Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: wisła w prywatnych rękach  (Przeczytany 2382 razy)

kosbe1

• Jr. Member
  • **
wisła w prywatnych rękach
« dnia: Maj 13, 2018, 19:02:57 »
kiedy Wisła wróci DO PZW OD WŁOCłAWKA DO TORUNIA to chańba żeby tak jak ja rencista musiał dopłacać do wody państwowej jakiemuś cwaniakowi znajomemu Rydzyka namawiam w związku z tym przeciwko pisowi wszystkich dodatkowo wędkarzy oraz moich znajomych i mi się to już udaje a szczególnie ludzi w moim wieku 60  plus i tak trzymać a niedługo planujemy protest w warszawie.

henryk_p

• Hero Member
Odp: wisła w prywatnych rękach
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2018, 19:47:55 »
Wg.forum to PZW jest be i trzeba to stowarzyszenie roz........ a prywaciarze to inwestują i rozdają biednym a ryb to ho ho a może i więcej prawda kol.osmark to może w tym temacie dobre rada.

osamark

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2018, 23:00:59 »
Nie bardzo wiem po co zostałem wywołany?
PZW jako stowarzyszenie  ma taki sam status prawny jak "prywaciarze" .
A nagminnie łamiące prawo PZW jest według mnie dużo gorsze od postępującego zgodnie z prawem "prywaciarza".

Wisła jako obwód rybaki może wrócić do PZW jak PZW wygra na nią przetarg.

baba_jaga

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2018, 07:36:07 »
@kosbe1, emeryturkę ubecką zabrał ci PiS że znalazłeś nawet tu,na forum wędkarskim miejsce do ujadania i politycznej agitacji?I chyba mam rację,styl i forma wypowiedzi typowa dla byłego ubeka.

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2018, 11:44:13 »
Kol.baba-jaga z ostatniego wpisu bije wręcz litościwe katolickie miłosierdzie tak trzymaj.

osamark

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2018, 22:20:16 »
Nie wszyscy są katolikami.

spinerzbok

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2018, 11:27:57 »
Idź chamski buraku uprawiać politykę gdzie indziej...

kiedy Wisła wróci DO PZW OD WŁOCłAWKA DO TORUNIA to chańba żeby tak jak ja rencista musiał dopłacać do wody państwowej jakiemuś cwaniakowi znajomemu Rydzyka namawiam w związku z tym przeciwko pisowi wszystkich dodatkowo wędkarzy oraz moich znajomych i mi się to już udaje a szczególnie ludzi w moim wieku 60  plus i tak trzymać a niedługo planujemy protest w warszawie.

baba_jaga

• Full Member
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 21, 2018, 07:54:57 »

Język wyjęty z lat: 1956, 1968, 1970, 1980 (wybór lat oczywisty, ale można poszerzyć). Ta sama retoryka,komuna w czystej postaci.

leszekmilczarski

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 09, 2018, 05:24:32 »
Wszyscy i prywatni instytucjonalni powinni dbać wspólnie o wody a wydaje mi się że pzw nie powinno mieć w tej kwestii żadnych nadmiernych przywilej wody są dla wszystkich a jeśli ktoś chce łapać ryby to powinien to zrobić zgodnie z zasadami

lucas39

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 12, 2018, 00:35:26 »
a ja uwazam ze trzeba zrobic zbiorowa petycje by NIK zrobil kontrole w PZW ale calego zwiazku a nie tak jak ostanio zarzadaniem jednego bajorka.  w glowie mi sie nie miesci jak mona tyle darmozjadow karmic skladkami.  oraz dlaczego sport  nie stara sie o wlasnych sponsorow jak kazdy inny tylko kradnie pieniadze ze zwiazku.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.