Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: GP Feeder Koszalin 19-21.10.2018  (Przeczytany 16158 razy)

henryk_p

• Hero Member
GP Feeder Koszalin 19-21.10.2018
« dnia: Październik 22, 2018, 23:20:15 »
Startuję od początku powstania dyscypliny sportowej feeder,startuję za własne pieniądze nie korzystam ze środków PZW takiego dziadostwa jakie organizator czyli Okręg PZW w Koszalinie nikt nie zrobił.A teraz szczegóły startowe to 270zł+60zł za trenera razem 330zł.co otrzymał trener od organizatorów kawę i ciastko za jakieś 4zł.buton myślę że za 2zł.i obiad w ostatni dzień za 20zł./kupowałem obiady znam cenę/ razem 26zł.czyli za trenera 34zł na czysto.a co dostali zawodnicy za 270zł.kawę lub herbatę i ciasto oraz obiad w Korsarzy za 20zł woda do picia była ogólnie dostępna ale nie na zawodach,ale działacze ZO Koszalin w Korsarzu codziennie obiadek dostawali,myślę ze na organizację zawodów na zlecenie GKS okręg w Koszalinie zarobił ok.10tys.zł.to były moje czwarte zawody na szczeblu krajowym i chyba ostatnie szkoda wydawać pieniądze na dziadostwo w PZW.Jak znam życie to ZG palcem nie kiwnie w tej sprawie bo liczy się tylko kasa i w końcu frajerzy niech płacą. 

henryk_p

• Hero Member
Odp: GP Feeder Koszalin 19-21.10.2018
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2018, 14:50:56 »
Ciąg dalszy organizacji GP mam pytania do GKS i ZG; na jakiej podstawie wyliczono opłaty za start w zawodach zleconych przez GKS i co organizator powinien zapewnić zawodnikom/w przypadku ZO Koszalin woda z Wieprzy w każdej ilości/. Pytanie drugie dlaczego ZO Wrocław na organizacji MŚ kobiet w spławiku dopłaciło 6,5 tys.zł. a na zawodach z cyklu  GP Okręg w Koszalinie na 57 startujących prawdopodobnie  10tys. na plusie czyżby zła organizacja czy ufoludki zadziałały aby tak się stało w końcu w jednym i drugim przypadku brać wędkarska i sponsorzy zapłacą.     

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2018, 16:40:16 »
Czyżby prawda mocno przeszkadzała i odgrzewa się stare kotlety pytań mam bardzo dużo inni też czytają. Nie rozumiem zawodników gdyby każdy z was płacił z własnej kieszeni prawdopodobnie zachowywałby się inaczej przecież każdy wyjazd na tego typu zawody to wydatek rzędu 2tys.zł. Jedynie do sędziowania nie mam żadnych zastrzeżeń a raczej dobre zdanie czyli można coś zrobić normalnie.

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 27, 2018, 20:57:37 »
Mam następne pytanie do GKS czy przypadkiem nie powinno być tak że zlecone przez GKS zawody po rozliczeniu wydatków przez organizatora ewentualny dochód powinien być wykorzystany na promocję sportu w PZW a nie stanowić dochód organizatora tym sposobem można uniknąć dziadostwa jakie zrobił ostatni organizator GP w Koszalinie.

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2018, 20:14:58 »
Od 22.10 już 9 dni od wpisu no i co nic można pomyśleć że GKS jak i Rzecznik Prasowy ZG na oficjalnej stronie PZW żadnego stanowiska w tej sprawie,czyli dziadostwa będzie ciąg dalszy.A może OKS przemyślą opłaty startowe i zastanowią się nad wydawaniem pieniędzy na imprezy na szczeblu krajowym a o sponsorach nie wspomnę.

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2018, 13:32:27 »
Czas biegnie jakby siedział na rakiecie a wieści w sprawie startowego w GP i organizatora  ZO Koszalin nie widać.Zastanawiam się czy Urząd Skarbowy w Koszalinie nie będzie dobrą instytucją która ten problem rozwiąże. 

Rzecznik Prasowy ZG PZW

• Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 29, 2018, 12:08:54 »
Witam,
Szanowny Panie, każdy członek Związku, który chciałby uzyskać stanowisko „w sprawie” lub skierować skargę do jakiegokolwiek organu PZW ma takie prawo, ale powinien zwrócić się bezpośrednio na piśmie (podając swoje dane potrzebne do przesłania odpowiedzi), w którym opisuje merytorycznie daną sprawę, sytuację lub zdarzenie.
Traktowanie forum internetowego PZW, jako formy "książki skarg i zażaleń" jest co najmniej nieporozumieniem. Pozdrawiam

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 02, 2018, 12:07:39 »
Szanowny Panie Rzeczniku Prasowy ZG PZW istotnie pisząc na forum przez niewiedzę nie podałem swoich danych naprawiam ten błąd nazywam się;
Henryk Pokrzywa
Koło Świdnica
ul.Teatralna 4
58-100 Świdnica
członek PZW od 1973.
Pozostałe moje dane w elektronicznej bazie danych PZW.Szanowny Panie Rzeczniku nie traktuję forum jako "książki skarg i zażaleń" ale temat poruszony na forum dotyczy nie tylko mojej osoby ale problemu który wynika z organizacji imprez na szczeblu krajowym których organizatorem jest GKS a zlecając organizację zawodów obserwator z ramienia GKS powinien mieć kontrolę nad organizatorem zawodów i usuwać nieprawidłowości na bieżąco.Szanowny Panie Rzeczniku ponieważ w swoim życiu z niejednego pieca chleb jadłem pisząc skargę dostałbym odpowiedz którą znałbym tylko ja a problem który opisuję dotyczy nie tylko mojej osoby.Opisując na forum nie robię tego dla hejtu a dla wyeliminowania błędów organizacyjnych i pazerności.Korzystając z okazji chciałbym podziękować organizatorom MP w Pyrzycach i GP Zamość za miłą atmosferę i organizację a sprawa łowisk to już inna sprawa.
Pozdrawiam Henryk Pokrzywa.   

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.