Sprawy koła > Zarząd

Komunikacja Zarządu z członkami Koła...

(1/1)

zrak:
Ciekawi mnie to, czy członków naszego Koła interesują wiadomości na temat pracy Zarządu i organów statutowych. Czy jest zainteresowanie planami rozwoju działalności koła np. w ilości i rodzaju imprez sportowych? Może trzeba położyć większy nacisk na stworzenie sekcji (klubu?) spinningowej, może nawiązać do tradycji prowadzonego w przeszłości klubu muchowego?  Czy może karpiarze byli by zainteresowani sekcją skupiającą miłośników takiego wędkarstwa?  Czy większej integracji naszego środowiska nie pomogły by wspólne, organizowane przez koło wyjazdy autokarowe nad inne wody? Swego czasu Zarząd planował takie imprezy, ale spotkało to się ze znikomym zainteresowaniem.  Może ktoś podpowie, dlaczego? Wspólny wyjazd to zdecydowanie niższy koszt, a i atmosfera może być bardziej przyjemna. Co było by dla Was Koledzy najbardziej interesujące w życiu koła, co mogło by Was skłonić do większej aktywności i do wizyt w kole nie tylko przy okazji opłacania składek raz w roku.  A udział w corocznych zebraniach sprawozdawczo-wyborczych. To tu macie bezpośredni wpływ na to co się dzieje w PZW. Dlaczego w zebraniach uczestniczy 3 - 5 %  członków koła?  Jaka jest tego przyczyna?  Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich czytających powyższe.

admjs54:
Bardzo zachęcam członków koła do aktywnego korzystania z naszego forum. Pozwoli to nam na częsty kontakt między członkami i Zarządem bez potrzeby odwiedzania koła w celu uzyskania potrzebnych informacji/wiadomości.
Jako administrator strony zobowiązuję się do częstego zaglądania na forum aby aktualizować wiadomości, przekazywać tematy/wypowiedzi do odpowiednich członków Zarządu im kierowanych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej