Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Gdzie jest klasyfikacja spinningowego GP Polski ?  (Przeczytany 543 razy)

jarekk

• Sr. Member
  • Jarek Krempa
Gdzie jest klasyfikacja spinningowego GP Polski ?
« dnia: Czerwiec 13, 2010, 21:46:15 »
Dawniej aktualną klasyfikację spinningowego GP Polski można było znaleźć w zakładce "sport kwalifikowany"/"klasyfikacje". Obecnie znajduje się tam mnóstwo bzdur, które nie mają żadnego związku ze sportem kwalifikowanym. Próbowałem użyć wyszukiwarki na stronie pzw.pl i efekt był podobny. Można prosić o linka ?

osagr

• Newbie
  • *
Spinnigowe GP Polski 2010 klasyfikacja, wyniki
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2010, 00:32:23 »
Wejdź  w "wyniki" na stronie   www.klubspinningowy.pl    .....tam jest aktualna klasyfikacja indywidualna 2010.
 Pozdrawiam K.K.

kempi

• Opiekunowie prezentacji
  • Jr. Member
Podziękowania dla kolegów z Torunia.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2010, 17:35:18 »
Dobrze, że koledzy z Torunia wrzucili na swoją stronę aktualną klasyfikację, bo GKS obudzi się pewnie w grudniu. To świadczy tylko o tym w jakiej części ciała nas mają panowie od sportu. Przydała by sie jeszcze klasyfikacja drużynowa, bo spodziewam się ładnego widoku, a chociaż przez chwilę by człowiek oko pocieszył ;-)
Pozdrawiam.

andrzejl

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2010, 20:03:54 »
Witam. Przepraszam kol. Sęp  że przy poniedziałkowej  porannej kawce kolega nie nacieszył swoich oczu.  Nie mam zawodników , tam gdzie kol. może ma GKS.
Mnie , a  zatem i GKS obowiązują pewne procedury. GKS na stronie  ZG PZW  zamieszcza oficjalne kwalifikacje , a te  są wtedy gdy do GKS dotrze protokół zawodów i nie wpłyną inne protesty.   Dla satysfakcji kolegi, organizator nie będzie wysyłał „umyślnego” z protokółem, a ja nie będę dyżurował w  GKS  aby koledze kawa lepiej smakowała.
Proszę więc o wyważanie słów  jakich kol. używa.
Po pierwszych zawodach nie umieszcza się klasyfikacji , są nią wyniki zawodów, drugie zawody były zaledwie dwa dni temu . Klasyfikacja oficjalna będzie dostępna po najbliższym posiedzeniu GKS.

Koordynator  ds. spinningu  w GKS
                                                                       Andrzej Leśnik

kempi

• Jr. Member
odpowiedz
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2010, 10:48:04 »
Panie Andrzeju, przepraszam za słownictwo, ale jak widzę i Panu sarkazm nie jest obcy ;-) Jest Pan zawodnikiem i rozumie jak ważne są dla nas wyniki, a technicznie można policzyć i wrzucić na stronę tabelkę w pół godziny. To tak na "chłopski rozum", ale skoro obowiązują procedury to muszę uzbroić się w cierpliwość. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

jarekk

• Sr. Member
  • Jarek Krempa
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 17, 2010, 11:40:06 »
Wieszając temat nie tyle chodziło mi o opieszałość osób odpowiedzialnych za publikację wyników, co bardziej o nieprzeciętny bałagan na stronie pzw.pl. Informacje zamieszczane są tutaj bez żadnego porządku logicznago. Nawet wyszukiwarka wewnętrzna portalu nie daje szans na odnalezienie czegokolwiek.
Dlatego ponawiam prośbę - jeżeli ktoś natknie się na wyniki zawodów GP Polski, a jeszcze lepiej - napotka klasyfikacje (bieżące lub ubiegłoroczne) proszę o linka.

dalton

• Sr. Member
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 18, 2010, 15:57:56 »
Panie Andrzeju proszę się nie dziwić ze takie są opinie o GKS-ie, bo na to zasługuje.
Proszę sobie wejść na klasyfikację w spinningu za rok ubiegły i popatrzeć co tam jest!!!  Dziewięć różnych plików z klasyfikacjami ! A jak by na to nie patrzeć nie powinno być więcej niż cztery jeśli były by osobno indywidualna i drużynowa zarówno dla GPX jak i Eliminacji. 
Już ponad cztery miesiące temu  dałem tam komentarz. I co ?!? I nic!
Więc jakie mamy mieć zdanie na ten temat?
Więcej samokrytyki, a miej sarkazmu i agresji, bo to Wy wykazujecie się nieudolnością i lekceważeniem nas i naszych komentarzy. 

jarekk

• Sr. Member
  • Jarek Krempa
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2010, 13:02:00 »
Z "lekkim" poślizgiem, ale się udało :)
Dziękuję (całkiem serio).

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.