Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Ilość zawodów komercyjnych na zbiorniku licencyjnym "SAZAN"  (Przeczytany 2571 razy)

ariaxx

• Jr. Member
  • **
Odp: Ilość zawodów komercyjnych na zbiorniku licencyjnym "SAZAN"
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 27, 2018, 23:54:06 »
Miejmy nadzieję że na walnym w tym roku będą osoby zainteresowane i coś takiego będzie uchwalone.

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 29, 2018, 20:09:56 »
Jestem bardzo ciekawy ile razy w roku Kol. łowi na Sazanie. Osoby biorące udział w zawodach tez pracują i takie zawody to dla nich jest frajda należy tez skorzystać z tej formy połowu a nie być samolubem , licencja nie jest dla wybranych chcę to wykupuję i godzę się na te warunki lub nie.

ariaxx

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 29, 2018, 23:43:41 »
czyli inni nie pracują. Majowy weekend kiedy jest większość zakładów zamknięta i można spędzić czas nad wodą to akurat wtedy muszą być zawody. szacunku trochę dla tych co nie startują w zawodach a jest to większość. Na zawody jest wiele innych terminów.

himen

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 30, 2018, 21:21:38 »
Nie wiem kol. Ariax w czym widzisz problem? . Chcesz startować w tych zawodach, to się zapisz. Poza tym nie wiem gdzie widzisz większość, skoro łowiąc kilka lat na tym łowisku nie słyszałem żadnych skarg z tego tytułu. Tak samo termin sierpniowy, też były zawody w wolny dzień i nie było problemu. A czepiasz się kierownika tego łowiska co zrobił więcej przez 2 lata niż się zrobiło przez ostanie 10 lat.

ariaxx

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 30, 2018, 21:42:18 »
Kolego himen widocznie mało rozmawiasz z wędkarzami albo jesteś członkiem wielbicieli kierownika łowiska i żadne argumenty poza mówionymi przez niego do ciebie nie dotrą. Zawody w tym okresie to brak szacunku dla osób wędkujących , nie każdy musi chcieć uczestniczyć w zawodach. Co do kierownika łowiska to trudno zauważyć jakieś jego dokonania więc nie pisz bzdur.

himen

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 30, 2018, 22:53:26 »
Rozumie że wszystkie łowiska wokoło wykazują brak szacunku do wędkarzy dot zawodów... Bo w tym terminie rzadko kto robi zawody, prawda? Po drugie dokonania tego Pana są niepodważalne: jeszcze niedawno grzmiałeś na forum o stanowiskach które w grudniu zeszłego roku zaczęły być doprowadzane do stanu używalności. Na rozpoczęcie sezonu zostały zrobione stan 13 i 14. Zostały drzewa przycięte, oraz wyciągnięte te z wody, zejścia porobione itd. Pozatym wszystkie stanowiska są poprzycinane drzewa, droga do sazana częściowo zmodernizowana, trawa na bieżąco koszona, śmieci wywożone, toi toie co dwa tyg czyszczone, więcej patroli SSR i PSR, oznaczone stanowiska, zarybienia karpiem od 7-10kg w ilości prawie 1,5 T, zarybienie amurem w październiku, wykoszone trawy przy brzegach, pałki itd. Montaż kręgów do grilla, nowe tablice informacyjne, tablice występujących zwierząt itd, i wiele innych rzeczy których nie mogę sobie przypomnieć, a Pan ich po prostu niewidzisz. Nie musisz lubieć Pana Marcina, ale troche szacunku do człowieka, który potrafi skrzyknąć ludzi do pracy społecznie.

himen

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 30, 2018, 23:03:48 »
A jeszcze jedno : z tego co wiem, to dyfuzor został zakupiony i działał w zimie 2 tyg i w lecie ponad 3tyg.   Widzę też że będzie zebranie walne 9 grudnia, więc może by się Pan tam pofatygował, bo ja będę napewno.

slaj8

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 01, 2018, 06:40:51 »
Ja napiszę tylko tyle takie władze sobie wybraliście.

ariaxx

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 01, 2018, 19:51:10 »
Ma kolega rację. Miejmy nadzieję że już niedługo to się zmieni. i będzie koniec tej samowoli i prywaty.

slaj8

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 02, 2018, 01:20:33 »
A mogło się zmienić w ubiegłym roku to się uparli na... Eh

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 07, 2018, 19:00:40 »
Kol. piszecie a nie wiecie o czym - zapraszam do wstąpienia do Zarządu Koła i pokażecie co potraficie było kilku i po dwóch miesiącach odeszli jak zobaczyli ,ze dobrze się krytykuje ale jak trzeba coś zrobić to nie ma czasu albo za ile  take są wasze odpowiedzi.  zapraszam

Martinez

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 07, 2018, 22:06:41 »
Ludzie im zaufali, wybrali na walnym zebraniu, a oni nawet na zebranie Zarządu nie przyszli tylko rezygnację złożyli. Dotarło do nich że trzeba społecznie pracować.

Jędrzej

• Hero Member
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 10, 2018, 11:41:51 »
Widzę, że krzykaczy a propos Sazana jest tutaj bardzo dużo, a wczoraj na walnym nikogo w tej sprawie.
Tacy wszyscy odważni przed monitorami, tyle mają do powiedzenia, jednak jak przychodzi co do czego, to odwagi brakuje  ;D ;D ;D
Dlatego wydaje mi się, że tu chodzi o coś innego, że to jest zwykły hejt ze złośliwości i czystej zazdrości.
W tym miejscu chciałem podziękować gospodarzom Sazana za świetną robotę jaką czynicie i już wiosny doczekać się nie mogę  8) :)

dackin

• Full Member
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 10, 2018, 12:22:53 »
Dziękujemy wszystkim za głosy poparcia i zaufanie. Nadal będziemy robić wszystko aby Sazan był najatrakcyjniejszym zbiornikiem w kraju. Co do krzykaczy komputerowych nie zamierzamy się Nimi przejmować. Od dłuższego czasu odnoszę wrażenie że wszystkie żale są wylewane nad wodą w momencie gdy poziom alkoholu przekracza normy i do tego kiedy nie ma osób co do których zarzuty są kierowane. To jedna grupa krzykaczy , druga to ci którzy siadają przed klawiaturą i tam realizują swoje wędkarskie marzenia. I jedna i druga grupa osób jak dla mnie jest śmieszna . Cały czas powtarzamy masz jakiś pomysł , zapraszamy jesteśmy otwarci na propozycje. Rąk do pracy zawsze potrzeba więc czekamy na chętnych . Osoby które tak dużo krzyczą anonimowo niech wiedzą że wszystko co robimy to poświęcamy na to prywatny czas i niejednokrotnie własne środki transportu czy też materiały. Więc chętnych do pomocy zapraszamy i jak ktoś zapyta " co z tego będzie miał " to odpowiadam : poza satysfakcją że jest piękne łowisko to nic więcej. Więc nie zamierzamy się przejmować anonimowymi krzykaczami i będziemy robić swoje. Zapraszamy do rzeczowej i konstruktywnej rozmowy twarzą w twarz a nie anonimowo przed ekranem komputera. Z wędkarskim pozdrowieniem i do zobaczenia nad wodami. Teraz możecie wylać na mnie falę hejtu lecz od razu oświadczam że nie zrobi na mnie wrażenia.
Darek Gmyrek.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.