Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: czemu mamy płacić składkę na wody nizinne a nie na jedno jezioro wybrane samemu.  (Przeczytany 2008 razy)

zander57

• Jr. Member
  • **

okręg słupski . przegina wracamy do komunizmu dlaczego ma wykupić wszystkie jeziora ...
ja jestem stary i wystarczy mi jedno jezioro..nie będę jeździć po całym powiecie słupskim czy lęborskim
żeby posiedzieć sobie nad jeziorem .a  kiedy  te jeziora związkowe były zarybiane / np. sandaczem ,karpiem. węgorzem.okoniem sieją czy sielawą jak jestem wędkarzem  50lat  /mówię o jeziorach Lubowidz.. Krępkowice Oskowo nie pamiętam zarybień
to są nasze jeziora ...  kto postawi pomosty do wędkowania. nie mowie o drodze dojazdu np. nad jeziorem Lubowidz. czy o sinicy wystarczy zimą dać wapna żeby odkwasić wodę  .O NIC NIE DBACIE TYLKO PODWYŻKI.
W NIEMCZECH wykupuje kartę wędkarska /60-80euro  / i mogę kupić jezioro jakie chcę. to samo z   
rzeka kupuję odcinek...
a tu PŁAĆ
 zarybień tyle co na lekarstwo / albo w sezonie wędkarskim wpuszcza sie kroczka lub pstrąga    po tygodniu wędkarze  ,czaple czy kormorany wyłapią wszystko i po narybku///
JAKI BĘDZIE SKUTEK opłat nizinnych TO SAMO co z kartą morska  kosztowała 180zl  większość kłusowała więc zmienili na 42zł .. u nas będzie to samo zamiast kasy będzie mniej wędkarzy
bo za drogo jest panowie myślę że na drugi rok sie opamiętacie nie wystarczy siedzieć przy korycie
i mieć wszystkich gdzieś
pzw ma stawy zarybieniowe zarabia na nich krocie...one sa też z naszych składek
może kiedyś ktoś zrobi porządek

weteran

• Sr. Member
Na stronie Okręgu PZW Słupsk masz między innymi opłatę na jedno jezioro 85 zł. Nie wiem, skąd masz informację, że musisz wykupywać zezwolenie na wody nizinne. Mam kolegów w moim kole, którzy wykupili zezwolenie na jedno jezioro w roku 2019.

zander57

• Jr. Member
  • **
w moim kole w Lęborku  powiedzieli że muszę  wykupić wody nizinne żeby łowić  na jeziorze Lubowidz
to samo mówią w kole miejskim...wiec co jest grane ..
gdzie masz to jedno jezioro za 85 zł. nie mogę znaleźć/..jeśli ono dotyczy też Lubowidz to się koledzy ucieszą ale dlaczego
skarbnicy mówią co innego

zander57

• Jr. Member
  • **
piszesz o uldze z brzegu za 85 zł  ./ na tym jeziorze tylko z lodzi można połapać jeśli wiesz gdzie szukać ryby ...ja łowie z łodzi  wiec kosztować mnie to będzie  240 zł  i to JEST ZDZIERSTWO...I POWRÓT
DO KOMUNY

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.