Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Opłata składek 2017-dopłaty na Opolskie.  (Przeczytany 1722 razy)

jan958

• Newbie
  • *
Opłata składek 2017-dopłaty na Opolskie.
« dnia: Marzec 05, 2017, 21:50:08 »
Witam.Wszelkie opłaty i dopłaty na wody Opolskie możecie dokonać spokojnie i sympatycznie beż jakikolwiek  doliczeń w Nysie w sklepie Wędkarskim "CENTEK" w godzinach jego otwarcia 9-17. Byłem i wszystkim polecam.

henryk_p

• Hero Member
Odp: Opłata składek 2017-dopłaty na Opolskie.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2017, 14:36:29 »
Mam pytanie czy za pobrane inne opłaty w ubiegłym roku przez skarbników kół /nie dotyczy dopłaty na ochronę i zagospodarownie / będą zwracane bo chyba należałoby tak zrobić "toć to litościwy pan nie pobiera dodatkowych opłat"ciekawe czy to jeszcze PZW.

jan958

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2017, 22:39:04 »
henryk_p napisz bardziej jaskrawiej o co ci chodzi bo tutaj troszeczkę "namieliłeś". Dopłata na wody Opolskie u skarbników wynoszą 150,- zł i 75,- zł (dla 65-latków i odznaczonych srebrem).Jeśli zapłaciłeś więcej to trzeba było się rozeznać dla czego?

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2017, 20:25:52 »
Ja w zasadzie nie jestem częstym użytkownikiem wód w Okręgu Opole moje wyjazdy są sporadyczne i okazjonalne ale mając kontakty z wędkarzami którzy skarżyli się że skarbnicy kół pobierając dopłaty inkasowali na czyn za ubezpieczeni.Kol. jan958 proszę otworzyć na forum Składki i Opłaty "uchwała ZO Opole nr 45/2016" wpis z dn.28.01.2017 przez  zdzislawmar a moje wpisy dotyczące Okręgu Opole pokazują pokazują hipokryzję ZO Opole w stosunku do wędkarzy z sąsiednich okręgów czyli chodzi o kasę. 

jan958

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2017, 22:02:21 »
Henryk_p nie będę nic odtwarzał ani wdawał się w dalszą polemikę.Nie będę się wypowiadał na temat innych skarbników co dodatkowo pobierają i co jeszcze dodają do podstawowych opłat ustalonych przez zarząd Opolski.Wiem że w sklepie który opisałem pobierana jest tylko taka opłata jaki nominał znaczka ci naklejają. Pozdrawiam.

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 07, 2017, 23:00:26 »
Ja też się z tego cieszę pozdrawiam.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.