Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Wszystkie wody wraz z ich zawartością nie należą do PZW ale do nas wszystkich  (Przeczytany 522 razy)

sdawy

• Newbie
  • *
Z reguły w wypowiedziach wędkarzy daje się odczuć iż uważają oni, że za składkę kupili na własność wody i ch zawartość. To błąd. Jednak w takim przeświadczeniu umacnia ich ZG PZW likwidując ulgi dla wędkarzy po 65 roku życia. Za nasze składki już na początku tego roku członkowie zarządu urządzili sobie wypoczynek w ośrodku olimpijskim w Spale nazywajac to szkoleniem z JPK (ksiegowość i wysyłe JPK mozna zlecic firmie finansowej za niewielkie pieniadze). Zarybianie odbywa sie z innej części składki, tej popularnie zwanej "za zezwolenia". Natomiast składki członkowskie to tak zwane "organizacyjne"miedzy innymi na opłacenie nowego dyrektora..
Doprawdy, niektóre wypowiedzi "tych włascicieli wód za składkę" są żałosne. Wszystkie wody są dobrem wspólnym. Jeszcze nie zostały sprywatyzowane.
Pozdrawiam

ppiotr

• Opiekunowie prezentacji
  • Hero Member
I niech tak zostanie: "Wszystkie wody są dobrem wspólnym. Jeszcze nie zostały sprywatyzowane"
Opłacam składkę dla niezrzeszonych w OM oraz Gospodarstwo Rybackie Łomża nieraz okresową przez internet Gospodarstwo Rybackie PZW Suwałki i jeśli chodzi o wyniki to nie narzekam. Na Narwi w okolicy Nowogrodu to miałem naprawdę świetne połowy w okresie ostatnich dwóch lat. W sobotę byliśmy na j. Nidzkim lód ok 13-14 cm, mieliśmy kilkanaście brań leszcza, a ilości większych krąpi to nie jestem w stanie policzyć może z 200 sztuk w trzy osoby. Jeśli chodzi o ulgi po 65 roku życia, to nigdy ich nie rozumiałem, a może lepiej zrobić między 27 a 34 albo między 40 a 59. Nie wiem po co PZW sortuje ludzi zamiast traktować jednakowo.
Pozdrawiam Piotr

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.