Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: ZMNIEJSZENIE LIMITU połowów- IDEA  (Przeczytany 2160 razy)

baba_jaga

• Full Member
Odp: ZMNIEJSZENIE LIMITU połowów- IDEA
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 22, 2018, 10:35:33 »
Pan administrator się śmieje z forumowiczów nazywających ich cyt. FRUSTRATAMI
KOMENTARZE i wszystkie FORA internetowe służą zazwyczaj frustratom do wyładowywania "złych" emocji i żadna szanująca się organizacja nie traktuje ich jako źródła rzetelnej informacji.

Bo taka jest prawda.Z  wielotniego doświadczenia wiem że większość członków PZW widzi lokal koła tylko raz w roku,w okresie opłacania składek.W wirtualu mają rewolucyjne pomysły niekiedy graniczącze z szaleństwem,w realu,poza lokalem koła również zmieniali by wędkarski świat.A nie łaska uczestniczyć z walnych zebraniach,punktować błędy betonu trzymającego się funkcji w kołach rękami i pazurami.A jak trzeba,skrzyknąć się i wywalić beton na zbity pysk.Cóż anonimowo drzeć twarzyczkę wielu z Was potrafi,w realu to siedzicie ze ściśniętmi pośladkami tak że żyletki pomiędzy nie by nie włożył.

k_piotr

• Hero Member
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 22, 2018, 13:45:37 »
Baba_jaga chodziło oczywiście o operaty a nie operacje - auto dopasowanie w telefonach czasem zawodzi

To jak nazywasz się naprawdę skoro tak wiele robiłeś dla związku? Czy gadanie na członków nie jest dla ciebie strzałem w kolano? Skoro taki długoletni działacz z ciebie to coś źle działeś
boję się, ssr...m

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 22, 2018, 14:12:54 »
Z mojego doświadczenia wędkarskiego to działacze w kołach wymuszają najwięcej dziwacznych zakazów ograniczeń na wodach gospodarzonych przez koła.Zamiast walić w ZO i ZG to przyglądajmy się włodarzom na szczeblu Koła bo 99%zakazów i ograniczeń wynika z ich wniosków i uchwał. 

baba_jaga

• Full Member
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 22, 2018, 15:47:08 »
Baba_jaga chodziło oczywiście o operaty a nie operacje - auto dopasowanie w telefonach czasem zawodzi

To jak nazywasz się naprawdę skoro tak wiele robiłeś dla związku? Czy gadanie na członków nie jest dla ciebie strzałem w kolano? Skoro taki długoletni działacz z ciebie to coś źle działeś

Szanowny k_piotr,za wszelką cenę chcesz być chcesz być alfą i omegą tego forum.Śledziłem Twoje posty  i pusty śmiech mnie ogarniał.Dlatego zarejestrowałem się na forum aby Ci odpisać.Widzę jednak że z Tobą nie należy dyskutować,do Ciebie trzeba mówić.Czego oczekujesz,moich danych osobowych?Skanu legitymacji przyznającej mi złotą odznakę z wieńcami,przekazać Ci numer butów i kołnierzyka od koszuli?
Z mojego doświadczenia wędkarskiego to działacze w kołach wymuszają najwięcej dziwacznych zakazów ograniczeń na wodach gospodarzonych przez koła.Zamiast walić w ZO i ZG to przyglądajmy się włodarzom na szczeblu Koła bo 99%zakazów i ograniczeń wynika z ich wniosków i uchwał. 

Internauta  henryk_p zrozumiał sens mojej wypowiedzi.Jego słowa w pełni pokazują sytuację jak panuje w PZW,poczynając od kół i działaczy (czytaj panów działaczy)tychże kół.
k_piotr,jak myślisz,dlaczego zrezygnowałem z działalności?Pomyśl,wysil móz a zrozumiesz.
Koniec dyskusji,koniec uczestnictwa w życiu tego forum,nie warto.........

k_piotr

• Hero Member
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 22, 2018, 17:16:50 »
Jest takie powiedzenie "Kozak w necie, piz*a w swiecie" i tu bym szukał twojej rezygnacji w udzielaniu się w związku -  może twoje pomysły były jeszcze gorsze od proponowanych w wątku.
Niestety w pzw wszystkie zmiany są przeglosowywane większością głosów więc twoje zesr*aj się,  a nie daj się nic nie daje
Trzymam za słowo że już się nie będziesz wypowiadał na tym forum - choć nie sądzę że wiesz co to znaczy dać słowo skoro w pierwszym wpisie rzucasz obelgami
boję się, ssr...m

wb1119

• Hero Member
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 22, 2018, 20:47:12 »
babajaga, zbyt poważnie potraktowałeś moją wypowiedź.

citi

• Full Member
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 14, 2018, 20:57:05 »
Zgodzę się że limity z RAPR są do zmiany ale to nie kwestia RAPR!
Poszczególne okręgi mogą wprowadzać swoje ograniczenia- tam powinno się takie uwagi zgłaszać. Okręgowe przepisy mogą być lepiej dostosowane do lokalnej specyfiki wód czy nawet poszczególnych zbiorników.

I tak np okręgu Kraków na łososiowate, karpia, lina, szczupaka i sandacza jest limit roczny- moim zdaniem ogromny- 30 sztuk łącznie na rok.
Dzienne limity też są okrojone, np Brzana, certa, karp, świnka po 2 sztuki- łącznie 3.
Do tego lokalne limity- kleń i jaź łącznie 5, leszcz- 5 sztuk.
Karaś i lipień całkowity zakaz. Lipienie łowimy w sąsiadujących okręgach- nasze sobie rosną. I nie miejcie o to pretensji bo kilkadziesiąt kilometrów sprawia że nie łowi się u sąsiadów tak samo często a składki płacimy takie same jak ci co tam łowią codziennie ;)

Więc dla chcącego ... da się! Możecie w swoich okręgach stawiać Kraków za wzór (limity to nie jedyne lokalne przepisy mające na celu ochronę ryb). 

czy to zdaje egzamin? Moim zdaniem jest więcej ryb niż było- czyli tak.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.