Tweety na temat @pzworgpl

Polski Związek Wędkarski

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Śmieci  (Przeczytany 2739 razy)

Jędrzej

• Hero Member
Odp: Śmieci
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2014, 20:01:04 »
No i słusznie , bez karania się nie obejdzie ! Jak komuś jest ciężko po wędkowaniu zabrać swoje śmieci to niech płaci .

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 11, 2015, 06:09:26 »
Kol. będąc wczoraj na zbiorniku Srebniok stwierdziłem ,że jest bardzo dużo śmieci pozostawianych na stanowiskach mimo ,że kontener na śmieci stoi na parkingu,  jak tak dalej będzie nich nikt się nie zdziwi , że zostanie ukarany a w najgorszym wypadku właściciel wprowadzi zakaz wędkowania i wejścia na ten zbiornik. Zacznijcie zwracać uwagę jednemu i drugiemu , nie bać się donieść na śmieciarzy musimy w końcu zrobić z tym porządek .

Jędrzej

• Hero Member
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 11, 2015, 15:17:36 »
Co jestem tam na rybach to wywożę reklamówkę albo dwie śmieci . Najwięcej jest od strony Kalnego i 627 . Tumany tam całymi nocami siedzą i śmiecą na potęgę . Najlepsze , że dureń jeden z drugim , spakuje te śmieci do wora i rzuca na kupę albo wiesza na drzewie  ! Wystarczy chwila aby zwierzęta i wiatr zrobiły swoje , po krótkim czasie śmierdzi , odpadki latają wokoło jak motyle na wiosnę .
W sumie to nie wiem jak to podsumować , normalnie nie mam słów na takich pustogłowych .

Jędrzej

• Hero Member
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 14, 2015, 13:46:23 »
Wczoraj byłem na Roszkowie Bobrowym , siedzieliśmy na wschodnim brzegu . To co tam zobaczyłem pokazało , że nie ma już nadziei . To chyba niemożliwe aby dotrzeć do większości śmiecących półgłówków . Gówno na gównie , co krok to nawalone na środku ścieżki , ale pal licho tam te miny .  Najgorsze te plastikowe butle , puszki po piwie , wory po zanętach , normalny śmietnik !

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 15, 2015, 18:04:41 »
I tak się dzieje na większości zbiorników tylko trzeba tym śmieciarzom uzmysłowić to ,że  w końcu za to trzeba płacić a będzie to z budżetu na zagospodarowanie więc ryby na zarybienie będzie o tyle mniej wpuszczonej niech potem nie krzycz gdzie jest ryba - w śmieciach - i będzie  :o

Jędrzej

• Hero Member
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 15, 2015, 18:29:46 »
I tak się dzieje na większości zbiorników tylko trzeba tym śmieciarzom uzmysłowić to ,że  w końcu za to trzeba płacić a będzie to z budżetu na zagospodarowanie więc ryby na zarybienie będzie o tyle mniej wpuszczonej niech potem nie krzycz gdzie jest ryba - w śmieciach - i będzie  :o

Krzysztof , aby ludzie zrozumieli , należałoby wystawić na brzegach ogłoszenia '' Wędkarzu ! Czym więcej śmiecisz tym mniej pieniędzy będzie na zarybienia ! ''  ;D ;D ;D

robocek

• Hero Member
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 16, 2015, 07:28:45 »
Jestem za surowym karaniem grzywną śmiecących wędkarzy lecz tylko za ich śmieci .W imię czego został mi narzucony przez PZW obowiązek sprzątania śmieci po innych użytkownikach naszych wód.Kto mi zapewni bezpieczeństwo zdrowotne przy zbieraniu ze stanowiska obślinionych petów,zużytych prezerwatyw,pampersów czy podpasek.Na puszcze czy butelce po piwie też jest różnego rodzaju syf.ZG PZW i twórcy tego zapisu zapewnią mi leczenie gdy okaże się że udowodnię iż na skutek przestrzegania tegoż zapisu mój wynik WR okaże się dodatnim.Więc spiiiiiiiiiiiiiicie ,po nikim bez zapewnionych przez  PZW jednorazowych rękawiczek  ochronnych sprzątał nie będę.
Ewentualnie komentujący  mój post użytkownik tego forum @carivan również niech spiiiiiiiiiiiiiila.
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta

krzysztof_13

• Moderator
  • Hero Member
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 16, 2015, 23:17:39 »
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta i z tym się zgadzam / chociaż też po nich trzeba sprzatać

Copyright © 2013 Simple Machines All Rights Reserved.