Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu  (Przeczytany 23034 razy)

nudzio

• Jr. Member
  • **
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 16, 2018, 00:02:12 »
A  jeszcze lepiej aby kolega baba-jaga w końcu może wziął się za prace  w swoim kole to zobaczyłby jakie by mu przyniosło profity aż by się zdziwił . A krzycząc Sztandar PZW WYPROWADZIĆ  TO MOŻE SAM ZREZYGNUJE Z CZŁONKOSTWA I BĘDZIE PO PROBLEMIE I GŁUPICH KOMENTARZY. Najpierw proponuje zacząć od siebie kolego i zobaczyć na czym polega praca w PZW a nie mieć koncertu życzeń , bo ja zapłaciłem i mi się należy . A ile poświęcasz czasu na prace  w kole lub okręgu zapewne wcale , to proponuje wstrzymać się   tak żenujących komentarzy

baba_jaga

• Full Member
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 16, 2018, 07:45:58 »
Cóż tak Szanowny Panie nudzio poruszyło Waszą łaskawość?Prawda o PZW  która wyziera z moich wypowiedzi?Plujecie na siebie nawzajem,jesteście robakiem który toczy ten chory twór pod nazwą PZW.
Piszesz,wrzeszczysz,od moim odejściu z PZW.Masz rację,chyba to zrobię w przyszłym sezonie.Związek zawładnął rzekami,zbiornikami a nieliczne ,komercyjne łowiska to nie to co bieżąca woda,rzeka.Ja nie chcę należeć do Waszego związku,ja jestem zmuszony należeć do niego aby pobawić się spławiczkiem w rzece np.Wiśle.
Piszesz krzykaczu o braku profitów z tytułu działalności w skostniałej strukturze PZW.Wiele wiem na ten temat z racji tego że kedyś działałem w związku,w okręgowej komisji  rewizyjnej również.Skanów legitymacji przyznających mi jedne z najwyższych odznaczeń związku nie będę Ci przedstawiał gdyż g....o Ci do tego. Kiedyś synku,kiedyś to było inaczej i przejrzyściej,teraz gdy do władzy pchają się oszołomy.....szkoda słów.Dlatego odszedłem i zarzuciłem działalność na rzecz tego tworu pod nazwą PZW.Aha,jeszcze jedno,nie drzyj synku twarzyczki,słyszę Twoje wrzaski,słyszę.
Nadmieniam,nie jestem Twoim kolegą więc przyjmij do wiadomości że ja z Tobą nie dyskutuję,ja do Ciebie mówię.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2018, 07:56:41 wysłana przez baba_jaga »

baba_jaga

• Full Member
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 16, 2018, 10:08:03 »
Jeszcze jedno Szanowny Panie nudzio mówiąc do Ciebie.Ja nie mam "koncertu życzeń"Złowionych ryb nie zabieram,za swoje składki nie mam ochoty słuchać i oglądać wzajemnego opluwania się i wrzasku na cały kraj.Wrzasku jaki to ZG jest bee a ZO cacy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2018, 10:10:20 wysłana przez baba_jaga »

parweniusz

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 16, 2018, 10:22:08 »
Oto cała prawda o koalicji katowickiej
Dariusz Ciechański
8 godz.
NAJGORSZY PREZES DO SPRAW SPORTU W ZARZĄDZIE GŁÓWNYM OD NIEPAMIĘTNYCH CZASÓW
Zanim przystąpiłem do napisania tego tekstu odczekałem 6 miesięcy , które obiecałem obecnemu Prezesowi ZG PZW Teodorowi Rudnikowi oraz większości członków prezydium ZG PZW. Aby obraz mojej wypowiedzi był w pełni zrozumiały przypomnę czytelnikom , wędkarzom i działaczom , ze brałem czynny udział przy budowaniu obecnej koalicji zarządzającej w ZG PZW. Mieliśmy wiele pretensji za brak działań w kierunku rozwoju sportu i jego struktury oraz działalności na rzecz młodzieży. Byłem przeciwnikiem by osoby związane z poprzednim prezesem do spraw sportu działającym w Zarządzie Głównym objęły opiekę nad działami sportu i młodzieży. Moje obiekcje spotkały się z ,,ścianą" niezrozumienia i krytyki ( cóż trzeba było budować koalicję) !!! ??? Uczestniczyłem w Krajowym Zjeździe Delegatów PZW. Zaraz po ukonstytuowaniu się władz , wyraziłem wyraźną krytykę w stosunku do wybranego prezesa do spraw sportu. Uspakajano mnie bym dał mu szansę i czas . Wszyscy , którzy mnie dobrze znają wiedzą , że jestem osobą raczej pomagającą i dającą niż biorącą. Tym razem też wyciągnąłem rękę do nowo wybranego prezesa i zaproponowałem współpracę i moją pomoc. Ja nie należę do ludzi , którzy bezczynnie siedzą i czekają na ,,gruszki spadające z wierzby" , Przejechałem kilka tysięcy kilometrów wykonałem dziesiątki rozmów telefonicznych i osobistych spotkań z potencjalnymi sponsorami dla sportu i młodzieży. Wszystkich zdobytych sponsorów zarekomendowałem nowemu prezesowi do spraw sportu i przesłałem wszelkie namiary oraz warunki sponsoringu. I od tego momentu Kol. ZBIGNIEW MOŚKO nowy prezes odpowiadający za sprawy sportowe , psuł po kolei wszystko , torpedował działania , rozmowy sponsorskie, w zasadzie roztrwonił całą pracę poniesioną prze ze mnie oraz właścicieli firm gotowych do współpracy. Dodam , że na zjeździe krajowym złożyłem 12 postulatów i wniosków , które miał realizować nowy zespół ludzi odpowiedzialnych za sport.
Kim jest i jak wygląda nowy prezes Zbigniew Mośko wiedzą pewnie tylko działacze z Katowic, oraz działacze i zawodnicy sportu rzutowego, nowy Zarząd Główny i kilku trenerów oraz prezesów do spraw sportu. Wielki nieobecny prezes , gdyż nie zaszczycił swoją obecnością mistrzostw Polski, jedynie przyjechał na rzutowe Mistrzostwa Świata do Puław. Zawodnicy z kadry narodowej pytali mnie w Lublinie jaki to człowiek i jak wygląda ???? Prezes widmo !!!! Odpowiedziałem im , że bez kompetencji, bez ikry, zależny od swojego poprzednika , bez wizji i planu, nie słowny, leniwy, bez zrozumienia sportu i zawodników , bez szacunku dla działaczy i trenerów - jest kolejnym szkodnikiem odpowiedzialnym za Polski sport wędkarski.
Nie mam zamiaru rzucać słów na wiatr , i przytoczę kilka z faktów z ostatnich 10 miesięcy jego działalności ( oczywiście nie będę rozpisywał się w szczegółach , gdyż większość z czytających osiwiała by lub po prostu wyłysiała) .
Nie zrealizował , ani jednego z wniosków postawionych na zjeździe krajowym !!!!
W sposób nonszalancki potraktował przedstawicieli sponsorów podczas Targów Wędkarskich w Poznaniu.
Kłamał potencjalnych sponsorów i mamił obietnicami.
Podpisywał umowy sponsorskie miesiącami , by część podpisać na dwa dni przed wyjazdem reprezentacji na mistrzostwa lub nie podpisał umów mimo podpisanych listów intencyjnych.
Pozbawił reprezentacje dobrych sponsorów narażając na dodatkowe koszta .
Podpisał mniej korzystne umowy , za namowami swoich pseudo doradców.
Ignorował prośby o zmiany terminów imprez krajowych.
Nie podpisał umów z kilkoma proponowanymi sponsorami ( chyba tylko przez to że otrzymał od CIECHAŃSKIEGO)
Nie raczył zaszczycić swą obecnością zawodów rangi Mistrzostwa Polski , nie wspomnę o zawodach GPX Polski.
Nie nawiązywał kontaktu z organizatorami mistrzostw Polski, by zapytać choćby o stan przygotowań , nie wspomnę o chęci pomocy.
Mimo wzrostu finansowania sportu, rozdział funduszy na poszczególne reprezentacje jest skandaliczny ( tak samo traktuje się zawodników , którzy muszą mieć żywe przynęty , ziemie i zanęty jak zawodników którzy wyjeżdżają na zawody z jednym pokrowcem i skrzyneczką - lub zawody w kraju mają taki sam fundusz jak zawody wymagające przelotu samolotem).
Nie rozumie kompletnie wielu dyscyplin wędkarskich , a mimo to nie korzysta z ludzi doświadczonych i karierą zawodniczą, trenerską.
Brak kontaktu osobistego z trenerami kadr narodowych, mimo iż w obecnej kadencji nie ma funkcji Przewodniczącego Głównej Komisji Sportowej.
Punktując zapytam - co Kolego zrobiłeś ????????
Czasami trzeba wstrząsnąć człowiekiem lub zespołem ludzi. Koledzy z Prezydium Zarządu Głównego , zawierzyłem Wam - macie teraz obraz moich proroczych słów. Obiecaliśmy, naszym wyborcom i kolegom z innych okręgów , że przywrócimy sprawy sportu i młodzieży na właściwe tory, wy odpowiadacie na równi ze wspomnianym Zbigniewem Mośko. Nadszedł czas na opamiętanie i konkretne działania. Wśród członków Zarządu Głównego jest wielu kolegów , którzy znacznie lepiej poprowadzą sport i zwłaszcza to czują.
Tak dla przyzwoitości przytoczę pewien fakt. Jeden ze sponsorów firma GOMAR , mimo iż nie miała podpisanej umowy z Zarządem Głównym dostała zapotrzebowanie na robaki dla reprezentacji wyjeżdżającej do Słowenii na mistrzostwa Europy. Po telefonie właściciel firmy (prywatnie mój długoletni przyjaciel) Marek Gomse został poproszony prze zemnie, by w ramach wyjątku i swojej wspaniałomyślności dał te robaki reprezentacji za darmo mimo braku podpisania umowy - za to odpowiada jako prezes Zbigniew Mośko.
Koleżanki i koledzy wędkarze ja we wspomnianym czasie od Krajowego Zjazdu Delegatów zrobiłem dla związku więcej niż wspomniany Zbigniew Mośko w całej swojej karierze. Bardzo Was wszystkich proszę udostępniajcie ten tekst wszędzie gdzie jest to tylko możliwe.
Kolegów z Zarządu Głównego a zwłaszcza Prezydium proszę o działanie , u nas nie ma miejsca na nieróbstwo, indolencję i niekompetencję !!!!!!
Pozdrawiam koleżanki i kolegów DZIADEK

nudzio

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 16, 2018, 22:27:29 »
Panie baba-jaga nie drę twarzyczki tylko spokojnie mówię , ale jak pan był w okręgowej komisji  to  nie  dochrapał pan dużych profitów czy były za małe i zrezygnował Pan .  A szczerze to mi to  lata . Tak się zastanawiam po co ma Pant czekać do końca roku i odejść to nie lepiej zrobić to jak baba -jaga wsiąść na swoją miotłę i już odlecieć  , będzie to z korzyścią dla ogółu . I proszę nie nazywać mnie Syneczkiem mam swoje lat i  już ponad 30 lat pracy w Kole , Okręgu i w Zarządzie ZG .

tym40

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 17, 2018, 19:59:30 »
I tak pomału w swoich wypowiedziach odchodzimy od sedna sprawy. Baba-jaga_ sztandar wyprowadzić dał upust swojemu zacietrzewieniu i ostro zaatakował kol nudzia, ten z kolei nie pozostał dłużny i odpowiednio skomentował prostacką wypowiedż swojego interlokutora.  Panowie lub koledzy( jak kto woli), na tym forum nie załatwimy wszystkich spraw i problemów nurtujących Nasz Związek, ale  poprzez nasze komentarze, które mam nadzieję czytane są w Warszawie, nastąpi opamiętanie w ZG i członkowie jego prezydium dostrzegą sprawcę całego zamieszania związanego z ZO we Wrocławiu.
W wielu zamieszczanych tu wypowiedziach przywołuje się pośrednio lub bezpośrednio osobę v/ce prezesa ds. organizacyjnych ZG.
Wygląda na to że mamy w tym panu swego rodzaju capo di tutti capi, który skutecznie usadowił swoich ludzi w strukturach ZG. Jak widać na przykładzie v/ce prezesa ds sportu i zauszników z poprzedniego ZO we Wrocławiu nie zawsze kompetentnych. Przeglądając składy osobowe poszczególnych komisji i kierownictwa zarządu, dostrzegamy że praktycznie żadna istotna komórka organizacyjna w ZG, nie może obejść się bez członków ZO w Katowicach.
Sam v/ce prezes który sprawuje właściwą dla obecnego przedmiotu sporu funkcję, jakoś osobiści nie angażuje się w jego rozwiązanie. Czyżby dla tego że jego półroczne zarządzanie Okręgiem wrocławskim w roli pełnomocnika było czystą fikcją. Bo przecież zakres ostatniej kontroli miał obejmować działanie poprzedniego ZO a on sam wcześniej powołany został do tego aby te sprawy uregulować.
Jestem przekonany że ostatnie wydarzenia we wrocławskim PZW są inspirowane przez tego pana i jego zauszników z poprzedniego ZO 

spolecznoscpzw

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 18, 2018, 14:32:25 »
Miejmy nadzieję że kol. baba-jaga teraz zacznie czytać tekst ze zrozumieniem, a gdy przyjdzie mu napisać coś bez sensu przemyśli to kilka razy.
Panowie po spotkaniu z wróbelkami z Warszawy wiem że Prezydium ZG i jego organy już jadą na wstecznym, bo cała sytuacja z zawieszonym Prezydium ZO we Wrocławiu odbija im się jak oranżada po komunii.
Hahaha i wcale im się nie dziwię, w perspektywie wydarzeń które mogą niebawem nastąpić. Pisma skarżące działalność ZG do Prezydent miasta Warszawy i Sądu rejestrowego są już na ukończeniu. Zostaje teraz tylko jedno pytanie: Czy ZG przyzna się do błędów i odwiesi Prezydium ZO we Wrocławiu?
Mam nadzieję że wreszcie do pewnych osób dotarło że cwaniactwo nie popłaca a piastowany stołek może zawsze wysunąć się z pod DUPY.

Co do tematu sportu to gwarantuje że wcześniej wymienione gęby przyjadą wypinać pierś i spijać całą śmietankę za organizację Mistrzostw Świata Kobiet które od samego początku tworzył ZO we Wrocławiu przy pomocy swoich działaczy. A ZG oraz v/ce Prezes do spraw sportu nawet nie zapytali co mają zrobić by nie przeszkadzać, co by nie powiedzieć nic o jakiejkolwiek pomocy. Tak kolejny raz podkreślę że Warszawa nie dała na ten cel nawet złotówki, mimo to Wrocław zachował się z klasą i zaproponował Prezesowi ZG miejsce w Komitecie Honorowym.

No a na zakończenie mojej dzisiejszej wypowiedzi podaję wam link do odpowiedzi na nurtujące was pytanie.  Czy ktoś z ZG czyta to forum? (Zrzut ekranu podesłany przez Panią niezrzeszoną w PZW)
http://fotowrzut.pl/60JY2YC24H
O tak!!! Prezes ZG oraz jego świta "DOBRZE WIEDZĄ CO TU SIĘ DZIEJE"

baba_jaga

• Full Member
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 18, 2018, 18:59:49 »
Nie kala się własnego gniazda a brudy powinno się prać we własnym gronie,plujcie więc dalej nie będę Wam w tym przeszkadzał.Nie jestem jednak zdziwiony,jeżeli ktoś pół życia zastawiał drzwi snopkiem i wyrzucał brudy na podwórko.......

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 18, 2018, 23:49:52 »
Zaczynając temat  w obronie Prezydium ZO we Wrocławiu nie miałem na celu kogokolwiek obrażać a jedynie pokazać arogancję i tendencyjną postawę władz centralnych PZW.Zaznaczam że nie jestem członkiem w Okręgu Wrocławskim ale nie mogę się zgodzić że zawieszono Prezydium ZO we Wrocławiu tylko dla tego że kontrola miała dotyczyć poprzedniej kadencji/mimo że ZO prosiło o zmianę terminu/ a urlopy brano wcześniej ze względu na Mistrzostwa Świata Kobiet organizowane przez władze ZO we Wrocławiu które odbędą się pod koniec sierpnia.Zawsze uważałem że ZG powinien jednoczyć dla dobra Członków całego PZW widocznie zostałem idealistą i frajerem jestem ostatnim członkiem PZW który chciałby wyprowadzić sztandar.
Henryk Pokrzywa 

pppow

• Full Member
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 19, 2018, 11:03:31 »
Pomijając ton i treść wypowiedzi szanownych kolegów najsmutniejszy w tym wszystkim jest brak reakcji ze strony ZG Jak się piwa nawarzy to trzeba mieć odwagę je wypić,a wygląda na to że w ZG sami niepijący.pozdrawiam.Pawel P.

andrzej_paczkowski

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 19, 2018, 11:17:10 »
Tak w temacie wyprowadzenia sztandaru... Co to zmieni jak odejdą starzy gniewni a nastaną młodzi wcurwieni?

baba_jaga

• Full Member
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 19, 2018, 14:22:24 »
 http://www.pzw.org.pl/forum/index.php?topic=1578.0
Proponuję poczytać wypowiedzi internautów.Skupić się i dojrzeć to co napisane jest między wierszami.Ten smrodek który ciągnie się latami za kolejnymi kadencjami władz,począwszy od najniższego szczebla,na ZG skończywszy.
Dlatego głośno krzyczę:SZTANDAR PZW WYPROWADZIĆ lub jak słusznie  pisze jeden z komentujących,pozwolę sobie przytoczyć jego słowa.

Cytuję:
"Jedynym ratunkiem aby PZW stalo się związkiem publicznym . Będzie to skutkować z nadzorem służb państwowych , czago tego się strasznie boi to szemrane stowarzyszenie czyt. sto towarzyszy  przeciwko reszty wędkarzy. Nadzor jest do zrobienia ,jeżeli stowarzyszenie przekształci się w klub użyteczności publicznej.Wtedy jest gwarantowany nadzór państwowych wykształconych profesjonalnie kontrolerów ,a nie takie jak OKR czy GKR wybranych  z najbardzięj tępch a zarazem przychlnych do pozytywnych opinii co dobrej działaności wbrew opini wędkarzy"
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2018, 14:25:47 wysłana przez baba_jaga »

parweniusz

• Jr. Member
  • **

baba_jaga

• Full Member
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 20, 2018, 18:45:17 »
https://youtu.be/oh3HRYYV8Wc

Szanowny Panie, około 95% członków PZW o  tych mistrzostwach nie ma żadnej wiedzy,po prostu ich to nie interesuje.Dawniej zawody to była frajda, zabawa,okazja do spotkania,wypicia wiadra wódki. Teraz?Dziki pęd do zdobycia punktów za wszelką cenę,dyskwalifikacja zawodniczki za tyczkę dłuższą o wymiar 48 mm  korka ochronnego do tejże tyczki.A ebać taki sport,taką sportową(?)rywalizację.To jest sport?Róbcie sobie zawody,lecz nie za moje  i pozostałych członków PZW pieniądze.Wszak płacimy składki,nie urwa na sport tylko na ochronę i zarybianie.OCHRONĘ,OCHRONĘ W SZCZEGÓLNOŚCI
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2018, 18:51:32 wysłana przez baba_jaga »

nudzio

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 20, 2018, 22:26:13 »
Tym razem skompromitował się Rzecznik ZG ,podczas wizyty we Wrocławiu. Przyjechał przesłuchać zawieszonych członków Prezydium ZO  we Wrocławiu i o dziwo przyjechał z opracowanymi  pytaniami { A TERAZ PYTANIE KTO JE PRZYGOTOWAŁ I JAKIE WYTYCZNE DOSTAŁ JAK MA TO PRZEPROWADZIĆ }  i o co ma pytać. Jakie musiało być dziwienie przesłuchiwanych jak Rzecznik zadawał tylko pytania dotyczące wizyty Panów którzy przyjechali wybrać Pełnomocnika  we Wrocławiu . Z tego wynika że Rzecznik podczas wizyty 10 .07 we Wrocławiu najzwyczajniej przespał całe zebranie  i przyjechał dowiedzieć się o czym mówili podczas tego spotkania KOMPROMITACJA KOLEJNA . Czemu nie pytał jakie pisma zostały wysłane z GKR DO WROCŁAWIA I ILE ICH BYŁO bo jak twierdził Przewodniczący GKR  OD NICH WYSZŁY TRZY to czemu nie zostały zaprezentowane na tym spotkaniu  bo było i jest tylko jedno pismo o kontroli z 03.07.2018 a z Wrocławia poszły dwa o przełożenie kontroli . I kompletnie niezrozumiała propozycja wyszła od Rzecznika ZG aby wszyscy przyznali się do winy i poddali się dobrowolnie karze a zapewnienia Rzecznika że od sądu dostaną tylko po upomnieniu to jakieś Kolejne matactwo Pana Mirosława I aby mieć czyste ręce powiedziałby że sami się przyznali a Sąd ku uciesze Pana Mirosława I ukarał by ich NAGANĄ I to co wtedy ponowne wybory.  tylko pan M zapomniał że jego pupilki zostały odstawione na boczny tor aż na 4 lata. A nadzwyczajny Zjazd  musiałby wybrać nowego Prezesa i uzupełnić Zarząd ale tylko z tych delegatów którzy nie byli w poprzednim Zarządzie . Rządza władzy tego Pana chyba przesłania mu logiczne myślenie . Więc jeszcze raz Apeluje do PREZESA ZG  ABY PRZEJRZAŁ NA OCZY I PRZYHAMOWAŁ TEGO Pana BO TO CO ZACZYNA SIĘ DZIAĆ NICZEGO DOBREGO NIE WRÓŻY ZARZĄDOWI ZG I CAŁEMU ZWIĄZKOWI

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.