krzysiu tylko  pisz prawdę wkoncu pracujesz w resorcie a to do czegoś ciebie zobowiązuje
Krzysiu weż oś na wstrzymanie bo ci żyłka peknie  :) :) :) :) :) :) :) :)

ebro

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 11
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 01, 2015, 11:16:11 »
Musisz płakać jeszcze głośniej. Może ktoś Ci uwierzy. Ja lubię czytać takie pierdoły. Dobrze się przy tym bawię. To mi przypomina Twoje ulubione programy typu "Trudne sprawy", "Sprawa dla reportera" i "Dlaczego ja?". Widzę Cię w roli głównej. Pasjonujące widowisko.  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Tym bardziej, że dobrze wiem jak było naprawdę. Fajny gość z Ciebie. Od razu Cię polubiłem. Potrafisz wzbudzać litość.
Co do medali, to mam dostać wszystkie po Tobie, bo ktoś w Warszawie słusznie zauważył, że Ci się nie należą. Bądź tak dobry i zanieś je do Okręgu. Nie irytuj się. To jest portal dla członków PZW, a Ty już nim nie jesteś. Zapomniałeś? Musisz regularnie brać tabletki!
Pozdrawiam serdecznie!   
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

wedkarz2012

 • Full Member
 • ***
 • Wiadomości: 27
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 01, 2015, 13:05:52 »
Krzysiu jak masz troszkę odwagi to zapraszam  do mnie po te  medale ,przecież masz niedaleko  chyba że strach ci nie pozwala
Krzysiu ja traktowałem PZW  jako prace społeczna nigdy nie dla korzyści tak jak ty ,i tym się różnimy
I nie schlebiaj sobie z tym polubieniem  :) :) :) :) bo ja ciebie nigdy ,zawsze przedstawiałeś  faceta  głodnego sensacji ,żeby kogoś upierdzielić za przedstawienie tego po imieniu , chętnego dobrania się do stołka i korzystania z tego na maxa  i nigdy nie było nam razem po drodze  :) :) :) :)
Krzysiu  nie ty  mnie przyjmowałeś do PZW  i  nie ty  będziesz mi pisał ze  już tym członkiem nie jestem , żaden kapturowy i skorumpowany sądzik niebedzie mnie oceniał !!!!
Krzysiu  a to jest portal dla uczciwych (zapomniałeś tego dodać ) członków PZW a nie skorumpowanych ,upośledzonych i siejących nienawiścią takich jak ty .
Krzysiu weż się troszkę ogranij i pisz merytorycznie na bardzo proste pytania ...a poczekajmy na efekt końcowy bo chyba  nie myślisz że to już koniec tego tematu ;D ;D ;D ;D ;D
Krzysiu ja nie muszę brac tabletek ,ja mam kolegów (czego o tobie nie można powiedzieć ....no chyba że leszek o i pozostali ubecy to twoi  wafle   ;D ;D ;D ;D ;D
Krzysiu jak przyjdziesz po medale i na to pozwoli ci strach to pokaże ci ze nadal posiadam legitymacje pzw i nadal wedkuję ,bo tacy jak ty i twoi skorumpowani kolesie mi tego nie zabronią !!!
Krzysiu dobrze ci żyć z tą obłudą ,jesteś  z siebie zadowolony ?  naprawdę musiałeś być nikim z młodzieńczych lat ?
Krzysiu a tak na marginesie ..oglądaj się czasami za siebie ..i nie traktuj tego czasami  jako jakaś groźba   bo to nie kalambury  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Krzysiu i naprawdę zmień lekarza bo ten ciebie oszukuje  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Krzysiu jak chcesz podyskutować na tym forum to proszę merytorycznie ,na temat i nie ściemniaj tutaj bo to nie twoi  koledzy z opzw.  Bydgoszcz  i  oni nie dadzą się kupić jak Ty za marne srebniki
Krzysiu także twoje niedoczekanie zobaczyć mnie smutnego z tego powodu ,mam charakter sportowca który umie przegrywać ,ale przegrywać w uczciwej walce a nie  przez kapturowy ,zmanipulowany sądzik ubeckich panów
Krzysiu napisz wkoncu coś sensownego ..wiem ze Twój poziom intelektualny jest niski ..ale może wspólnie z kolegami z resortu o przeszlości zomowskiej sobie poradzicie !!!!
Krzysiu  napisz  troszkę o wszystkich notatkach służbowych co wpłynęły do rzecznika dyscyplinarnego zg  a do dziś nie ma odpowiedzi ( miedzy  innymi na twoje prostackie zachowanie ,twojego kolegi z sadziku kapturowego jak kradnie materiały informacyjne ...chyba ze już  zdarzyłeś je zlikwidować z monitoringu wizyjnego)
Krzysiu popracuj troszkę nad swoją osobowością i pamiętaj ze  leszek O i tak ciebie kiedyś oleje ,jak to zrobił z byłym prezesem ( uczciwy i nie pozwolił okradać tego okręgu) Piotra P  i jak załatwił Marka H . ,czyli tych wszystkich którzy ośmielili się być konkurencją  na wyborach na Prezesa Okręgu  ;D ;D ;D

ebro

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 11
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 02, 2015, 09:02:29 »
Słoneczko! Nie stać Cię na więcej? Musisz jeszcze mocniej beczeć, bo nikogo nowego nie przekonałeś. Najlepiej zaloguj się pod kilkoma innymi nickami i zrób kilka wpisów. Oczywiście pozytywnych dla siebie. Bardzo nieładnie oczerniać ludzi których nie znasz. Chodzi mi o tych z GSK. Trzeba być "tępym Janem" żeby myśleć, że ktoś może wpływać na ich decyzje. Nawet wtedy, gdy te decyzje są niekorzystne dla Ciebie. Od samego początku była możliwość polubownego zakończenia sprawy. Ale cóż, Ty myślałeś że jesteś mądrzejszy. Wyszło inaczej. Pewnie jesteś ciekawy co słychać w Okręgu. Otóż ostatnio wiele się zmieniło. Pracownicy Biura spokojni, uśmiechnięci, życzliwi. Koledzy i koleżanki z kół od 1 do 5 również. Mówią: "świętujemy". Mówili coś o "wyrwaniu chwasta" i o wyrzuceniu "buraka", ale nie wiem o co im dokładnie chodziło. Twój problem jest taki, że okłamujesz samego siebie. U wszystkich widzisz to, co sam przez lata uskuteczniałeś. Ja nie jestem psychiatrą, ale to na pewno jest jakaś choroba. Życzę Ci przede wszystkim zdrowia, a zwłaszcza powrotu do zdrowia.
Przepraszam, że trochę spieprzyłem Ci ten wątek, ale zawsze możesz zacząć następny. Z wędkarskim pozdrowieniem dla niezrzeszonych, Twój kolega. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

wedkarz2012

 • Full Member
 • ***
 • Wiadomości: 27
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 02, 2015, 11:31:54 »
Krzysiu widzę ze masz zdecydowanie  problem ze zrozumieniem słowa ,,merytorycznie,, to ci  pomogę Oznacza to że wypowiedź ma sens i nadawca chce przekazać jakąś informację jasno i konkretnie odbiorcy bez zbędnych emocjonalnych dodatków.Wypowiedź jasna jednoznaczna i zrozumiała mająca na pierwszym miejscu za cel przekazanie informacji/własnych myśli a dopiero potem inne rzeczy jak np. przymilenie sie,przekonanie kogoś,skrytykowanie itp


Słowo merytoryczna wywodzi się od słowa meritum tłumaczonym jako "główna treść", "istota sprawy"

Czyli po prostu merytorycznie oznacza trzymanie się głównej treści przekazu oraz istoty sprawy o której mówimy.Nie ma lania wody i zmieniania tematu itd.
Krzysiu cieszę się ze koleżanki i koledzy z kół 1-5 są zadowoleni i wcale mnie to nie dziwi bo będą mieli teraz większą kasę dla siebie przy pobieraniu  opłat wędkarskich z twoją pomocą ,znając ciebie odpalą ci działkę z tego  a ty masz  już wprawę brania nie swoich pieniędzy bo twoje drugie imię to skorumpowany
Krzysiu pamiętaj ze kół jest ponad 100 a okręg nie konczy się tylko od 1-5
Krzysiu napisz jak to jest ..do piachu idzie jeden ubek a na jego miejsce wchodzi następny ubek wobec którego toczy się postepowanie dyscyplinarne ( bo to złodziej i kradnie wtedy jak nikogo nie ma a jak ja byłem  to nie miał odwagi )
Krzysiu i tak ma wyglądać według ciebie uczciwość ,to tylko pogratulować takiej władzy z którą się utożsamiasz
Krzysiu ja nie jestem zainteresowany tym co się dzieje w Okręgu bo normalni ale tylko normalni dużo do mnie dzwonią i mówią jak betony i ubecy dalej okradają ten związek ..no oczywiście za twoim przyzwoleniem
Krzysiu chwasty i buraki same  kiedyś odejdą a czeka na to jakieś 15 tys prawdziwych wędkarzy którym zależy na uczciwiści w tym związku ,jestem głęboko przekonany że tak kiedyś będzie tylko takich jak ty betonow trzeba od tego koryta granatem oderwać
Krzysiu proszę nie pisz że jesteś moim kolegą bo nigdy nim nie byłeś ,psa nie masz a tutaj szukasz kolegów ,ohh   zapomniałem masz cesarza leszka O  i pozostałych skorumpowanych betonów którzy szkalują PZW
Krzysiu także pisz merytorycznie bo chyba już teraz wiesz  co te słowo oznacza
Z wędkarskim pozdrowieniem dla wszystkich normalnych wędkarzy tych zrzeszonych i niezrzeszonych którzy nie utożsamiają się z takimi skorumpowanymi betonami jak ty i twoimi  kolesiami  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
A tak na marginesie nigdy bym się nie zgodził na żadne polubowne zatuszowanie tej sprawy bo nie ma  mojego przyzwolenia na ubeckie poczynia twoich kolesi od kieliszka  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ebro

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 11
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 02, 2015, 20:05:05 »
Problem w tym, że z Tobą nie ma merytorycznej dyskusji. Ty nie potrafisz napisać kilku zdań w taki sposób żeby kogoś nie obrazić. Poza tym o czym tu dyskutować? O prawomocnym orzeczeniu GSK? Odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania znajdują się w Regulaminie postępowania w sprawach przewinień członków PZW. Gdybyś przeczytał, albo gdyby Twój obrońca przeczytał, to byś wiedział, że sąd odwoławczy nie przeprowadza postępowania dowodowego (nie przesłuchuje świadków). Wiedział byś, że przepisy pozwalają na przeprowadzenie sprawy pod nieobecność obwinionego i żadne uniki nie pomogą. Tym bardziej, że nie byłeś zainteresowany sprawą od samego początku, tj od chwili jak się domyśliłeś że ten numer nie przejdzie. Niestety monitoring nie był jedynym dowodem w tej sprawie. Podobno masz kserokopie akt. Poczytaj. Żeby rozmawiać merytorycznie musisz poczytać przepisy. Dużo tego nie ma.

wedkarz2012

 • Full Member
 • ***
 • Wiadomości: 27
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 02, 2015, 21:52:02 »
Problem z toba jest taki ze dałeś się kupić cesarzowi ,od początku robiles wszystko żeby nie doprowdzic do sprawy  przed gsk   twoje pracodawcę ,od początku  było wiadomo ze chcesz mataczyć  w taki sposób żeby  wyeliminować swiadkow ...no i co za tym idzie zamieść sprawę  Leszka O  pod  dywan ,no w połowie się udało ci
Ja nikogo nie obrażam tylko nazywam skorumpowanych ludzi  po  imieniu ,bo jak nazwac  beton dziadkow leśnych zgsk  którzy  nawet czytac nie potrafili i chcieli przekonać ze znaja lepiej prawo od mecenasa z 40 letnim stażem!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
A sprawa od początku  byłem zainteresowany ale uczciwym tokiem postepowania ,czyli najpierw sprawa twojego  pana  cesarza , jeśli  świadkowie  dostarczają uzasadnione usprawiedliwienia a  ubecki  skład osk w Bydgoszczy  tego   nie przyjmuje do wiadomości ...to cóż  tu  dodać kazdy normalny człowiek to zrozumie ,ale normalny nie skorumpowany  nieudacznik
Wkrotce pojawia się tutaj  wszystkie dokumenty,pisalem ci już  żyj sobie w obłudzie i zakłamaniu ,mi   krzywdy nie zrobiles  ani tez świadkom
Krzysiu ja nie dyskutuje  o jakims prawomocnym orzeczeniu ,po prostu się z nim nie zgadzam ,bo jak jakiś sadzik zgostnialych ubeków może mieć pojecie o prawie  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Ale  bądź pewny ze to nie koniec ,są jeszcze inne instancje uczciwe  żeby udowodniły cała prawdę
Krzysiu a regulamin postepowania został ułożony pod siebie ..można powiedzieć jak w Korei ,lub na Kubie ,bo tam tez sa  tacy dyktatorzy jak w opzw Bydgoszcz i tez maja takich przydupasow  jak  ciebie ma leszek O
Każdy normalny ale naprawdę   normalny zrozumie ze jeśli świadkowie przebywają poza granicami  kraju i wcześniej  pisza o zmiane terminu rozprawy ( przedstawiają dokumenty o czasowym pobycie w Finladi i Włoszech)  a tego  się nie robi  bo po co ...nawet  im było na reke ,dietki  wzięte .....kasa od leszka w kieszeni  ,medale  obecane za trzymanie paluszka ,także co tu więcej dodac ,a jeszcze zdarzyli  przed ustawowym terminie  rozprawy która powinna się odbyc  w gsk w Warzawie przeciwko leszkow O....i szybko   po cichu  umorzyć  postepowanie z powodu jak napisali oszczędnościowych .( nowe wybory  prezesa)
Każdy normalny zrozumie ze jeśli za slowo ,,buraczki,, ( idealne określenie dla  takich  nieudacznikow i skoprumpwanych działaczy)dostaje  ktoś naganę, to za słowo qurwa chyba rozstrzelanie starym rynku   :) :) :) :) :) :) :) :)i wtedy   wybory  na uczciwego prezesa który nie da się skorumpować a miejsca dla takich jak ty nie będzie  opzw ....no i kurek z kasa dla ciebie  zostanie zamknięty ...i robiles   wszystko żeby do tego nie dopuscic
Krzysiu nadal  proponuje  merytorycznie bo nikt na taka szmire  co ty  piszesz  się nie nabierze i   używaj  czasami  te dwa zwoje mózgu  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ebro

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 11
Odp: kapturowy główny sąd koleżeński
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 03, 2015, 07:39:43 »
Brawo Marian! Nie zawiodłem się na Tobie. Byłem przekonany, że merytorycznie będziesz tylko beczał to samo na okrągło. Zniechęcasz ludzi pisaniem ciągle tego samego. Musisz sprecyzować problem, to forumowicze Ci odpowiedzą. Napisz lepiej co tam w sejmowej komisji, która ma pod sobą wędkarstwo? Zajęli się Twoją sprawą, czy tam też są ubeki? Wiesz, ten spisek na Ciebie może zataczać szerokie kręgi na samej górze. Aż się boję zasugerować jak wysoko mogą sięgać te macki i kto tak naprawdę podejmował decyzję o wywaleniu Ciebie i kumpli z PZW. Nie jest też wykluczone, że dosięgły Cię sankcje Putina. Dałem Ci do myślenia i oczekuję, że nieco zweryfikujesz swoją teorię.
Wcześniej coś pisałeś o "kapusiach". Ja prowadziłem przynajmniej 6 spraw z Twojego zakapowania. Jedna dotyczyła tego,że właśnie tak Cię nazwali po zawodach "Robinson Cup". To było wtedy jak kilku zawodników z Polski nie miało opłaconego wędkowania na Brdzie. Ktoś, a wszyscy wiedzą kto, zadzwonił do PSRyb. Oni przyjechali i skontrolowali wszystkich zawodników. Wstyd i siara na całą Polskę. I kto tu jest "kapusiem"?  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.