Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Uprawnienia Społecznej Straży Rybackiej  (Przeczytany 8921 razy)

robocek

• Hero Member
Odp: Uprawnienia Społecznej Straży Rybackiej
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 04, 2015, 17:40:37 »
Nie tylko priv,na forum ogólnym również można poczytać.

Tytuł: Odp: Rejestru połowu ryb
Wiadomość wysłana przez: carivan w Styczeń 13, 2015, 12:23:38

Jak spotkasz tego strażnika powiedz mu że inny strażnik (ja) powiedział Ci że ten z jakim miałeś do czynienia to gamoń do entej potęgi.

Jest to jawne namawianie do przestępstwa jakim jest znieważenie funkcjonariusza publicznego podczas lub w związku z pełnieniem funkcji.

Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta

carivan

• Hero Member
  • SSR
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 05, 2015, 08:26:48 »
Namawianie do przestępstwa ha ha ha  ;D kolego robocek weź Ty lepiej jedź sobie na ryby się wyluzuj bo ciśnienie Ci źle na mózg działa. Nie wiesz nawet co to słowo oznacza skoro piszesz takie pierdoły. Skoro byłeś kiedyś komendantem SSR a teraz nie jesteś i tylko umiesz szczekać na forum to oznacza żeś bardzo sfrustrowany, pewnie dlatego że albo Cię wywalili ze stołeczka albo byłeś za cienki i sam sobie dałeś spokój. Ja prawa nie nadużywam, wiem co mi wolno a czego nie wolno.

Kolego Jędrzeju cóż dało by Ci spotkanie ze mną  w realu? Chciałbyś się pośmiać czy zdziwić? Apeluj do kogo chcesz, nie ma podstaw prawnych jakie zmuszały by innych strażników do jak to nazwałeś "zajęcia się sprawą".

robocek

• Hero Member
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 05, 2015, 11:23:54 »
Internauto@carivan kolegą moim nie jesteś i nigdy nim nie będziesz.Gdybyś czytał moje wypowiedzi ze zrozumieniem domyśliłbyś  się powodu mojej rezygnacji.Nie rozumiesz,więc odpowiem.Dzięki takim jak Ty złożyłem dymisję.Po ponad 45 letnim działaniu w związku i mając jedno z najwyższych odznaczeń w PZW.
Cieniutki jesteś w prawie,potrafisz tylko straszyć i "podciągać"(Twoje słowa o podciąganiu)Nie rżyj więc bez potrzeby.
W myśl art.226 par.1 kodeksu karnego określenie strażnika SSR w chwili lub w związku z pełnieniem swojej funkcji gamoniem wyczerpuje znamiona przestępstwa i jest ścigane z oskarżenia publicznego.
Gdybyś dalej nie zrozumiał  wyjaśniam Ci że istotą art 226 KK jest ochrona interesu publicznego,nakładającego na państwo obowiązek zapewnienja funkcjonariuszowi  spokojnego pełnienia służby i nie narażanie go na zniewagi .Dotarło do móżdżku?Jeżeli nie to wybacz,do wielu nic nie dociera w  przekonaniu o swojej wielkości i nieomylności.Trochę pokory  w stosunku do ludzi i dystansu do prawa internauto @carivan
Mimo wszystko Spokojnych Świąt Wielkanocnych życzę
PS Edytowałem literówki,treści posta nie zmieniałem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2015, 11:31:14 wysłana przez robocek »

carivan

• Hero Member
  • SSR
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 05, 2015, 11:38:02 »
Panie robocek bo skoro życzy Pan sobie by nie pisać do Pana osobowo to odpowiem Panu iż art. 226 kk znam doskonale. Za przekazanie takiej informacji (jak to Pan nazwał jawne namawianie do przestępstwa) nic by przekazującemu nie zrobili a mnie jak miałby ktoś taki ochotę szukać, niech szuka bo by złożyć zawiadomienie i wszcząć postępowanie trzeba wiedzieć przeciwko komu je ma prokurator wszcząć. Znalezienie kogoś w sieci kto ma zmienne ip nie jest łatwe a wręcz niemożliwe - to mogę Pana zapewnić.  ;D

Co do Pańskiej rezygnacji z funkcji komendanta SRR to nie dziwię się że się Pan wycofał bo by robić coś społecznie i jeszcze panować nad strażnikami trzeba mieć dużo samozaparcia, odwagi, umiejętności właściwego myślenia i oceny sytuacji i przede wszystkim trzeba chcieć to robić w imię tylko ochrony ryb i środowiska. Skoro Pan zrezygnował oznacza to że się Pan do tego nie nadawał albo sobie Pan nie radził. Mój komendant ani PSR czy Policja, z którymi często wspólnie kontroluję jakoś nie mają uwag co do mojego działania w trakcie kontroli czy wychwytywania kłusowników w miejscach a szczególnie w czasie w którym Pan przekręca się pod kołderką na drugi bok. Jeśli Pan będąc strażnikiem a później pewnie komendantem nie pojął że SSR to nie służba, która ma za zadanie tylko uprzykrzać życie wędkarzom i ich kontrolować a że jest to poświęcenie własnego czasu często z narażeniem życia na walkę z kłusownictwem to faktycznie nie mam co z Panem dyskutować. Odznaczenie że Pan dostał nawet jak by było z czystego złota nie robi na mnie wrażenia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2015, 11:55:41 wysłana przez carivan »

robocek

• Hero Member
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 06, 2015, 08:31:58 »
Panie robocek bo skoro życzy Pan sobie by nie pisać do Pana osobowo to odpowiem Panu iż art. 226 kk znam doskonale. Za przekazanie takiej informacji (jak to Pan nazwał jawne namawianie do przestępstwa) nic by przekazującemu nie zrobili a mnie jak miałby ktoś taki ochotę szukać, niech szuka bo by złożyć zawiadomienie i wszcząć postępowanie trzeba wiedzieć przeciwko komu je ma prokurator wszcząć. Znalezienie kogoś w sieci kto ma zmienne ip nie jest łatwe a wręcz niemożliwe - to mogę Pana zapewnić.  ;D 

Jeżeli będzie potrzeba "namierzenia"Pana i ustalenia Pańskich danych osobowych to mam dla Ciebie złą wiadomość.Twój dostawca internetu ma obowiązek przechowywania pewnych danych/logów na temat tego kto jakie IP o której godzinie posiadał.Miło,prawda?
Korzystasz z hotspota?Nie ma żadnej przeszkody przed udowodnieniem że konkretne dane zostały wysłane z konkretnego komputera.Zmienne IP służyć może  co najwyżej do omijania banów,żadnej anonimowości nie zapewnia.
Reasumując,twierdziłem,teraz jestem pewien.Cieniutki jesteś Pan,potrafisz "podciągać" i straszyć oraz grozić w sieci swoją wyimaginowaną pracą"w innych służbach mundurowych"Chociaż,nie obrażając pracowników służb oczyszczania miasta śmieciarze również noszą służbowe uniformy,pracują także "po cywilu"

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2015, 08:36:17 wysłana przez robocek »

carivan

• Hero Member
  • SSR
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 06, 2015, 09:38:31 »
[
Cieniutki jesteś Pan,potrafisz "podciągać" i straszyć oraz grozić w sieci

Od straszenia są duchy, to nie moja profesja, grozić nikomu nie groziłem, co najwyżej mogłem kogoś ostrzec a to wielka różnica. Nie ma co jednak z Panem dyskutować bo umie Pan tylko ujadać przy klawiaturze jak większość co narzeka na PZW, SSR, PSR i nie wiadomo na kogo jeszcze zwalając winę i obarczając wszystkich za własne niepowodzenia życiowe i ponoć brak ryb w Polskich wodach. Podobnie Pan swoją frustrację spowodowaną nieudolnym funkcjonowaniem jako komendanta SSR (cóż jak się nie ma jaj trzeba odejść na bok i patrzeć jak inni robią lepiej to co Pan próbował) teraz Pan przelewa na internautów na stronie PZW, bo nic innego Panu już nie pozostało. Szkoda mi takich ludzi jak Pan. Przez wzgląd na Pana wiek by nie dostał Pan czasami zawału pozwolę sobie zakończyć dyskusję z Panem na tym forum.

robocek

• Hero Member
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 06, 2015, 10:10:46 »
Panie carivanproszę nie troszczyć się o moje serce.Jest pod opieką kardiologa zawsze,nawet w tej chwili,na dyżurze. Panu natomiast zalecam  troskę o swoją głowę i wizytę u dobrego specjalisty.Skierowania od lekarza POZ-tu  w tym wypadku ,nie jest potrzebne.

k_piotr

• Hero Member
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 06, 2015, 13:58:33 »
Co do tego zniesławienia funkconariusza:
Proszę pokazać legitymację, odznakę i dowód osobisty w celu potwierdzenia tożsamości.
Bez tego strażniku traktujemy Cię np: jako 12 letnie dziecko.

My nie musimy się legitymować przed Tobą bo to Ty jesteś "funkcjonariuszem" co musisz udowodnić
boję się, ssr...m

carivan

• Hero Member
  • SSR
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 06, 2015, 14:02:22 »
Co do tego zniesławienia funkconariusza:
Proszę pokazać legitymację, odznakę i dowód osobisty w celu potwierdzenia tożsamości.
Bez tego strażniku traktujemy Cię np: jako 12 letnie dziecko.

My nie musimy się legitymować przed Tobą bo to Ty jesteś "funkcjonariuszem" co musisz udowodnić

Jeśli zajdzie taka potrzeba osoby do tego upoważnione zobaczą, dla waszego widzimisię nie zamierzam nic pokazywać bo nie mam parcia na udowadnianie wszystkim wszystkiego.  ;D

robocek

• Hero Member
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 06, 2015, 16:25:58 »
Niektórzy na tym forum mają parcie...na podciąganie😂😂

k_piotr

• Hero Member
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 07, 2015, 11:38:04 »
nie mam parcia na udowadnianie wszystkim wszystkiego.  ;D

Mam odmienne zdanie na ten temat
boję się, ssr...m

tao1111

• Hero Member
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 01, 2015, 12:01:52 »
Jak już wcześnie Koledzy pisaliście ..."SSR może tyle co listonosz" to jak sadzicie kto wam do sądu wezwanie przyniesie????
Maksymilian46 zamknij wątek bo powyższe rozprawki przechodzą przez ten portal jak masło maślane i tak naprawdę nic nie wnoszą.
pozdrawiam...

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.