Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Wędkarstwo czy kłusownictwo ?.  (Przeczytany 829 razy)

klusownikdodzis

• Newbie
  • *
Wędkarstwo czy kłusownictwo ?.
« dnia: Luty 21, 2018, 02:38:48 »
 Miłośnicy wędkarstwa co sądzicie o tych poczynaniach moim zdaniem pseudo wędkarzy oraz pseudo rybaków wypowiadających się w komentarzach na stronach    https://ta-news.com/fish-pl/?utm_source=adwords&utm_medium=221747816550&utm_term=c&utm_content=Ryby%20w%C4%99dkarstwo&utm_campaign=fishPL

kajko521

• Full Member
Odp: Wędkarstwo czy kłusownictwo ?.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2018, 01:08:30 »
Czytałem to już dość dawno temu i nie przypuszczałem, że ktoś da się wkręcić.
Cały  artykuł to po prostu niezbyt inteligentna reklama jakiegoś "cudownego" środka sprzedawanego naiwnym którzy dadzą się złapać na te bzdury.
Tak samo wszystkie komentarze  niby zadowolonych klientów mają na celu uwiarygodnić cały artykuł.
Jeżeli masz wolne parę złotych to wypróbuj ten specyfik i daj znać na forum o wynikach.
Pozdrawiam

klusownikdodzis

• Newbie
  • *
Odp: Wędkarstwo czy kłusownictwo ?.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2018, 03:39:56 »
Chyba kajko521 masz rację. Po przeczytaniu artykułu na owej stronce dodałem na niej swój komentarz potępiający stosowanie takich metod, i jak ja to widzę z własnej perspektywy. Oczywiście mój komentarz ukazał się na stronie, ale bardzo szybko został usunięty z niewiadomych powodów ... wiadomo ... komentarze zachwalające preparat nadal istnieją :). Co do przetestowania owego preparatu to ponoć mój kolega takowy posiada, ale muszę na własne oczy zobaczyć go u niego, bo jak rozmawiałem z nim na ten temat to powiedział że kupił taki preparat i to "pewnie jego zasługa" że trochę szczupaków złapał w ostatnich dwóch sezonach. Chociaż na mój "gust" to aż tyle ich nie było, i pewnie i bez preparatu by je złowił, ale i tak upewnię się co on takiego kupił, tym bardziej że mieszka 100-150 metrów ode mnie.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.