Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu  (Przeczytany 176860 razy)

henryk_p

• Hero Member
Odp: ZG zawiesiło Zarząd Okręgu we Wroclawiu
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 18, 2020, 21:32:12 »
Witam po krótkiej przerwie warto było a w szczególności obejrzeć medialne wystąpienie dwóch v-ce prezesów a mnie bardzo zainteresował temat Nadzwyczajnego Zjazdu a w najbardziej  uzasadnienie dlaczego ma go nie być.
   Warto zerknąć do Statutu PZW paragraf 26 który bardzo precyzyjnie określa warunki jakie trzeba spełnić aby taki zjazd zwołać i aby poddać się weryfikacji trzeba  mieć sporo odwagi a teraz próbuje się na wiele sposobów udowodnić że obecna władza szczebla centralnego jest nieomylna i nietykalna.

ad-6 Prawdą jest że ten punkt expose  jest dzisiaj szczególny bo w obecnej chwili ci co mają inne zdanie wobec obecnie panujących lub inaczej widzą problemy PZW prowadzi się wobec nich postępowania na razie wyjaśniające i aby było jaśniej to skarga pełnomocnika ZG we Wrocławiu /na tę chwilę to jakieś 40 osób cały ZO i byli pracownicy ZO we Wrocławiu oraz były pełnomocnik ZG w 2016r./prawda że pięknie.

Wieści niosą że do ZG są kierowane wnioski o abolicję z okazji 70-lecia PZW a ja twierdzę że ZG nie będzie tak łaskawy.

Czekam na najbliższe posiedzenie ZG zobaczymy? prawdą jest ci to że optymistą nie jestem.
Pozdrawiam H. Pokrzywa

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.