Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: [1] 2 3 ... 10

1 -  Sprawy koła / Zarząd / Komunikacja Zarządu z członkami Koła...

Zaczęty przez zrak - Ostatnia wiadomość wysłana przez zrak dnia: Maj 21, 2019, 11:11:06

Ciekawi mnie to, czy członków naszego Koła interesują wiadomości na temat pracy Zarządu i organów statutowych. Czy jest zainteresowanie planami rozwoju działalności koła np. w ilości i rodzaju imprez sportowych? Może trzeba położyć większy nacisk na stworzenie sekcji (klubu?) spinningowej, może nawiązać do tradycji prowadzonego w przeszłości klubu muchowego?  Czy może karpiarze byli by zainteresowani sekcją skupiającą miłośników takiego wędkarstwa?  Czy większej integracji naszego środowiska nie pomogły by wspólne, organizowane przez koło wyjazdy autokarowe nad inne wody? Swego czasu Zarząd planował takie imprezy, ale spotkało to się ze znikomym zainteresowaniem.  Może ktoś podpowie, dlaczego? Wspólny wyjazd to zdecydowanie niższy koszt, a i atmosfera może być bardziej przyjemna. Co było by dla Was Koledzy najbardziej interesujące w życiu koła, co mogło by Was skłonić do większej aktywności i do wizyt w kole nie tylko przy okazji opłacania składek raz w roku.  A udział w corocznych zebraniach sprawozdawczo-wyborczych. To tu macie bezpośredni wpływ na to co się dzieje w PZW. Dlaczego w zebraniach uczestniczy 3 - 5 %  członków koła?  Jaka jest tego przyczyna?  Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich czytających powyższe.

2 -  Sprawy koła / Zawody / Odp: Imprezy wyjazdowe...

Zaczęty przez zrak - Ostatnia wiadomość wysłana przez kiler17 dnia: Maj 13, 2019, 23:27:20

Ciekawa propozycja, chętnie bym sam skorzystał. Jak wnosiłem opłaty była o tym rozmowa i v-ce prezes powiedział że jakieś dwa/trzy lata temu(nie wiem czy dobrze zapamiętałem) próbowano taką eskapadę zorganizować na Dunajec, zgłoszeń było ~20 zaklepano autokar i jak przyszło co do czego zostało tylko ~5, musiano zrezygnować.

3 -  Sprawy koła / Zawody / Odp: Dostrzegam pozytywy w pracy nowego admina s

Zaczęty przez zrak - Ostatnia wiadomość wysłana przez kiler17 dnia: Maj 13, 2019, 23:15:22

Jak widzisz sporo osób tutaj zajrzało i żadnych wniosków, pomysłów itd nie wniesiono. Byłoby fajnie gdyby ta forma(forum) kontaktów do wspólnych działań zaczęła funkcjonować.

4 -  Sprawy koła / Zawody / Imprezy wyjazdowe...

Zaczęty przez zrak - Ostatnia wiadomość wysłana przez zrak dnia: Kwiecień 13, 2019, 01:26:08

Interesuje mnie opinia innych członków Koła 54 na temat organizowania wspólnych, autokarowych wyjazdów nad atrakcyjne wędkarsko wody.  Jak myślicie, czy w obecnej chwili, w tych czasach, możliwe są działania integracyjne?

5 -  Sprawy koła / Zawody / Dostrzegam pozytywy w pracy nowego admina s

Zaczęty przez zrak - Ostatnia wiadomość wysłana przez zrak dnia: Kwiecień 13, 2019, 01:20:54

Dostrzegam pozytywy, ale więcej śmiałości i inicjatywy. Może ruszyć energiczniej  z forum, posłuchać co boli naszych wędkarzy z koła. Może będą jakieś rozsądne propozycje?   

Strony: [1] 2 3 ... 10
Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.