Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: wedkowanie z lodzi ?  (Przeczytany 1089 razy)

lukasz060319

• Newbie
  • *
wedkowanie z lodzi ?
« dnia: Marzec 23, 2017, 23:07:53 »
Witam otoz wiem  ze  jest data w regulaminie gdzie mozna wedkowa w nocy  a czy w dzien mozna wedkowac caly rok ?  poniwaz chcial bym juz zaczac plywac i nie wiem czy sa jakies ograniczenia datowe ? mysle ze nie bo nigdzie nie znalazlem ale wole zapytac

ryplejzlb

• Newbie
  • *
Odp: wedkowanie z lodzi ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2017, 18:16:53 »
jak lód nie skuje i obszar nie jest objęty okresowym zakazem połowu to można.

ludmila1414

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2018, 14:46:58 »
No właśnie tylko pierw się dobrze dowiedz czy nie ma zakazu połowu , bo często są miejsca nie oznakowane
Zobacz gdzie depilacja Vectus w Gdańsku jest najskuteczniejsza

chevy

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 24, 2018, 10:52:24 »
No właśnie - mam też podobne pytanie dotyczące wędkowania ze środków pływających - czy na Nidzie mogę łowić z pontonu i czy są jakieś odcinki wydzielone,gdzie ew. obowiązuje zakaz. Bo spływy kajakowe są,więc popływać wolno - co z łowieniem. Może ktoś wie konkretnie,bo nigdzie o zakazie nie doczytałem,a może wypowie się nawet ktoś z zarządu? chyba czytają od czasu do czasu komentarze i interesują się problemami wędkujących.

chevy

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 24, 2018, 15:18:19 »
Oczywiście wiem,że nie wolno wędkować ze środków pływających do końca maja,ale czas płynie,płynie i ani się nie obejrzymy,jak Dzień Dziecka nastąpi. A na rzece nizinnej innych ograniczeń chyba nie ma dla "pływaków". Chyba,że obowiązują jakoweś,o których nie wiem,a chciałbym wiedzieć.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.