Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Skan/zdjęcie karty wędkarskiej  (Przeczytany 1044 razy)

labik13

• Newbie
  • *
Skan/zdjęcie karty wędkarskiej
« dnia: Czerwiec 16, 2018, 21:54:48 »
Witam,
Posiadam kartę wędkarską lecz zostawiłem ją u rodziny 400 km od domu. Czy w razie kontroli skan lub zdjęcie kart by wystarczyło? Nie chodzi mi o zezwolenie bo zanim karta do mnie dojdzie mogę nawet wykupić opłatą jednodniową, chodzi o samą kartę wędkarską.

ppiotr

• Opiekunowie prezentacji
  • Sr. Member
Odp: Skan/zdjęcie karty wędkarskiej
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2018, 18:52:08 »
400 km dla wędkarza od karty wędkarskiej to problem. Spróbuj może zadzwonić do Państwowej Straży Rybackiej odpowiadającej za region w którym chcesz wędkować, tylko koniecznie do państwowej, bo jeśli zadzwonisz do społecznej to będziesz wiedział tyle co przed telefonem, albo mniej.
Pozdrawiam Piotr

baba_jaga

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2018, 05:32:35 »
Jaki problem  ma Twoja rodzina z przesłaniem oryginału karty wędkarskiej na Twój obecny adres zamieszkania.Kurierem to zajmie max 48 godzin.Skąd kontrolujący Cię strażnik PSR, SSR lub innej instytucji upoważnionej do kontroli może wiedzieć czy przypadkiem karta wędkarska nie została Ci zatrzymana za łamanie ustawy o rybactwie i czy nie toczy się wobec Ciebie postępowanie sądowe za łamanie tejże ustawy.

labik13

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2018, 15:12:38 »
Nie jest problemem przesłanie karty pocztą czy kurierem. Problemem było że podczas pakowania się w sobotę na umówioną ze znajomymi zasiadkę w niedzielę zorientowałem się że karta została u rodziny i zastanawiałem się czy nie wystarczył mi skan. Niestety zasiadkę musiałem odpuścić. Chciałem właśnie zadzwonić do Państwowej Straży Rybackiej ale w weekend jest to pewien problem.
Szkoda, że nie można w takim przypadku donieść karty do odpowiedniego organu w przeciągu np 7 dni jak to jest np z dowodem rejestracyjnym

leszekmilczarski

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 09, 2018, 03:22:30 »
Chyba tylko oryginał karty Wędkarskiej uprawnia do sportowego połowa ryb

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.