Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Startowe GP i MP  (Przeczytany 1542 razy)

henryk_p

• Hero Member
Startowe GP i MP
« dnia: Grudzień 30, 2018, 23:22:13 »
Zwracam się do Kapitanów Sportowych w Okręgach i działaczy w Klubach Sportowych aby w 2019 zwrócili się do GKS aby z każdych zawodów na szczeblu krajowym nastąpiło publiczne rozliczenie organizacji zawodów czyli na co organizator wydał pieniądze ze startowego.Z mojego startu w GP i MP w feederze /startowałem z własnych środków w 2018/ zauważyłem że startowe ma się nijak do poniesionych kosztów organizacyjnych,podaje przykład organizacja MŚ kobiet we Wrocławiu organizator sześć tysięcy na minusie,organizacja GP feeder przez ZO w Koszalinie wg.mojego szacunkowego wyliczenia około 10 tys.na plusie.Pytanie do GKS jak to się dzieje że organizacja zawodów na szczeblu międzynarodowym to strata a na szczeblu krajowym duży zysk.Wróble ćwierkały że na jednej z imprez krajowych rachunek za koszenie trawy na stanowiskach wyniósł 15 tys.zł.Zwracam się do Okręgowych Kapitanów Sportowych do Klubowych Kapitanów Sportowych aby żądali od organizatorów rozliczenia środków z pobranego startowego.Startowe to przecież pieniądze to zebrane od wędkarzy uszanujmy ich pieniądze.
Ponieważ oficjalnie władza centralna forum ma daleko w poważaniu to mimo wszystko nie będę anonimowy.
Henryk Pokrzywa
Koło Świdnica 

sajo

• Opiekunowie prezentacji
  • Newbie
    • Lubelski Portal Wędkarski
Odp: Startowe GP i MP
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2019, 12:37:08 »
Jakieś 3 lata temu, pod presją kół i klubów, w Spławikowych GP Okręgu PZW Lublin, każde zawody są rozliczane co do grosza (w formie pliku do publicznej wiadomości).

Jaki efekt? Większa frekwencja w zawodach a i nagle się okazało, że z zawodów zostają pieniądze, które wracają do zawodników w postaci nagród na zakonczenie sezonu.

Tomasz Samoń

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.