Sprawy koła > Zawody

Imprezy wyjazdowe...

(1/1)

zrak:
Interesuje mnie opinia innych członków Koła 54 na temat organizowania wspólnych, autokarowych wyjazdów nad atrakcyjne wędkarsko wody.  Jak myślicie, czy w obecnej chwili, w tych czasach, możliwe są działania integracyjne?

kiler17:
Ciekawa propozycja, chętnie bym sam skorzystał. Jak wnosiłem opłaty była o tym rozmowa i v-ce prezes powiedział że jakieś dwa/trzy lata temu(nie wiem czy dobrze zapamiętałem) próbowano taką eskapadę zorganizować na Dunajec, zgłoszeń było ~20 zaklepano autokar i jak przyszło co do czego zostało tylko ~5, musiano zrezygnować.

admjs54:
Mam taką propozycję. Dogadać się z jakąś firmą "busową" o kosztach i mieć w "ofercie" Koła możliwość transportu chętnych na zawody które odbywają się na zbiornikach daleko od Sosnowca, choćby nawet na Przeczyce tak na zawody jak i na prace społeczne związane ze Stanicą.
Oczywiście część kosztów ponosiłoby Koło a część korzystający z transportu i tak wyjdzie taniej niż korzystanie z własnego transportu.
Można spróbować, może przybędzie więcej nowych chętnych do udziału w zawodach(w tym młodzieży) bo ostatnio jest ich coraz mniej i ciągle widziane są te same twarze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej