Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: GP Feeder Koszalin 19-21.10.2018  (Przeczytany 8235 razy)

henryk_p

• Hero Member
GP Feeder Koszalin 19-21.10.2018
« dnia: Październik 22, 2018, 23:20:15 »
Startuję od początku powstania dyscypliny sportowej feeder,startuję za własne pieniądze nie korzystam ze środków PZW takiego dziadostwa jakie organizator czyli Okręg PZW w Koszalinie nikt nie zrobił.A teraz szczegóły startowe to 270zł+60zł za trenera razem 330zł.co otrzymał trener od organizatorów kawę i ciastko za jakieś 4zł.buton myślę że za 2zł.i obiad w ostatni dzień za 20zł./kupowałem obiady znam cenę/ razem 26zł.czyli za trenera 34zł na czysto.a co dostali zawodnicy za 270zł.kawę lub herbatę i ciasto oraz obiad w Korsarzy za 20zł woda do picia była ogólnie dostępna ale nie na zawodach,ale działacze ZO Koszalin w Korsarzu codziennie obiadek dostawali,myślę ze na organizację zawodów na zlecenie GKS okręg w Koszalinie zarobił ok.10tys.zł.to były moje czwarte zawody na szczeblu krajowym i chyba ostatnie szkoda wydawać pieniądze na dziadostwo w PZW.Jak znam życie to ZG palcem nie kiwnie w tej sprawie bo liczy się tylko kasa i w końcu frajerzy niech płacą. 

henryk_p

• Hero Member
Odp: GP Feeder Koszalin 19-21.10.2018
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2018, 14:50:56 »
Ciąg dalszy organizacji GP mam pytania do GKS i ZG; na jakiej podstawie wyliczono opłaty za start w zawodach zleconych przez GKS i co organizator powinien zapewnić zawodnikom/w przypadku ZO Koszalin woda z Wieprzy w każdej ilości/. Pytanie drugie dlaczego ZO Wrocław na organizacji MŚ kobiet w spławiku dopłaciło 6,5 tys.zł. a na zawodach z cyklu  GP Okręg w Koszalinie na 57 startujących prawdopodobnie  10tys. na plusie czyżby zła organizacja czy ufoludki zadziałały aby tak się stało w końcu w jednym i drugim przypadku brać wędkarska i sponsorzy zapłacą.     

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2018, 16:40:16 »
Czyżby prawda mocno przeszkadzała i odgrzewa się stare kotlety pytań mam bardzo dużo inni też czytają. Nie rozumiem zawodników gdyby każdy z was płacił z własnej kieszeni prawdopodobnie zachowywałby się inaczej przecież każdy wyjazd na tego typu zawody to wydatek rzędu 2tys.zł. Jedynie do sędziowania nie mam żadnych zastrzeżeń a raczej dobre zdanie czyli można coś zrobić normalnie.

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 27, 2018, 20:57:37 »
Mam następne pytanie do GKS czy przypadkiem nie powinno być tak że zlecone przez GKS zawody po rozliczeniu wydatków przez organizatora ewentualny dochód powinien być wykorzystany na promocję sportu w PZW a nie stanowić dochód organizatora tym sposobem można uniknąć dziadostwa jakie zrobił ostatni organizator GP w Koszalinie.

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2018, 20:14:58 »
Od 22.10 już 9 dni od wpisu no i co nic można pomyśleć że GKS jak i Rzecznik Prasowy ZG na oficjalnej stronie PZW żadnego stanowiska w tej sprawie,czyli dziadostwa będzie ciąg dalszy.A może OKS przemyślą opłaty startowe i zastanowią się nad wydawaniem pieniędzy na imprezy na szczeblu krajowym a o sponsorach nie wspomnę.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.