Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Co zabieracie ze sobą do jedzenia na wędkę?  (Przeczytany 4729 razy)

pablo35

• Full Member
Co zabieracie ze sobą do jedzenia na wędkę?
« dnia: Kwiecień 27, 2017, 13:15:10 »
Czasami wędkuje się przez całą noc - a jak się siedzi gdzieś w krzakach, to jeść się chce :) Co zwykle jadacie? Bo samą miłością do wędkowania człowiek przecież nie żyje :)
Gdybym miał gdzie podgrzewać, to pewnie zabierałbym ze sobą takie zupy np takie tutaj link. Ale nie zawsze jest możliwość rozpalenia ogniska przecież.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 11:22:37 wysłana przez pablo35 »

k_piotr

• Hero Member
Odp: Co zabieracie ze sobą do jedzenia na wędkę?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2017, 13:31:18 »
butla + palnik lub termos (ja biorę 2 - jeden na wrzątek, a drugi do parzenia kawy, zupek czy gorących kubków - jednak termos na wrzątek musi być dobry)

kanapki to chyba standard - moje zwykle są ze schabowym lub mielonym bo szybkie w przygotowaniu i pożywne
Suchary wojskowe też zawsze mam do pochrupania (teraz ciężko o te z własnej jednostki ale są SU-2)

Ale pkt nr 1 na Menu to coś słodkiego - w chwili znudzenia wspomoże zmęczony organizm; polecam również batony proteinowe - https://www.sante.pl/produkty/baton-proteinowy-19-go-kakaowy-50g/  - jedyny problem to jak jest zimno są cholernie twarde
boję się, ssr...m

alak

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2017, 09:48:21 »
Również wydaje mi się że porządne kanapki to podstawa, zależy jak długo zamierza się wędkować, dobre są też różnego rodzaju pożywne przekąski.

maksm

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2017, 21:11:09 »
Ja
-ciepła herbata w termosie
-coś słodkiego np jakieś ciastka

wb1119

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2017, 21:48:17 »
A ja przyznam się, że zjadam pół puszki kukurydzy która mam na ryby. Oprócz tego gorąca herbata i kanapki, lub chleb i kawałek kiełbasy. A jak jadę z żoną, też wędkuję, to w termosie biały barszczyk i kiełbaska z ogniska.

wb1119

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 09, 2017, 21:51:24 »
Jeszcze jedno. Kupiłem kuchenkę gazową na pojemniki z gazem jak lakier do włosów, bardzo dobra rzecz. Szukajcie jej w sklepach z wyposażeniem dla kierowców samochodów ciężarowych. W ładnej walizeczce, super i niedroga, za kuchenkę i 4 pojemniki z gazem w granicach 100 zł

k_piotr

• Hero Member
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 12, 2017, 08:27:29 »
A ja przyznam się, że zjadam pół puszki kukurydzy która mam na ryby

Ja częściej jadę na pęczaku  :D
boję się, ssr...m

atif

• Newbie
  • *
    • https://poznajrichevon.pl/czym-powinien-wyrozniac-sie-krem-przeciwzmarszczkowy-dla-mezczyzn/
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 07, 2017, 10:43:02 »
Ususzcie sobie Panowie wołowinę :) Można też kupić, ale to dość drogo wychodzi za niewielkie kawałki :) Często sobie też robię jakiś makaron do pojemnika.

czaka1957

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 21, 2017, 07:04:55 »
Ja mam taki piecyk na benzyne wygląda jak słoik ,można grzać ,gotować ,co się chce .

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.