Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: hak -er  (Przeczytany 2161 razy)

Tadeusz

• Opiekunowie prezentacji
  • Full Member
    • Koło PZW nr 18 Jastrzębie Miasto
hak -er
« dnia: Wrzesień 12, 2015, 13:58:55 »
Przez kilka dni nie było dostępu do strony PZW w całym kraju. Szukałem informacji o przyczynie tej awarii nie znalazłem żadnego komunikatu, żadnej informacji tak jakby było to normalne, jakby nikomu z adminów na tym nie zależało aby poinformować społeczność wędkarską o przyczynie lub przyczynach awarii. A   może to wstydliwy problem dla PZW,  może  hakerzy przejęli kontrolę nad stronami a PZW nie chce tego ujawnić?

koloporaj

• Newbie
Odp: hak -er
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2015, 09:46:17 »
Z doświadczenia wiem, że najczęstszą przyczyną są awarie czysto sprzętowe serwerów, także nie knuł bym teorii spiskowych typu ataki "hakierów".

Pozdrawiam

bonczkow

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2015, 11:04:52 »
Kolego, tylko złośliwość piszącego i "szukanie dziury w całym". Po otwarciu strony był duży komunikat informujący o usterce technicznej serwera, podpisany przez Grzegorza Kidawskiego.

rasta81

• Jr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2015, 09:43:13 »
Kiedy zostaną przywrócone statystyki odwiedzin i czemu zdjęcia nie publikują się w wiadomościach .

Tadeusz

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2015, 10:59:43 »
Kol. "koloporaj" może i masz doświadczenie, ale ja wiem swoje. Dwa lata temu był atak hakerski na stronę PZW, wtedy hakerzy sporo namieszali na naszych stronach!

k_piotr

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2015, 14:50:37 »
może i masz doświadczenie, ale ja wiem swoje

kol. oświeć nas swoją wiedzą. Może powołać komisję śledczą ? Może to niemcy, rosjanie lub IS ? Coś słyszałem że jest jeden koleś co ma ekspertów na całym świecie i to od wszystkiego - antonio_m czy jakoś tak.

Dwa lata temu był atak hakerski na stronę PZW, wtedy hakerzy sporo namieszali na naszych stronach

Tak na serio - czym tu namieszać ? Forum nie zamiesza bo wiele na nim nie ma, a ogólne informacje na temat działalności związku bez żadnych konkretów nawet jak znikną to wielkiej straty nie będzie - niby technika idzie do przodu, a ta "garstka" ludzi, która odwiedza serwis pzw.org.pl nie odczuje jakichkolwiek strat bo ile można czytać to samo ?
boję się, ssr...m

Tadeusz

• Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 15, 2015, 15:25:31 »
Nie trzeba być nadto rozgarniętym aby zobaczyć, że do tej pory strony nie funkcjonują poprawnie. Przykłady? proszę bardzo: Strona główna PZW brak możliwości przejścia na facebook, nie jest wyświetlany ranking kół (dzienny, tygodniowy, miesięczny) Strony Kół:  filmiki zamieszczone na stronie przestały się wyświetlać, brak statystyk odwiedzin liczniki nie działają. Czy to była tylko awaria serwera? W dalszym ciągu nie mamy żadnej informacji w tym temacie! 

ppiotr

• Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 15, 2015, 16:58:55 »
Strona PZW jest naprawdę potrzebna. Nie zgadzam się, że jest ciągle to samo. Ta strona pokazuje pracę ludzi, pracę społeczną. Jest tylko garstka ludzi, udzielających się na forum dla, których wszytko co na świecie to złe, często nie mają pojęcia o czym piszą oczerniając tym samym członków pzw. Tylko ciekawe czemu nie potrafią się podpisać z imienia i nazwiska. Tadeuszowi może facebook potrzebny, a ja nie chcę, aby były powiązania srtona facebook strona pzw.

k_piotr

• Hero Member
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2015, 10:19:28 »
W dalszym ciągu nie mamy żadnej informacji w tym temacie!

Jak na wiele innych pytań zadawanych m.in. rzecznikowi za pośrednictwem forum - kolego tak jest odkąd został zmieniony rzecznik - jak był pan Antonii były kłutnie ale bronił "dobrego" imienia ZG

Strona PZW jest naprawdę potrzebna

Kolego brak jakiejkolwiek kontroli ze strony ZG powoduje że na wielu stronach kół czy okręgów są szczątkowe informacje

Jest tylko garstka ludzi, udzielających się na forum dla, których wszytko co na świecie to złe, często nie mają pojęcia o czym piszą

Kolego sympatyczny jaki mam mieć stosunek do władz PZW skoro mało kto w tej kadencji jest łaskawy pójść z duchem czasu i wdać się w "elektroniczną" dyskusję ?

oczerniając tym samym członków pzw

wymiana argumentów chyba nie jest oczernianiem ?
boję się, ssr...m

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.