Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Ludzie swoje, prezes swoje.  (Przeczytany 3346 razy)

slaj8

• Jr. Member
  • **
Odp: Ludzie swoje, prezes swoje.
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 27, 2019, 12:24:37 »
No nie wiem w ubiegłym roku ani jednej kontroli a średnio co dwa tygodnie nad woda, w tym roku też kiepsko i dodam że nie siedzę po parę godzin tylko 2-3 dni.

weteran

• Sr. Member
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 27, 2019, 22:51:28 »
Po co Cię mają kontrolować i przeszkadzać w wypoczynku ? Wiedzą, że pozwolenie na łowisko masz, syfu po zasiadkach  nie zostawiasz, jak obserwują z daleka nic podejrzanego nie widzą. Jak by Cię kontrolowali po kilkanaście razy podczas zasiadki, to też byś miał pretensje, dlaczego się Ciebie ciągle czepiają.

slaj8

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 28, 2019, 11:40:53 »
I tu się mylisz mogą mnie kontrolować i co dziennie i mi to nie przeszkadza a wiem że wtedy dbają o łowisko, że się interesują co się dzieje. Ale że nie kontrolują to widać jak się przyjeżdża na łowisko i trzeba najpierw poświęcić pół godziny na po sprzątanie po pseudo wędkarzach. A druga sprawa odnośnie srebrnioka, czemu wędkarz nie może wjechać na stanowisko przynajmniej sie rozpakować a off-road owcy (nie wiem czy tak to się pisze) jeżdżą tam i rozwalają cały teren?

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 28, 2019, 17:33:34 »
masz rację są ścigani a jak co dostają zezwolenia tak to jest wędkarza zawsze dostaje po d....

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.