Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu  (Przeczytany 100914 razy)

spolecznoscpzw

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 9
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 30, 2019, 12:17:50 »
Witam ponownie
Ciekawy jestem co powie Pełnomocnik ze swoją świtą jak wędkarze się dowiedzą że wędkowanie w innych okręgach na podstawie porozumienia jest możliwe ale dopiero gdy sami udadzą się do biura danego okręgu żeby odebrać zezwolenie. A to za sprawą miedzy innymi zerwania porozumienia Wrocław Wałbrzych Legnica i brakiem dopracowania porozumienie z resztą okręgów ze strefy I.
Ale zęby było śmieszniej Dyrektor Biura ZO we Wrocławiu otrzymał polecenie służbowe od Pełnomocnika "że ma się w Biurze nie pokazywać jak nie przywiezie 50 zezwoleń na okręg Jeleniogórski" a to wszystko dla naszego Pełnomocnika i jego świty która zarządza teraz okręgiem. Chłopcy będą jechać na Pstrągi.

henryk_p

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 227
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 31, 2019, 18:45:41 »
Wszystkim Wędkarzom tych zadowolonych i nie a będących zrzeszonych w PZW w nadchodzącym 2020 roku spełnienia wędkarskich marzeń i wytrwałości składa Henryk Pokrzywa.

pzwochpzw

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 11
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 07, 2020, 21:05:20 »
Ciekawa rzecz się dzieje. Wniosek o odwołanie prezesa ZG i samego Zarządu Głównego został złożony  przed Świętami BN. Na stronie Zarządu Głównego CISZA, żadnej informacji o nadprogramowym zwołaniu zebrania Członków Zarządu  Głównego, natomiast po internecie  fruwają listy  delagatów, którzy się pod nim podpisali oraz treść samego wniosku.  Czy tak powinien działać Zarząd Główny PZW?  Toż to jakieś działanie godne nastolatków!   Typowy hejt internetowy!  Kto udostępnił  nieupoważnionym osobom te dokumenty?  Czy nie powinny one najpierw pojawić się na stronie ZG, z jakimkolwiek komentarzem władz PZW?  Czy nie  tak powinna  działać poważna  instytucja, za jaką chyba powinna  być uważana PZW?  A może nie?  Może faktycznie mamy być postrzegani jako  typowi chłopcy w gumofilcach?   Czy ktokolwiek prowadzi postępowanie wyjaśniające, kto i dlaczego udostępnił te materiały w internecie, przed publikacją lub wyjaśnieniem tego zdarzenia na stronie ZG. Jeden z SZEREGOWYCH  członków PZW z Warszawy w swojej wypowiedzi informuje, że posiada  wewnętrzne, nie publikowane  materiały pokontrolne z innych okręgów.   Co by się działo, gdyby coś takiego nastąpiło np. w Związku Łowieckim?  Czy PZW już całkiem schodzi na dno? Czym się ono staje?  Czy jest to działanie zza węgła. Całe działanie w sprawie zawieszeń Zarządów, postępowań dyscyplinarnych, można zobaczyć w zupełnie innym świetle, a może w krzywym zwierciadle?    Może Rzecznik PZW odpowie na te pytania, które sądzę zadaje sobie spora rzesza rozsądnych członków PZW?   
   Przytoczone materiały dostępne są" https://www.facebook.com/unknown.com/photos/pcb.2473420659595352/2473420462928705/?type=3&theater

pzwochpzw

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 11
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 09, 2020, 13:31:59 »
Gdyby Zarząd Główny chociaż w minimalnym stopniu szanował swoich członków, to poprzez rzecznika odpowiedziałby na powyższe pytania. Niestety, jesteśmy tylko od płacenia składek, natomiast rzetelne informacje nam się nie należą. Sytuacja taka sama jak w przypadku Wrocławia. Słychać plotki, pomówienia, natomiast zero jawnych, prawdziwych, popartych faktami informacji. Mnie osobiście przypomina to słusznie upadły poprzedni ustrój, który jak widać ciągle żywy jest w PZW.

henryk_p

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 227
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 14, 2020, 21:35:40 »
 8)

wb1119

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 330
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 15, 2020, 14:49:35 »
Ponieważ wpłynęły pisma od delegatów do ZG w sprawie pojawienia się w internecie wniosku o Zjazd Nadzwyczajny z nazwiskami, ZG łaskawie odpowiedziało delegatom, że wysłali wniosek do Urzędu Ochrony Danych Osobowych o naruszenie ochrony danych osobowych. Ale nic w pismie nie ma o tym, przeciwko komu w ZG zostanie skierowana sprawa do sądu o udostępnienie tych danych.

pzwochpzw

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 11
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 26, 2020, 23:49:05 »
W Olsztynie się gotuje. Okręg potracił obwody jezior, nie miał opracowanych aktualnych operatów rybackich.  Natomiast Pani sekretarz  Zarządu Głównego broni prezesa z Olsztyna. Ani słowa, że zarząd olsztyński złamał prawo i zostanie zawieszony.  Od czego to zależy, czy od układów koleżeńskich działaczy w Zarządzie Głównym? Ciekawe, że Pani Sekretarz nigdy się nie wypowiedziała w tym tonie, nawołując do przyzwoitości,  kiedy na Forum Wędkarzy Dolnośląskich obrażano wrocławskiego prezesa> Trudno uwierzyć , że nie wiedziała o tych wpisach!  Co ciekawe po osiągnięciu celu administratorzy FWD  umilkli.        Cytując Panią Sekretarz Zarządu Głównego PZW  "Zmiany nie zachodzą na zasadzie wywalenia i wprowadzenia nowych ponieważ to się nie udaje z założenia, żeby zmiany zachodziły na lepsze musi się spotkać mądrość z brawurą , czyli doświadczenie z młodością. Nie można obrzucać Prezesa zarzutami, jeżeli ktoś uważa, że złamał prawo związkowe od tego jest rzecznik i sąd,"  "Łatwo się ocenia i feruje wyroki, jak mówił mój dziadek " obrzucenie kogos gó..nem jest łatwe z tym że ono obeschnie i odpadnie a smród zostanie" To tyle jeżeli chodzi o teorię i jak ładnie to teraz brzmi.
A we Wrocławiu Pełnomocnik Zarządu Głównego nie otrzymał za swoją kadencję absolutorium od Delegatów na Zjeździe Delegatów, czyli najwyższej władzy w okręgu i z nadania Zarządu Głównego "rządzi"  okręgiem, to chyba według filozofii Zarządu Głównego jest w porządku? Czy ze strony moralnej na pewno? Czy tak wyrażono szacunek ze strony ZG wobec wrocławskich delegatów? To możliwe tylko w PZW! Ale cóż to znaczy! Karawana jedzie dalej!!!!
Ciekawe, prawda?        Link do strony  Oddział SWP Nasze Wody Warmia, Mazury, Podlasie

www.facebook.com/groups/1979390092374775/?multi_permalinks=2435807566733023%2C2435618726751907%2C2435492070097906%2C2435468960100217%2C2433216043658842&notif_id=1579641656771630&notif_t=group_activity.
Proponuję się zapoznać, ciekawa dyskusja, wiele mówiąca o rzeczywistości w PZW.
Aż sobie zrobiłem zrzut z ekranu, tak mnie wzruszyła wypowiedź Pani Sekretarz.


henryk_p

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 227
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 02, 2020, 18:13:32 »
Witam po długiej przerwie dlatego że wróble które fruwają po Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu różne dziwne wieści plotą ale otem póżniej najpierw z pytaniem do GKR w marcu tego roku będzie rok po kontroli w okręgu Wrocławskim za kadencję 2013-2017  a raportu końcowego z tej kontroli jak nie było tak nie ma.Większość pamięta że kadencja 2013-2017 zakończyła się pełnomocnikiem ZG oraz zadłużeniem okręgu na około 700tys.zł./nie korzystam z dokumentów a z pamięci więc mogę się nieco mylić/ a zjazd delegatów nie udzielił VOTUM ZAUFANIA ustępującemu Zarządowi/to między innymi dzisiejszy pełnomocnik ZG i przyjaciele/. Zasadnicze pytanie się nasuwa z jakiej przyczyny Zarząd Główny a raczej Prezydium ZG nie skierowała do prokuratury wniosku o wyjaśnienie niegospodarności przez ówczesne władze ZO we Wrocławiu a teraz za pieniądze Członków Okręgu we Wrocławiu tymi samymi działaczami niby uzdrawia Okręg zawieszając statutowe władze.
    Wrocławianie czyżby już Was tak wykastrowali że żaden nie odważy się złożyć wniosku do prokuratury w sprawie niegospodarności w kadencji 2013-2017 jeśli ZG nie złożyło do tej pory, przecież to chodzi o wasze pieniądze waszych członków.

  Co wróble wieszczą i wiewiórki szepczą w następnym wpisie.

 Z wędkarskim pozdrowieniem H.Pokrzywa
     

henryk_p

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 227
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 06, 2020, 22:10:31 »
Witam;tak jak napisałem w poprzednim wpisie teraz co nieco od wróbelków co latają w pobliżu Kazimierza Wielkiego ano prawdopodobnie pełnomocnik skarży do władz centralnych na niegospodarność w tej kadencji na tych co zawieszono i nie tylko bo prawdopodobnie i na poprzedniego pełnomocnika ale na siebie i na swoich z poprzedniej kadencji już nie ale taki prawy pełnomocnik powinien wspomnieć o swoich zasługach w poprzedniej kadencji przecież był v-ce prezesem d/s zagospodarowania i ochrony wód ale zjazd delegatów okręgu tych wielkich zasług nie docenił i votm zaufania nie udzielił. Na różnych  spotkaniach spotkaniach pełnomocnik podkreśla że jest pracownikiem ZG i to jest prawda ale informacja że rachunek za wszystko zapłacą wędkarze z Okręgu Wrocławskiego / za poprzedniego  pełnomocnika ZG wystawiło rachunek Wrocławiowi na ok.40 tys.zł. cytuje z pamięci/tak że prę ton karpia zostanie poświęcone na ratowanie okręgu od władz statutowych.
  Wiewiórki ze Szczodrego opowiadają jak działało łowisko specjalne w poprzedniej kadencji które przynosiło straty tak gospodarzyło ze pstrągi i karpie po okolicy biegały a dużo nawet do Wrocławia potrafiło dobiegnąć w takiej kondycji było.W jakie kondycji jest obecnie łowisko zapytajcie tych co zwiesili bo chwalili się że obecnie jest dochodowe.
 Na temat temat tego co ZG zrobiło w stosunku do ZO we Wrocławiu można napisać jeszcze wiele ale chciałem pokazać jak rak niszczy PZW bo taką metodologią można zawiesić każdy okręg i zniechęcić najlepszych działaczy.
 Ja już kończę wątek Wrocławski myślę i jestem optymistą że w niedługim czasie ten niesmaczny węzeł gordyjski zostanie rozwiązany a innym ku przestrodze.
  Pozdrawiam wędkarzy za wyjątkiem tych co nie lubię H.Pokrzywa   

pzwochpzw

 • Jr. Member
 • **
 • Wiadomości: 11
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 16, 2020, 19:48:50 »
Skoro pan pełnomocnik przedstawia się jako pracownik ZG ( chyba tak jest, skoro przekazuje taką informację), to jakim cudem jest jednocześnie delegatem ze swojego koła w okręgu wrocławskim? Przecież pracownik PZW nie może pełnić jednocześnie tych dwóch funkcji, czyli działacza funkcyjnego( delegata) i pracownika, tak mówi Statut PZW. Z kolei jeżeli pełni swoją funkcję jako działacz delegowany przez ZG, to jakim sposobem, jeżeli jeszcze trwa  kadencja w stosunku do której nie otrzymał absolutorium  na Zjeździe Okręgowym w swoim okręgu, czyli tym gdzie w obecnej chwili jest pełnomocnikiem? Czy w kole p. pełnomocnika nie powinny odbyć się jak najszybciej ( bo już z 4 miesięcznym opóźnieniem) wybory nowego delegata, w tym przypadku chyba musi być wybrany nowy, a nie zastępca. Nigdzie nie ma informacji, że złożył rezygnację z tej funkcji. Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na to pytanie? Może jakiś odważny Członek ZG, który powinien mieć Statut w małym paluszku? Swoją drogą, ciekawe jak na taki lapus odpowiedziałby niezależny prawnik, zajmujący się stowarzyszeniami. Czy ZG pozwala na łamanie zapisów swojego Statutu? Proszę o odpowiedź. Przecież mieliście wyjść do ludzi, udostępniać  informacje. Sądzę, że wiele osób jej oczekuje i to nie tylko z okręgu wrocławskiego.

 

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.