Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: W obronie ZO we Wrocławiu  (Przeczytany 3371 razy)

henryk_p

• Hero Member
W obronie ZO we Wrocławiu
« dnia: Lipiec 28, 2018, 18:15:39 »
Koleżanki i Koledzy Wędkarze jestem członkiem PZW ale przynależę do sąsiadującego okręgu a celem mojego wpisu jest przekazanie znanych mi faktów w obronie przed złymi decyzjami władz na szczeblu centralnym.Ponieważ obowiązuje RODO nie będę używał nazwisk.Trochę historii o Okręgu Wrocławskim kadencja 2013-2016 to zerwanie porozumień z sąsiednimi okręgami /kto na tym stracił wg.mnie to członkowie okręgu/w trakcie kadencji fundusze okręgu jakimś cudem stopniały na minus ok.500tys.zł.kończy się tym że ZG przysyła swojego namiestnika aby ratować budżet okręgu kończy się kadencja.Zjazd delegatów ZO Wrocław nie udziela absolutorium ustępującemu zarządowi i wybiera nowe władze na kadencję 2017-2021.Nowe władze okręgu zaczynają rozmawiać z sąsiadami podpisując porozumienia co skutkuje powstrzymaniem migracji członków oraz możliwością wędkowania na dużo większym obszarze w tej samej opłacie finanse ZO wg.Biuletynu ZG za 2017r. zamykają się na plusie.Od wyboru nowych władz przeprowadzono cztery kontrole dotyczące finansów i nie tylko, skarżą się ci co byli w poprzednich władzach/chyba urażone ambicje/ a obecnie chyba działają na wyższych szczeblach niewybieralnych.Kontrole nie wykazały nieprawidłowości więc dzięki "aniłkom czarliego"zarządzono kontrolę za poprzednią kadencję gdzie przed wielkiego kontrolera i super znawców/czytaj ekspertów za 250zł.za godzinę /mieli się stawić przed obliczem ci co nie działają i nie pracują już PZW.Zastanawia mnie jedna rzecz po co kopie się w przeszłości kiedy już sprawdzono to wielokrotnie,wiewiórki donoszą że niezadowoleni przy pomocy wielkiego szu mają odpowiednie poparcie tam gdzie trzeba i kopie się dołki ku zaspokojeniu swojego ego.Są tacy którzy twierdzą że wysłano do ZO trzy terminy kontroli tylko że o dwóch zainteresowani nic nie wiedzieli a kiedy się dowiedzieli prosili o zmianę terminu ze względu na urlopy i organizację Mistrzostw Świata Kobiet we Wrocławiu,no i co z tego  że są społecznikami że poświęcają swój wolny czas na rzecz PZW że miast łowić ryby w nagrodę Prezydium ZG zawiesiło Prezydium ZO we Wrocławiu.Dla niepokornych działaczy płynie informacja że za zasługi dla PZW prędzej dostaniesz kopniaka jak nagrodę.Znając fakty i opinie nasuwają się następujące wnioski;dokonać zmiany w statucie aby prezydium jakiegokolwiek Zarządu nie mogło zawieszać jakiego szczebla władz a decyzję może podjąć cały Zarząd wyższego szczebla.Ponieważ diety są dla wybrańców i nie podlegają kontroli/co do wysokości/zjazdy delegatów na danym szczeblu organizacyjnym powinny ustalać kryteria i wysokość diet na daną kadencję/to działa w  moim okręgu zadowolonych nie widziałem gratulacji też nie otrzymałem/.Ostatnia prośba do Członków Okręgu Wrocław brońcie się przed tymi którzy chcą aby zasada im gorzej tym lepiej stała się faktem.     

kaprys27

• Jr. Member
  • **
Odp: W obronie ZO we Wrocławiu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2019, 01:58:31 »
Jest powiedzenie ze " jak sie chce psa uderzyć to kij się znajdzie"  no i się znalazł ...
i znajdować się będzie , az do czasu gdy  centrala  będzie usatysfakcjonowana .
Szkoda ludzi z ZO Wrocław bo robili dobrą robotę a ten pożal sie panie pełnomocnik tylko to wszystko rozpieprzy  , ale wiem ze KARMA wraca , a ta akurat  karma wróci do Warszawy.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.