Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów  (Przeczytany 9690 razy)

henryk_p

• Hero Member
Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów
« dnia: Marzec 13, 2020, 19:56:31 »
 Jutro obraduje  Zarząd Główny zgodnie ze Statutem PZW powinien ZG wyznaczyć termin odbycia Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Delegatów jest to sprawdzian czy Statut PZW jest prawem  czy tylko papierem toaletowym.
 Pozdrawiam H.Pokrzywa

nudzio

• Full Member
Odp: Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2020, 07:23:19 »
APEL 
Szanowni Panowie z Zarządu Głównego dziś czeka was sprawdzian ze znajomości STATUTU
Nie dajcie się wpuścić w maliny przez prezesa to że on na pewno będzie wam przedstawiał opinie prawną napisaną pod niego . Jego nieznajomość statutu i bezmyślność powoduje to że idzie cały związek na dno a  przy okazji WAS. Wierzę że jeszcze macie jaja i noście spodnie , nie dajcie prowadzić jak ślepiec pokażcie że statut znacie i umiecie sami podjąć decyzje . WIECIE że zjazd zwołuje 1/3 delegatów którzy byli na ostatnim zjeździe ( par. 26 ust.1 pkt.3 )  z wami i wtedy wszyscy delegaci podejmą decyzje czy CI co podpisali listę o zwołaniu nadzwyczajnego zjazdu mieli racje.  Jeżeli podejmiecie decyzje o nie zwołaniu tego zjazdu to musice wiedzieć  że DOPROWADZICIE DO OGRANICZENIA BIERNEGO I CZYNNEGO PRAWA WYBORCZEGO  a to jest znowu łamanie statutu po raz kolejny .  Liczę że macie w sobie jeszcze choć trochę godności i honoru  aby zagłosować za zwołaniem zjazdu a wtedy Każdy z WAS będzie mógł spojrzeć w lustro i nie napluć sobie w twarz

nudzio

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2020, 07:46:18 »
Dzisiaj Panowie naprawdę dobrze słuchajcie i uważajcie na tym zebraniu bo podejmiecie ważną decyzje . Z tego co słyszałem  to większość z Was albo gada z kolegami albo układa pasjanse lub przeglądają wiadomości w telefonach i czekają aby wsiąść dietę pójść na obiad i cieszyć się że spełniliście swój obowiązek . Spotykacie się raz na 3 miesiące i większość z Was nawet nie wie co jest w materiałach i o czym będziecie rozmawiać a już wo gule nie wiecie jakie jakie uchwały będziecie zatwierdzać i co one zawierają  dajecie sobą manipulować i prowadzić jak stado baranów na rzez . Wiem że nie do wszystkich się to odnosi i tu ich PRZEPRASZAM myślę że tą garstkę którą przeprosiłem jest aktywna na zebraniach . Jeszcze raz apeluje DOBRO ZWIĄZKU ZALEŻY DZIŚ OD WAS podejmijcie dobrą decyzje ZGODNĄ Z WŁASNYM SUMIENIEM wiecie że dzisiaj  PATRZY NA WAS CAŁA 
P O L S K A

nudzio

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2020, 19:45:38 »
jak już wiecie panowie z zarządu odrzucili wniosek o zwołanie nadzwyczajnego zjazdu delegatów a potem się nie wiem czemu dziwią że nazywają ich betony teraz już wiecie przed wejściem na twardą rozum im ucieka poniżej krzyża zachowują się jak strusie chowają głowy w piasek a d...py wystawiają do bicia i właśnie takich ludzi wybiera się do zarządów żenada . Taką bierną postawą mamy to co mamy i lepiej nie będzie ,teraz poczekamy co jeszcze wymyślą panowie z twardej aby nam działaczom jeszcze krwi napsuć i sami widzicie nie dadzą się oderwać od koryta . a na zakończenie mogę mieć nadzieje że ten się śmieje kto ostatni się śmieje

wb1119

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2020, 20:05:39 »
To należy się spodziewać wejścia Prezydenta Warszawy i Zarząd Komisaryczny. A ci co głosowali przeciwko zwołaniu Zjazdu powinni stanąć po zjeździe przed Sądem Koleżeńskim.

henryk_p

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2020, 20:35:39 »
A jednak papierem smutne pewnie mocny klej na stołkach a prawo ma obowiązywć  dla malutkich

nudzio

• Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2020, 22:02:02 »
jak widać panowie z zarządu zg znowu stanęli na wysokości zadania i na wniosek pana przezesa  w sprawie nie zwoływania Nadzwyczajnego ZJAZDU PORAZ KOLEJNY ZŁAMALI STATUT .
Prezes ZG odczytał wniosek w sprawie zwołania Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Delegatów, a następnie zapoznał zebranych z przygotowaną przez niezależną kancelarię prawną opinią dotyczącą wniosku, jego zasadności i zgodności ze Statutem Polskiego Związku Wędkarskiego. A tą opinie to pisali zapewne dwóch p. Wieśków , p. Darek , Caryca ( p. Beata) wódz naczelny p. Teodor i zapewne p. Henryk a jak wiecie doświadczenie ma z poprzednich czasów . Powołując się na te paragrafy ( przywołam cały zapis tekstu na jaki powołał się nasz złotousty prezes )PZW w sprawie wniosku z dn. 20.12.2019 r. dot. zwołania Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Delegatów PZW. Członkowie Zarządu Głównego uznając wniosek z dnia 20 grudnia 2019 r. za bezzasadny i sprzeczny z § 16 ust.7, § 18 ust. 6 , § 20 ust. 2, 3, 4 i 5 i § 32, podjęli uchwałę o odmowie zwołania Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Delegatów PZW.
 Konia z rzędem co oni mieli na myśli powołując się na te paragrafy to może ja przytoczę jeden paragraf który dotyczy wniosku złożonego przez 1/3 delegatów a ten wniosek naszego złotoustego  nie miał prawa być przedstawiony a co dopiero przez stado baranów głosowany może niech poczytają statut a to wspomniany paragraf:  § 26 ust.1 pkt.3 i pkt 2 i 3

§ 26
1. Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów zwołuje Zarząd Główny z własnej inicjatywy
lub w terminie trzech miesięcy od daty zgłoszenia wniosku wraz z uzasadnieniem przez:
1) Główną Komisję Rewizyjną,
2) co najmniej 1/3 zarządów okręgów,
3) 1/3 delegatów na ostatni Krajowy Zjazd Delegatów.
2. W przypadku niedotrzymania terminu przez Zarząd Główny, Nadzwyczajny Krajowy
Zjazd Delegatów zwołuje niezwłocznie Główna Komisja Rewizyjna.
3. Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów podejmuje uchwały tylko w sprawach, do
rozpatrzenia których został zwołany.
A TERAZ poczekamy co zrobi nasz nowy przewodniczący GKR czy będzie miał jaja i zrobi to co pisze w    § 26 . pkt 2  bo ma czas do 20.03.2020 a jeżeli tego nie zrobi to będzie kolejnym który łamie statut . Jest  mi wstyd że mamy PREZESA który nie zna statutu a jeszcze potrafi zarzucić że to my Członkowie PZW NIE ZNAMY STATUTU. Kompromitacja całego Zarządu (może nie całego ) ale większości  .Cóż mi pozostało chyba tylko jedno   APEL  do wszystkich CZŁONKÓW PZW nie bójmy się zacząć składać WNIOSKI DO PROKURATURY  O ŁAMANIE STATUTU PRZEZ NASZE WŁADZE ZG. ZRÓBMY TO i pokażmy że to my stoimy na straży  statutu.   Może w  końcu dotrze też do PREZYDENTA WARSZAWY że czas najwyższy zająć się tymi Panami i zawiesić cały zarząd oraz wprowadzić SWOJEGO PEŁNOMOCNIKA i przywrócić PRAWORZĄDNOŚĆ w PZW

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.