Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: SAZAN  (Przeczytany 8977 razy)

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
Odp: SAZAN
« Odpowiedź #75 dnia: December 23, 2014, 07:36:10 AM »
Kol. kazda opcja jest dobra ważne aby była zwrócona do ostatniego stycznia danego roku.
Co do prac - w tym roku została kupiona kosiarka i trzeba się naciszyć tym bardziej ,że Darek za nią odpowiada a pacują jedni a Ci sami widzicie tylko małą czastke prac wykonywanych - samo się nic nie tworzy lub prze jedną osobę.
Za dwa lata wybory zapraszam wszystkich czujacych się na siłach i chcący cos zrobić społecznie do Zarządu lub Kom. Sadu.
Jedni wstapili a po roku ja pomoge ale nie chcę być w Zarzadzie tak wyglada rzeczywistoś a betony zostają i cos jeszcze robią

carp10

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #76 dnia: December 23, 2014, 09:49:44 AM »
Tak coś robią , prace na sazanie można wyliczyć na palcach jednej dłoni
1 Wiata na śmieci
2 Koszenie przez kol Darka
3 Nowe stanowisko , obcinanie drzew z tego co mi wiadomo to z początku roku i pracowali również ludzie z poza zarządu
4 Śmieci z kosza wychodzą same więc proszę nie mówić o czyszczeniu koszy 

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #77 dnia: March 28, 2015, 07:17:33 AM »
1 kwietnia obieramy rybę na zb. SAZAN około 400 kg w przedziale wagowym 4 - 6 kg. i tak jedni dobrze pracują a tu sie okazuje ,że po ryby nie kto jechać i jak myslisz kto pojedzie.

uki201

• Sr. Member
« Odpowiedź #78 dnia: March 29, 2015, 22:41:57 PM »
beda strefy na wodzie czy nadal beda dyskusje kto wywozi pod lilie

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #79 dnia: March 30, 2015, 07:04:47 AM »
jestem za strefami ale narazie sam nie dam rady wszystkiego zrobić.

uki201

• Sr. Member
« Odpowiedź #80 dnia: March 30, 2015, 23:13:09 PM »
to moze warto jakos to zorganizowac,juz same markery duzo dawaly.w tamtym roku,moze jakies spotkanie na sazanie i to ogarniemy

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #81 dnia: April 01, 2015, 19:49:21 PM »
ok. tylko te święta miną zaraz się za to weźmiemy mam nadzieję ,że pomożecie dzisiaj zostało wpuszczone 400 kg karpia średnia waga 4,8 kg

uki201

• Sr. Member
« Odpowiedź #82 dnia: April 01, 2015, 23:00:36 PM »
ja na pewno pomoge bo juz nie mam sily i cierpliwosci do ludzi którzy wywoza swoje zestway na stanowiska obok bo tam sa lilie albo siedza w trojke i sie tlumacza ze nie mam gdzie wozic,ale mysle ze te 50 licencji to posiadaja sami normalni ludzie ktorzy mysla tak jak ja,Jeszcze jedno pytanie czy w tym roku zlodzieje  z Czech tez maja wykupione licencje

dackin

• Full Member
« Odpowiedź #83 dnia: April 02, 2015, 15:19:32 PM »
ja też z chęcią się przyłączę i pomogę. Jeżeli tylko będzie możliwość.

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #84 dnia: April 03, 2015, 11:49:55 AM »
Jak tylko to się uspokoi to po swietach ruszamy , Czechy o ile mi wiadomo nie wykupili

uki201

• Sr. Member
« Odpowiedź #85 dnia: April 03, 2015, 22:59:57 PM »
to czekamy na info kiedy ruszamy do roboty

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #86 dnia: April 04, 2015, 11:35:46 AM »
Jak dobrze pójdzie to wstępnie w czwartek w południe przywieziemy łódkę i postawimy markery , oraz bedziemy chcieli zabetonować tablicę z regulaminem łowiska

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #87 dnia: May 09, 2015, 13:29:59 PM »
Kol. czy naprawdę jest tak trudno wziąść śnietą rybę i gdzieś wynieść , potraficie tylko dzwonić i narzekać ,że smierdzi i kiedy to sprzątniecie , po kazdym zarybieniu coś pada bo nie zdąrzyło się przystosować do pokarmu i wody. Tych pięć czy sześć sztuk zakopać i tylko zgłości gospodarzowi - pomyślcie trochę a nie narzekajcie tylko.

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #88 dnia: July 08, 2016, 06:12:12 AM »
Kol. w tym lub przyszłym tygodniu będzie naprawiana droga wzdłuż zb. Sazan / wysypywany kamień aby wyrównać dziury / oraz pogłębiane stanowiska przy brzegu o ile sięgnie koparka nr 4 , 5 , 6, 7 , 8 wiadomo na niektórych brak możliwości doholowania ryby lub wypuszczenia modelu za utrudnienia przepraszamy.

ariaxx

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #89 dnia: May 02, 2022, 20:39:35 PM »
Jak widać i zauważają to wszyscy nic w temacie sazana się nie zmienia. Dalej łowiskiem trzęsie prywaciarz któremu tylko jego czubek nosa w głowie. Utrudnia wędkowanie innym , zjadł wszystkie rozumy a w rzeczywistości jego wiedza jest zerowa. Może zarząd tego kola sprawi żeby jaśnie szanowny gospodarz Sazana pozbierał zdechnięte i śmierdzące ryby. No chyba że czeka aż zrobią to wędkarze a potem będzie opowiadał jak to dba o wodę. Wy w tym zarządzie wszyscy się go tak boicie że porządku nie możecie z nim zrobić. Jak długo jeszcze będziecie tolerować tego szkodnika lowiska. Czemu nie robicie nic żeby uniezależnić sie od niego , odgrodzić go i niech nie ma nic wspólnego z tą wodą.

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.