Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: aktywność  (Przeczytany 503 razy)

lechsulim

• Opiekunowie prezentacji
  • Sr. Member
aktywność
« dnia: Lipiec 25, 2010, 00:55:49 »
witam ,
stronka fajna , ale forum puściutkie , nie ma chętnych by podzielić się info o połowach ?

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
aktywność
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2012, 21:33:04 »
widocznie koledzy się czegoś boją lub nie potrafia coś napisac lub posłać zdjęcia  swoch rekordów , zawsze mile widziane różne ciekawostki

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
aktywność
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2012, 22:30:52 »
mamy podstronę wedkarskie opowieści i czekamy na róże ciekawski zwiazane z wedkarstwem i nie tylko

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
aktywność
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2013, 17:04:11 »
Kol. odbyły sie zawody karpiowe na Sazanie i nikt nic na ten temat nie pisze a został pobity rekord w iosci złowionych łącznie ryb. Czy zawody były prowadzone prawidłowo czy sa jakieś sprawy które by należało usprawnic na przyszłość.. Na temat obchodzenie sie z dużymi rybami też nikt nie pisze , a ryby podczas robienie zdjęc spadają na matę i nie tylko a sami wiecie co to odznacza . Co do jesiotrów to dobże ze nie biorą tak jak w zeszłym roku bo należało by sie z nimi bardzo ostroznie obchodzić , dobrze by było starać sie wyczepiać w wodzie nie wyciagając na brzeg. Jak najmniej brac do rąk.

wojciechb

• Newbie
  • *
aktywność
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2013, 17:06:18 »
Na zawodach nie byłem wiec sie wypowiadał nie bede , ale co do jesiotra do bardzo chetnie sie wypowiem .
Po pierwsze : BŁEDEM BYŁO WOGOLE WPUSZCZENIE JESIOTRA - LEPIEJ BYO BY WPUSCIC PARE KARPI 10 +

PO drugie : "obrze by było starać sie wyczepiać w wodzie nie wyciagając na brzeg. Jak najmniej brac do rąk." to pan pojechał to po h.... one sa wogole wpuszczone ????  moze za niedłógo bedzie sie karac za złowienie jesiotra -  Prosze mi wytłumaczyc jak mam wychaczyc w wodzie 30 kg. jesiotra ??

grzegorzd1

• Newbie
  • *
aktywność
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 08, 2013, 21:04:20 »
Zawody był super , chyba nie ma  sie do czego doczepić . Moze poza tym ze ryba raczej  powinna byc wazona nawet ponizej 3 kg.  Bo mnustwo było włąsnie mniejszych ryb   ,  I te boje nieszczesne powinny sie jednak znalesc w wodzie na czas zawodów .  Bedzie wygodnie zarównao łowiacym jak i sedzią .  Poza tym sedziowie ok. wazenie przebiegało spokojnie i szybko . Byłem na porzenich zawodach i te zdecydowanie jbyły lepsze .  Nie wiem jak 4 pierwsze edycje ale duzo jest głosów ze były to najlepsze zawody na sazanie , a wiec idzie w dobrym kierunku  . Juz nie moge doczekac sie kolejnych .

Pozdrawiam

Pozdrawiam

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
aktywność
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2013, 11:38:54 »
Kol. w związku z łowieniem dużych ryb na zbirniku Sazan a nie udostepnienie ich na stronę Koła w celu publikacji Zarząd Koła postanowił w roku 2014 ogłosic mini konkurs na najwieksze złowione ryby w kategori karp ,  drapieznik. Dotychczas złwione ryby ukazywały się wszędzie tylko nie u Nas.  Były by ufundowane nagrody miesiąca oraz roczna . Szczególy konkursu ukażą sie na stronie Koła po Walnym Zebraniu Sprawozdawczym. Regulamin oraz opłaty na rok 2014 nie zmienią się. Proszę o opinię na ten temat.

tojfel

• Jr. Member
  • **
Odp: aktywność
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 21, 2015, 13:16:25 »
aktywnosc taka jak brania ryb w naszych wodach...

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
Odp: aktywność
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 21, 2015, 18:32:41 »
COŚ W TYM JEST

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.