Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu  (Przeczytany 32382 razy)

kaprys27

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 8
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 21, 2018, 08:21:59 »
Witam  koledzy ponownie
kiedy tu trwa polemika w której nikt z ZG nie miał ochoty wziąć udziału  , o przesłuchaniach i kto, gdzie ,komu, co zrobił ,to  nad Odrą we Wrocławiu trwają ostatnie przygotowania do Mistrzostw Świata Kobiet , wszystko idzie pełną parą i to parą napędzaną przez działaczy z ZO oraz biuro ZO we Wrocławiu  bez udziału choćby minimalnego ZG z Warszawy . Brzegi Odry na odcinku na którym będą się rozgrywać zawody  są kontrolowane i pilnowane przez całą dobę  przez Straż Rybacką , Państwową jak i Społeczną . Ale to chyba najmniej ważne w tym wydarzeniu …najważniejsze jest to ze w tym samym czasie w Warszawie Prezes ZG szykuje „klapę na ordery” za przygotowanie tych mistrzostw oraz przeczesuje wąsiska by spić całą śmietankę pochwał , szykuje najlepszy garnitur by w nim zasiąść w loży Honorowej ( choć sam jest bez honoru) wraz z wszystkimi którzy te mistrzostwa przygotowywali od bardzo długiego czasu. Zastanawia mnie tylko jedno , jak On popatrzy tym wszystkim ludziom w oczy? Tym wszystkim którym pozwolił by zostali zawieszeni choć winy ich żadnej nie ma i nie oni są winni całej sytuacji …
Wiedział o dyskusji tu się toczącej  co potwierdził w wiadomości do Pni Anieli która choć wędkarzem nie jest ale bardzo interesuje się tym sportem , wiedział nagonkę i mściwość  na ZO we Wrocławiu przez swoich działaczy z ZG i organów ZG  , jak popatrzy w oczy tym za którymi nie  wstawił się ani jednym słowem ? Jak będzie ściskał w błysku fleszy rękę każdemu kto był wzywany na przesłuchania niczym w czasach ubecji , komuny …Jak będzie ….? Wiele jest tych pytań .
Ja wiem jedno , wieść o tym co wydarzyło się we wrocławskim okręgu  za sprawą ludzi z ZG  już obiegła Polskę  i na pewno padnie nie jedno w tym temacie pytanie od dziennikarzy , jak odpowie na nie Prezes ZG  skoro na zwykłym firmowym forum PZW nie wydukał ani słowa? Czyżby był pionkiem bez prawa głosu? …

Tomasz Dobra Rada

parweniusz

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 12
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 21, 2018, 13:45:25 »
Po przeczytaniu powyższych wpisów nasuwa się jeden wniosek- PZW w Polsce zarządza kilka osób ( członków Prezydium ZG), żeby było ciekawiej prawie wszystkie osoby zasiadały w poprzednich Zarządach Głównych. Po wpisie " Dziadka", który wprost mówił, że była budowana koalicja przeciwko poprzedniemu Prezesowi ZG, nasuwa się pytanie, komu i w czym przeszkadzał poprzedni Prezes? Odłowy jak były, tak są, Suwałki jeszcze bardziej dofinansowane przy rządach obecnego prezesa!
 Zmiana na tym stanowisku byłaby zrozumiała, gdyby cały skład Prezydium uległ zmianie, gdyby weszli zupełnie nowi ludzie ze świeżym spojrzeniem, bez chorych układów i zależności! A tutaj na stanowisku prezesa mamy wieloletniego członka poprzednich Zarządów , który oprócz obecności na FB i " lubieniu" wszystkiego w żaden znaczący sposób nie wpłynął na reformowane pracy tego ciała.
Chyba , że za reformę działań obecnego prezesa  należy uznać wycieczki do Niemiec i do Stanów Zjednoczonych i pewnie jeszcze kilka innych.
Patrząc na nazwiska pozostałych członków Prezydium, kilku z nich od wielu kadencji zasiada w ZG. Czyżby zmiana miała na celu, tylko zmianę Warszawy na Katowice i wyeliminowaniu największych okręgów?  Dlaczego, odpowiedzcie sobie sami! Jaką rolę pełni w tym wszystkim prezes, marionetki? Pytanie, dlaczego się na to zgadza? To jest ważne pytanie!! Jaką rolę mają pełnić pozostali Członkowie Zarządu Głównego?     21 OSÓB! Czyżby Okręg we Wrocławiu był tak maleńkim okręgiem, że nie należy zwołać zebrania WSZYSTKICH członków, aby potwierdzili ważność uchwały, która zawiesza Prezydium we Wrocławiu? Nasuwa się pytanie, której uchwały, tej pierwszej, kiedy mianuje się 3 komisarzy( z dostępnych dokumentów wynika, że nie została anulowana), czy tej drugiej, kiedy jednego, z Członków Zarządu we Wrocławiu. A może jest już czterech komisarzy? Co za bałagan!!!!  Scenariusz nasuwa się jeden, główki pracują, jakby to przedstawić sprawę wrocławską Członkom Zarządu Głównego, aby Im za dużo nie powiedzieć i żeby potwierdzili uchwałę. Przeczyta się jakąś część pism, pomijając najważniejsze fakty i sprawa załatwiona?  Na razie stwierdzi się, że jest okres urlopowy i nie można zwołać zebrania zarządu. Ale to przecież w niczym nie przeszkadza, jak udowodnił przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej ( ten nowy!, a jakże z Katowic) Może biorą pod uwagę fakt, że w Zarządzie Głównym Wrocław nie ma swojego przedstawiciela i nie będzie miał kto sprostować manipulacji? A może pozostali Członkowie ZG nie są tacy naiwni? A może będą chcieli wiedzieć więcej? Może są ludźmi myślącymi i przyzwoitymi? Może nie zawsze wygrywa się intrygami?! Rodzi się wiele pytań , na które nikt nie chce odpowiedzieć! Taka postawa rodzi wiele domysłów i teorii. Poza tym mówi się, że milczenie jest przyznaniem  do winy.
Ciekaw jestem jak zachowa się prezes i v-ce prezes d/s sportu Zarządu Głównego na Mistrzostwach Świata we Wrocławiu, bo przecież chyba przyjadą na zawody międzynarodowej rangi!  Co prawda w żaden sposób nie pomogli w przygotowaniach, nie mówiąc już o stronie finansowej, chociaż z pełną satysfakcją niektórzy rozpuszczali plotki o fatalnej kondycji finansowej okręgu wrocławskiego, zapominając dodać, że obecny Zarząd wrocławski odpowiedzialną postawą  to nadrobił.
 Poza tym przecież prezes tak lubi pozować do zdjęć. Znowu tablicę na FB zapełni i popłyną lajki! Z miłą miną odpowie na niewygodne pytania wrocławskich dziennikarzy i będzie mówił prawdę i tylko prawdę. Chyba nie będzie stosował spychologii, że Zarząd i Prezydium wybrali delegaci, a on ma tylko jeden głos. To po co jest prezesem- do zdjęć i wycieczek? A wrocławscy dziennikarze, to nie słupski obserwator i reżyserowane pytania i odpowiedzi.
WROCŁAW MIASTEM SPOTKAŃ, odwagi!!!!!!
ps. małe litery są zamierzone, na szacunek należy zasłużyć swoją postawą i czynami!

tym40

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 11
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 22, 2018, 08:55:16 »
Przypomina mi się scena z filmu :''poszukiwany-poszukiwana '' gdzie Rylska wyjaśnia Pokorze ze jej mąż jest z zawodu dyrektorem. Kolega parweniusz zadaje pytanie ,  rolę jaką w prezydium ZG pełni obecny prezes. Odpowiadam z zawodu jest działaczem PZW.
Odwieczny kandydat na prezesa uzyskujący w wyborach po kilka procent głosów, doczekał się chwili kiedy koalicja pod kierownictwem Katowic, postanowiła znależć figuranta, który nie będzie przeszkadzał w ich gierkach. Ale żeby tak się stało potrzebna jest marchewka. Sitwa wymyśliła,że skoro prezes jest z odległego Słupska, to warto by było zapewnić mu godziwe warunki w czasie wytężonego prezesowania w Warszawie. Jak to zrobić? Kupimy mieszkanie bo przypadkowo prezes własne lokum sprzedał tuż przed wyborami. Koszt zakupu …..kilkaset tysięcy a co.. kto bogatemu zabroni. Przez dłuższy czas nurtowało mnie pytanie, dlaczego główny rozgrywający sam nie zabiegał o fotel prezesa. Odpowiedź okazała się prosta, musiałby zrezygnować z prezesowania we własnym zasobnym w środki okręgu, tracąc tym samym uzyskiwane z tego profity. A tak ziarnko do ziarnka ..itd.
Kolega parweniusz zadaje retoryczne pytanie jaka rolę w tym wszystkim odgrywa 21-o osobowy ZG ? Odpowiadam w założeniu inspiratorów tych wydarzeń, bierną. Sam sobie odpowiada że w przeważającej większości to  są zawodowi działacze, przyspawani do swoich stołków. To dla świętego spokoju dlaczego mieli by się angażować w tę rozgrywkę i ewentualnie ściągnąć na siebie kłopoty. Oczywiste jest że to 11-o osobowe prezydium będzie decydować jak dalej potoczy się sprawa wrocławska a wybór osób do tego organu przecież nie był przypadkowy. Zasiadają w tym gremium ludzie zaangażowani w  konstruowaniu obecnego układu. Znalazło się tam  chociażby miejsce dla takich działaczy jak v/ce prezes do spraw sportu, którego dokonania podsumował mój kolejny przedmówca. Mamy tam v/ce prezesa od spraw ochrony i zagospodarowania wód, który w swoim okręgu zasłynął z niekonwencjonalnego sposobu zarybiania, wpuszczając ryby w styczniu do wywierconych w lodzie przerębli. No i oczywiście mamy dwie osoby  z Katowic  Nie sądzę aby obecny prezes zdobył się na akt odwagi i poddał pod obrady całego zarządu , w jaki sposób rozwiązać problem, który zgotował jego przyboczny z Katowic . Zatem sprawdzona zasada BMW może być pożyteczna w sprawowaniu pełnionych funkcji i daje gwarancje dalszej ”wytężonej „pracy w obecnych strukturach władz.
Na zakończenie ja zadam retoryczne pytanie? Po pierwsze dlaczego na oficjalnej stronie ZG nie opublikowano protokołu z posiedzenia prezydium ZG, zawieszającego ZO we Wrocławiu w którym poznalibyśmy w jakim składzie podjęta została ta decyzja. Po drugie dlaczego do tej pory nie ma oficjalnego stanowiska ZG na odwołanie złożone przez członków prezydium ZO od tej skandalicznej decyzji. Po trzecie kto z naruszeniem Statutu Naszego Związku rekomendował  i wyznaczył   kierownika ZO.
Na te pytania właściwie nie oczekuję odpowiedzi ponieważ znajdują się one we wcześniejszych  wystąpieniach publikowanych na tym forum. rzypomina mi się scena z filmu :''poszukiwany-poszukiwana '' gdzie Rylska wyjaśnia Pokorze ze jej mąż jest z zawodu dyrektorem. Kolega parweniusz zadaje pytanie ,  rolę jaką w prezydium ZG pełni obecny prezes. Odpowiadam z zawodu jest działaczem PZW.
Odwieczny kandydat na prezesa uzyskujący w wyborach po kilka procent głosów, doczekał się chwili kiedy koalicja pod kierownictwem Katowic, postanowiła znależć figuranta, który nie będzie przeszkadzał w ich gierkach. Ale żeby tak się stało potrzebna jest marchewka. Sitwa wymyśliła,że skoro prezes jest z odległego Słupska, to warto by było zapewnić mu godziwe warunki w czasie wytężonego prezesowania w Warszawie. Jak to zrobić? Kupimy mieszkanie bo przypadkowo prezes własne lokum sprzedał tuż przed wyborami. Koszt zakupu …..kilkaset tysięcy a co.. kto bogatemu zabroni. Przez dłuższy czas nurtowało mnie pytanie, dlaczego główny rozgrywający sam nie zabiegał o fotel prezesa. Odpowiedź okazała się prosta, musiałby zrezygnować z prezesowania we własnym zasobnym w środki okręgu, tracąc tym samym uzyskiwane z tego profity. A tak ziarnko do ziarnka ..itd.
Kolega parweniusz zadaje retoryczne pytanie jaka rolę w tym wszystkim odgrywa 21-o osobowy ZG ? Odpowiadam w założeniu inspiratorów tych wydarzeń, bierną. Sam sobie odpowiada że w przeważającej większości to  są zawodowi działacze, przyspawani do swoich stołków. To dla świętego spokoju dlaczego mieli by się angażować w tę rozgrywkę i ewentualnie ściągnąć na siebie kłopoty. Oczywiste jest że to 11-o osobowe prezydium będzie decydować jak dalej potoczy się sprawa wrocławska a wybór osób do tego organu przecież nie był przypadkowy. Zasiadają w tym gremium ludzie zaangażowani w  konstruowaniu obecnego układu. Znalazło się tam  chociażby miejsce dla takich działaczy jak v/ce prezes do spraw sportu, którego dokonania podsumował mój kolejny przedmówca. Mamy tam v/ce prezesa od spraw ochrony i zagospodarowania wód, który w swoim okręgu zasłynął z niekonwencjonalnego sposobu zarybiania, wpuszczając ryby w styczniu do wywierconych w lodzie przerębli. No i oczywiście mamy dwie osoby  z Katowic  Nie sądzę aby obecny prezes zdobył się na akt odwagi i poddał pod obrady całego zarządu , w jaki sposób rozwiązać problem, który zgotował jego przyboczny z Katowic . Zatem sprawdzona zasada BMW może być pożyteczna w sprawowaniu pełnionych funkcji i daje gwarancje dalszej ”wytężonej „pracy w obecnych strukturach władz.
Na zakończenie ja zadam retoryczne pytanie? Po pierwsze dlaczego na oficjalnej stronie ZG nie opublikowano protokołu z posiedzenia prezydium ZG, zawieszającego ZO we Wrocławiu w którym poznalibyśmy w jakim składzie podjęta została ta decyzja. Po drugie dlaczego do tej pory nie ma oficjalnego stanowiska ZG na odwołanie złożone przez członków prezydium ZO od tej skandalicznej decyzji. Po trzecie kto z naruszeniem Statutu Naszego Związku rekomendował  i wyznaczył   kierownika ZO.
Na te pytania właściwie nie oczekuję odpowiedzi ponieważ znajdują się one we wcześniejszych  wystąpieniach publikowanych na tym forum.

okonek63

 • Sr. Member
 • ****
 • Wiadomości: 83
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 22, 2018, 10:14:05 »
Przy braku zainteresowania tematem widzę że zaczyna się typowy dla tego typu spraw etap pisania teorii spiskowych. W obecnym prezydium chyba  tylko dwie osoby były w poprzednim są to Iwański i Dziemianowicz.

henryk_p

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 239
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 22, 2018, 18:59:25 »
Już chwila pozostała do ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata Kobiet we Wrocławiu zwracam się z prośbą do kibiców działaczy i innych tam obecnych aby w czasie wystąpienia naszych władz centralnych nie buczeli lub gwizdali a nagradzali ich nieustannymi gromkimi brawami w końcu cały splendor organizacyjny należy się jak psu kość.Przecież zawieszenie Prezydium ZO we Wrocławiu na lipcowym posiedzeniu Prezydium ZG i nadanie trzech komisarzy aby ratowali  ZO we Wrocławiu od nieudolnych działaczy był majstersztykiem organizacyjnym.Wstyd byłby na cały świat gdyby dowiedział się że takie miernoty organizują tak poważną imprezę, jednogłosowy wodzu prowadż na ku chwale.
Henryk Pokrzywa

nudzio

 • Full Member
 • ***
 • Wiadomości: 34
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 22, 2018, 19:21:56 »
  okonek63  zapominał jeszcze o P. Misiu i pozostałych 25 członkach z poprzedniego zarządu który to na najbliższym posiedzeniu zarządu zatwierdzą tą uchwałę .

orestes

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 1
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 22, 2018, 20:51:08 »
Chciałbym, aby ktoś nie zainteresowany zabrał w tej sprawie głos w sposób obiektywny i przedstawił faktyczne podstawy zawieszenia członków Prezydium ZO we Wrocławiu.

okonek63

 • Sr. Member
 • ****
 • Wiadomości: 83
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 22, 2018, 21:49:08 »
Kolego nudzio tzn. prawie wszyscy kontra Wrocław. PZW nie wywołuje u mnie pozytywnych uczuć. Natomiast śledząc ten wątek odnoszę wrażenie że okręg Wrocław liczy 4-5 członków i jestem zdziwiony że w takiej sprawie ( zakładam że to prawda ) pozostali milczą. Gdzie słowa protestu przynajmniej delegatów? Czy jakiś okręg wstawił się za Wami? Żeby na koniec nie wyszło że doszło do pyskówki o przysłowiową pietruszkę, a każda ze stron postanowiła drugiej coś udowodnić i ktoś źle policzył szable.

spolecznoscpzw

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 12
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 22, 2018, 22:37:20 »
Kol. orestes w dyskusji bierze udział przynajmniej 10 osob które dokładnie i dosadnie opisały całą sytuację z zawieszeniem Prezydium we Wrocławu. Jeżeli liczysz że odezwie się ktoś z ZG i przedstawi inną wersję  to niestety muszę Cię zmartwić, to nie nastapi. Gdyby było inaczej już dawno  pan M i jego świta krzyczeliby na prawo i lewo. A jak widać na załączonym obrazku siedzą z podkulonymi  ogonami. Owi panowie chcą wyjść z tej sytuacji z twarzą ale wydaje mi się że już za późno.
Oczywiście pozdrawiam wszystkich z ZG którzy zamierzają przyjechać do Wrocławia spijać śmietankę, pobawić się na bankiecie i wypić zdrowie zawieszonych działaczy   :o

Aha zapomnialbym:  GKS podpisał umowę sponsorska na Spławikowe Mistrzostwa Świata Kobiet o której Wrocław jako organizator nic nie wiedział, nie mówiąc o kasie która ZG przytulił z uśmiechem na twarzy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2018, 06:42:23 wysłana przez spolecznoscpzw »

parweniusz

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 12
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 23, 2018, 11:13:06 »
"Aha zapomniłlbym:  GKS podpisał umowę sponsorską na Spławikowe Mistrzostwa Świata Kobiet, o której Wrocław jako organizator nic nie wiedział, nie mówiąc, o kasie która ZARZĄD GŁÓWNY  przytulił z uśmiechem na twarzy. "


Czy to jest sprawdzony fakt? Jeżeli tak, to GKS( zapewne określone osoby) popełniło przestępstwo. Nie powinnyście dopuścić tych wystawców na teren mistrzostw, nie Wy podpisaliście umowy!!!! Zapewne Główna Komisja Rewizyjna i Rzecznik Dyscyplinarny już się biorą do roboty, aby to sprawdzić!!!!!!  Nie wiadomo, śmiać się, czy płakać!!!!Niewykluczone, iż w niedługim czasie, przypadkiem dowiemy się, że przyznali sobie nagrody za przygotowanie mistrzostw. Wrocław wszystko zasponsoruje! Parodia

spolecznoscpzw

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 12
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 23, 2018, 21:44:01 »
Co ja będę wam tu pisał i zapewniał. Ja zapraszam do dyskusji kolejną osobę z ZG, mianowicie v-ce prezesa do spraw sportu który zapewne opowie nam jak doszło do takiej CIEKAWEJ SYTUACJI
Miejmy nadzieję że owy Pan nie przekręci nic jak na dzisiejszym otwarciu 25-tych Mistrzostw Świata Kobiet w wędkarstwie spławikowym we Wroclawiu witajac Pan P ktory uchwałą prezydium ZG został zaakceptowany do kierowania działalnością okregu między zjazdami zarządu w taki oto sposob: ,,Witam Pana P pełniącego  obowiązki Prezesa Zarządu Okręgu  we Wrocławiu"
Czyżby głosowanie do tej uchwały  v-ce prezes do spraw sportu poprostu przespał???

Żałuję że swoją wypowiedź muszę opierać na nagraniu ceremonii otwarcia MŚ, bo słyszałem że podobnych kwiatków było więcej. Ale to może powiedzą Ci co byli na miejscu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2018, 07:12:34 wysłana przez spolecznoscpzw »

tym40

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 11
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 24, 2018, 18:56:30 »
Nie przespał tylko pali głupa, albo jest totalnym ignorantem. Powinien  wiedzieć że pełnić obowiązki prezesa, może tylko i wyłącznie ustanowiony przez ZG pełnomocnik. Natomiast obecnie kierujący ZO tej funkcji wypełniać nie może. Zafundowane wrocławskiemu zarządowi swoiste kuriozum, polegające na wyznaczeniu k i e r o w n i k a zarządu jest sprzeczne ze statutem naszego związku.
No ale kto w ZG będzie się przejmował takimi drobiazgami jak  czytaniem statutu.

parweniusz

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 12
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 24, 2018, 20:04:42 »
Na zjeździe w Spale,   prezes Rudnik w wystąpieniu przedstawił prezentację
" Kandydując na Prezesa ZG PZW zamierzam wspólnie z nowo wybranym Zarządem:
1. Zachować procedury demokratyczne wynikające ze Statutu i zwyczajów.
2. W decyzjach kierować się zasadą bezstronności.
3. Wspierać i udzielać pomocy okręgom.
4. Skutecznie realizować " przedzjazdowy program" i Uchwały Zjazdu.
5. Szukać nowych rozwiązań w kierowaniu Związkiem.
6. Szanować wszystkich działaczy. "
Tylko te punkty są widoczne na zdjęciu z prezentacji P. Rudnika na Zjeździe w Spale w październiku 2017r. Widziałem jeszcze punkt 7 ale nie do odczytania.
W centralnym punkcie zdjęcie P. Rudnika.( nie umieszczam zrzutów ze względu na ochronę praw autorskich)

Działacze z Prezydium we Wrocławiu, czujecie się szanowani, wspierani i traktowani bezstronnie?  Tak obiecał obecny Prezes Zarządu Głównego, starając się o tą funkcję.


25 października 2017 roku, czyli 43 tygodnie temu napisał Pan:
"Jeszcze nie było spotkania władz, Muszę porozmawiać z Kolegami, ustalimy, co i jak zmieniamy.           Krytykę biorę na klatę i jako wezwanie do pracy"

Wie Pan o tej dyskusji, wiele gorzkich słów padło, jak to ma się do Pana powyższych słów i Pańskiej prezentacji? To są Pana słowa!
Jak się Pan czuje, pod względem moralnym, kiedy Ci, którzy włożyli, tak dużo pracy w organizację   Mistrzostw Świata we Wrocławiu są nieobecni, nie przyszli, brylują inni. Czy tak  to powinno wyglądać?
A może ma być tak, jak napisał pewien wędkarz z Białogardu u Pana na FB, pod relacją obchodów 40-lecia Okręgu w Tarnobrzegu- 11 tygodni temu:
"Gratuluję i życzę dalszej rozpierduchy tak jak zrobiliście z pzw Koszalin szczyt chamstwa i prywaty ze strony ZG i prezesa. Kpina z wędkarzy." Pominę już wpisy prezesa z Koszalina , bo je skasował, a potem zlikwidował swój profil.
Pierwsze zdjęcie, też znamienne i Pan wie, o co chodzi.
Osobiście Panu gratulowałem, wierzyłem. Cóż, jak niedoświadczony uczniak dałem się nabrać na gładkie słówka. Szkoda!


siwek

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 1
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 24, 2018, 21:02:32 »
Pareweniusz, szkoda, że nie ma łapki lubię to. Miałbyś polubień co niemiara. Świetne, jak to własne słowa mogą obrócić się przeciw. Prezesie czekamy na odniesienie się.

macio30

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 6
Odp: Apel do Prezesa ZG w sprawie zawieszenia Prezydium ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 25, 2018, 13:21:17 »
Na zjeździe w Spale,   prezes Rudnik w wystąpieniu przedstawił prezentację
" Kandydując na Prezesa ZG PZW zamierzam wspólnie z nowo wybranym Zarządem:
1. Zachować procedury demokratyczne wynikające ze Statutu i zwyczajów.
2. W decyzjach kierować się zasadą bezstronności.
3. Wspierać i udzielać pomocy okręgom.
4. Skutecznie realizować " przedzjazdowy program" i Uchwały Zjazdu.
5. Szukać nowych rozwiązań w kierowaniu Związkiem.
6. Szanować wszystkich działaczy. "
Tylko te punkty są widoczne na zdjęciu z prezentacji P. Rudnika na Zjeździe w Spale w październiku 2017r. Widziałem jeszcze punkt 7 ale nie do odczytania.
W centralnym punkcie zdjęcie P. Rudnika.( nie umieszczam zrzutów ze względu na ochronę praw autorskich)

Pkt. 7  Mógł brzmieć jakbym nie wypełnił powyższych punktów proszę mnie nie rozliczać i mieć pretensji w zarządzie jest kilkanaście osób a ja mam tylko 1 głos.


 

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.