Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu  (Przeczytany 68629 razy)

spolecznoscpzw

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 9
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 30, 2019, 14:17:50 »
Witam ponownie
Ciekawy jestem co powie Pełnomocnik ze swoją świtą jak wędkarze się dowiedzą że wędkowanie w innych okręgach na podstawie porozumienia jest możliwe ale dopiero gdy sami udadzą się do biura danego okręgu żeby odebrać zezwolenie. A to za sprawą miedzy innymi zerwania porozumienia Wrocław Wałbrzych Legnica i brakiem dopracowania porozumienie z resztą okręgów ze strefy I.
Ale zęby było śmieszniej Dyrektor Biura ZO we Wrocławiu otrzymał polecenie służbowe od Pełnomocnika "że ma się w Biurze nie pokazywać jak nie przywiezie 50 zezwoleń na okręg Jeleniogórski" a to wszystko dla naszego Pełnomocnika i jego świty która zarządza teraz okręgiem. Chłopcy będą jechać na Pstrągi.

henryk_p

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 216
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 31, 2019, 20:45:41 »
Wszystkim Wędkarzom tych zadowolonych i nie a będących zrzeszonych w PZW w nadchodzącym 2020 roku spełnienia wędkarskich marzeń i wytrwałości składa Henryk Pokrzywa.

pzwochpzw

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 9
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 07, 2020, 23:05:20 »
Ciekawa rzecz się dzieje. Wniosek o odwołanie prezesa ZG i samego Zarządu Głównego został złożony  przed Świętami BN. Na stronie Zarządu Głównego CISZA, żadnej informacji o nadprogramowym zwołaniu zebrania Członków Zarządu  Głównego, natomiast po internecie  fruwają listy  delagatów, którzy się pod nim podpisali oraz treść samego wniosku.  Czy tak powinien działać Zarząd Główny PZW?  Toż to jakieś działanie godne nastolatków!   Typowy hejt internetowy!  Kto udostępnił  nieupoważnionym osobom te dokumenty?  Czy nie powinny one najpierw pojawić się na stronie ZG, z jakimkolwiek komentarzem władz PZW?  Czy nie  tak powinna  działać poważna  instytucja, za jaką chyba powinna  być uważana PZW?  A może nie?  Może faktycznie mamy być postrzegani jako  typowi chłopcy w gumofilcach?   Czy ktokolwiek prowadzi postępowanie wyjaśniające, kto i dlaczego udostępnił te materiały w internecie, przed publikacją lub wyjaśnieniem tego zdarzenia na stronie ZG. Jeden z SZEREGOWYCH  członków PZW z Warszawy w swojej wypowiedzi informuje, że posiada  wewnętrzne, nie publikowane  materiały pokontrolne z innych okręgów.   Co by się działo, gdyby coś takiego nastąpiło np. w Związku Łowieckim?  Czy PZW już całkiem schodzi na dno? Czym się ono staje?  Czy jest to działanie zza węgła. Całe działanie w sprawie zawieszeń Zarządów, postępowań dyscyplinarnych, można zobaczyć w zupełnie innym świetle, a może w krzywym zwierciadle?    Może Rzecznik PZW odpowie na te pytania, które sądzę zadaje sobie spora rzesza rozsądnych członków PZW?   
   Przytoczone materiały dostępne są" https://www.facebook.com/unknown.com/photos/pcb.2473420659595352/2473420462928705/?type=3&theater

pzwochpzw

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 9
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 09, 2020, 15:31:59 »
Gdyby Zarząd Główny chociaż w minimalnym stopniu szanował swoich członków, to poprzez rzecznika odpowiedziałby na powyższe pytania. Niestety, jesteśmy tylko od płacenia składek, natomiast rzetelne informacje nam się nie należą. Sytuacja taka sama jak w przypadku Wrocławia. Słychać plotki, pomówienia, natomiast zero jawnych, prawdziwych, popartych faktami informacji. Mnie osobiście przypomina to słusznie upadły poprzedni ustrój, który jak widać ciągle żywy jest w PZW.

henryk_p

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 216
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 14, 2020, 23:35:40 »
 8)

wb1119

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 312
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 15, 2020, 16:49:35 »
Ponieważ wpłynęły pisma od delegatów do ZG w sprawie pojawienia się w internecie wniosku o Zjazd Nadzwyczajny z nazwiskami, ZG łaskawie odpowiedziało delegatom, że wysłali wniosek do Urzędu Ochrony Danych Osobowych o naruszenie ochrony danych osobowych. Ale nic w pismie nie ma o tym, przeciwko komu w ZG zostanie skierowana sprawa do sądu o udostępnienie tych danych.

 

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.