Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Znowu syf  (Przeczytany 3339 razy)

korbulos

• Newbie
  • *
Znowu syf
« dnia: Maj 14, 2017, 15:33:05 »
Fotke zrobiłem dzisiaj, bo mnie denerwuje, że ktoś się musiał nieźle natrudzić, żeby tam posprzątać, a już w wodzie butelki po piwie, wiadra po zanęcie a i w kupe wędkarza można wdepnąć [można wygrzebać patykiem dołek a potem go zasypać] jakby ktoś nie wiedział co począć ;) w takiej sytuacji. Jak tak dalej pójdzie, to najpóźniej za miesiąc znowu się uzbiera kopa worów ze śmieciami do wywieziena. A może by tak podnieść opłaty za karte, żeby było na pokrycie wywózki tych śmieci? [też mam karte ;D]
Mam gorącą prośbę do tych co na Męciszowie wędkują, lubią wypić piwo albo wypukac panienke nad wodą: ŚMIECIORY ZABIERAMY ZE SOBĄ DO DOMU! można by tam postawić pojemnik na śmieci, ale to będzie kosztować, taniej zabrać sobie do domu. Pozdrawiam wszystkich, co lubią spędzać tam wolny czas.
Ps.: Przy następnej okazji wrzucę więcej fotek, bo jest co oglądać, a ten karpik miał ze 70 cm. Fotka do przemyślenia.

atif

• Newbie
  • *
    • https://poznajrichevon.pl/czym-powinien-wyrozniac-sie-krem-przeciwzmarszczkowy-dla-mezczyzn/
Odp: Znowu syf
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2017, 10:47:51 »
Podejrzewam, że ci co tak śmiecą nie siedzą na forum. Co trzeba mieć w głowie, żeby taki syf zostawiać...

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.